Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi - női barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Férfi - női barátságból lehet szerelem később?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és van egy hölgy munkatársam, akivel csak úgy felületesen ismertük egymást sokáig. Aztán jó fél évvel ezelőtt kezdtünk jóba lenni. Jó barátok lettünk, sokat beszéltünk telefonon is stb. A hölgy 10 évvel idősebb nálam egyébként. Én kb. 4 hónapja belé szerettem. Nincsen senkije, viszont én bevallottam az érzéseimet neki. Annyit tudtam meg tőle hogy valóban nincsen senkije, de van olyan férfi az életében akin még nem tudott túllépni, érez még iránta valamit. Addig pedig nem tud nyitni új kapcsolat felé és nem érez jelenleg semmit se irántam. Szerintetek érdemes várni rá? lehet hogy ő is belém szeret idővel ? Vagy mitől függ ? Barátkozzak vele mint eddig vagy felejtsem el és szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2018. jan. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
85%

Én is úgy gondolom, hogy nincs férfi-női barátság. Előbb vagy utóbb az egyik többet kezd érezni. Itt meg is történt. Hidd el, nem ér annyit.


Annó 7 évig nagyon jóban voltam egy lánnyal, minden nap beszéltünk, stb. Összejöttünk végül, fél évet voltunk együtt. Szakítás óta szóba se álltunk. Ennek már 7 éve. Többet veszítettem a kapcsolattal, mint nyertem.

2018. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
86%
Én 4 évig voltam viszonzatlanul szerelmes egy pasiba, többször is említettem neki, hogy nekem bejön, de ő nem reagált rá, aztán egyszer azt mondta nem bírja tovább akar engem. Megérte :)
2018. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 A kérdező kommentje:
Erről mesélhetnél bővebben kedves utolsó :)
2018. jún. 28. 18:29
 24/79 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van ha nekem o kell? Amugy sok dolog lehet ami miatt 2 ember nem jon ossze egy ideig.
2018. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim válasza:
100%
Én rendszeresen pattintok le férfiakat, akik semlegesek számomra, de ha ennek ellenére finoman kitartanak, és örömöket szereznek nekem, vagy sikerül érdeklődést épreszteni bennem, akkor megváltozik a hozzáállásom. Nekem többnyire csak ilyen társaim voltak. És a nők egy nagyon nagy része nem szereti magát "könnyen adni". nálam ez nemhogy néhány hónapig eltarthat ez a folyamat, hanem akár évig, évekig. Csak olyannak nyílok meg, aki már "bizonyított". Nem kell rajta lógni, de ha megértő támasza vagy, egy idő után vonzalmat fog érezni. De persze az is benne van a pakliban, hogy megtetszik neki hirtelen valaki más. Ha a kitartás mellett döntesz, akkor is számolnod kell azzal, hogy ez megtörténhet. Na, akkor lesz érdemes úgy tekinteni, mint egyfajta szakítást. De amíg engedi, hogy közeledj felé, ő is telefonál, nem csak te, addig nem érdemes szerintem feladni. Sőt egy ilyen érzékeny állapotában simán jó esélyekkel indulhatsz esetleg.
2018. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nincsen meg a kémia vagy fizika részéről, mert mondjuk külsőleg nem lennék az esete akkor is megállja a helyét ez a gondolatmenet amit írtál abban az esetben ha évekig kitartó vagyok ? Ha csak semleges vagyok neki mint egy barát ? Ebből is kialakulhat vonzalom ?
2018. júl. 1. 18:40
 27/79 A kérdező kommentje:
Meglátásod szerint milyen időközönként lenne ideális találkoznom vele személyesen ? Hetente egyszer ? Mindegy milyen okból találkozunk szerinted ? Azóta már nem vagyunk munkatársak.
2018. júl. 1. 18:43
 28/79 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy szerinted mindegy hogy mit csinálunk együtt ? Mármint az együtt töltött időn van a hangsúly. Csak ha együtt takarìtunk mondjuk az más,mintha moziba mennénk. Persze az a lényeg hogy együtt csináljunk valamit.
2018. júl. 1. 20:21
 29/79 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem amit tudsz tenni azaz, ha nagyon bátor vagy és nagyon igazi. Ami azt jelenti, hogy valahogy magadat tudod megmutatni neki. Ebbe lehet beleszeretni. De ehhez nem fogsz tudni receptet kapni. Pont ez az egész lényege, hogy valahogy neked kell kirögtönözni, reagálni helyzetekből.
2018. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
100%
Az együtt takarításról jut eszembe: egy kolléganővel lementünk a laborba egy faládát összeeszkábálni, semmi hátsó szándék nem volt bennem, mégis a szálló fűrészpor ahogy belepte a pilláit egyszerűen elvarázsolt! :-)
2018. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!