Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi - női barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Férfi - női barátságból lehet szerelem később?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és van egy hölgy munkatársam, akivel csak úgy felületesen ismertük egymást sokáig. Aztán jó fél évvel ezelőtt kezdtünk jóba lenni. Jó barátok lettünk, sokat beszéltünk telefonon is stb. A hölgy 10 évvel idősebb nálam egyébként. Én kb. 4 hónapja belé szerettem. Nincsen senkije, viszont én bevallottam az érzéseimet neki. Annyit tudtam meg tőle hogy valóban nincsen senkije, de van olyan férfi az életében akin még nem tudott túllépni, érez még iránta valamit. Addig pedig nem tud nyitni új kapcsolat felé és nem érez jelenleg semmit se irántam. Szerintetek érdemes várni rá? lehet hogy ő is belém szeret idővel ? Vagy mitől függ ? Barátkozzak vele mint eddig vagy felejtsem el és szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2018. jan. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta, egyenes volt veled, örülj neki. Keress mást.
2018. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom de ha igen az jó volna ::))

Szerintem csak úgy tud felejteni ott bent a ❤️ ha megkedvel valakit akiről érezni fogja hogy jobb az előzőnél.

Érd el hogy minnel többször kapcsolatban légy vele, előbb -utobb a szív megkedvel téged, persze ha jó vagy nála. :)

Telefon, sms, személyes tali, reggeli , vigyel neki egy kávét és mond azt hogy egy mosoly 😀 az ára, ez mindig bejön. ..Érd el azt hogy az agyában minden percben ott légy, legyél megértő, kedves és főként ne surgezsd öt mert a szíve megsérült a múltban. sikerülni fog 100%

Ha ezt be tartod megvan a nő ::))

2018. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
31%
Lehet de mivel megmondta hogy nincs túlaz előző hapekján ne áltasd magad. Annyit tudsz tenni hogy ott maradsz A közelébe felajánlod neki hogy ha vmi segítség kell te mindíg ott leszel. Érezte hogy számíthat rád ésha majd jönni fog A megfelelő alkalom majd ő is érezni fogja csak idő kellneki.
2018. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
31%
Éreztesd*
2018. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
100%

Hogy alakultak a dolgok kérdező?


Én is inkább azt mondom, hogy lépj túl rajta. Nekem is volt egy hasonló esetem ami eléggé sz@rul esett.

Pár éve a főiskolán szeptemberben megismertem egy lányt akivel már az első perctől kezdve meg volt az összhang, de először még csak a suliban beszélgettünk. Kiderült hogy van barátja de nem is nagyon zavart mert akkor tényleg csak egy jó fej csoporttársként tekintettem rá aztán egyszer csak, kb november közepétől zárkózottabb lett amit nem tudtam hova tenni. Utólag kiderült hogy akkor szakítottak. El is távolodtunk egymástól, aztán pár hónap múlva úgy március környékén ismét nyitni kezdett felém. Az összhang ismét megvolt, amikor suli nap volt egész végig együtt lógtunk, órán is mindig egymás mellé ültünk minden este facebookon beszélgettünk míg nem randizni kezdtünk. Talán kétszer találkoztunk ami nagyon jól sikerült. Láttam rajta hogy jól érzi magát és hogy rendbe jött. Amilyen jól alakultak a dolgok olyan gyorsan megváltozott minden. Éreztem, hogy megint kicsit eltávolodott tőlem, és már nem úgy reagál a dolgokra mint korábban. Egyik beszélgetéskor meg is tudtam ennek az okát. Összejött egy másik gyerekkel amit hirtelen nem tudtam hova tenni hiszen nagyon jól elvoltunk, úgy éreztem hogy az érzelmek kölcsönösek. Én ott voltam,és segítettem neki amikor szarul volt és cserébe amikor már a lelke rendbe jött összejött valaki mással. Ez volt az első és az utolsó hogy lelki szemetes leszek. Volt még egy két olyan lány akivel szakítás utáni időkben találkoztam, de ott vagy ők mondták hogy legyen vége vagy én ami szerintem így korrekt. Sokáig nem tudtam őt elfelejteni, és nagyon rosszul érintett, hogy ezt tette. Utólag nem is bánom hogy így alakult mert akkor lehet hogy nem találkoztam volna a mostani barátnőmmel akivel nagyon szeretjük egymást, és ez olyan "zsák a foltját" kapcsolat.


Szóval kedves kérdező, igaz hogy nem mai a kérdés de ha még aktuális akkor ne várj rá.

2018. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
100%

Hello, Kérdező ! Van valami fejlemény ?

:)

2019. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
31%
Előbb utóbb az lesz,de féltékenység mindenképp.
2019. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
100%
Szökőévente egyszer valahol a világban előfordulhat ilyesmi.
2019. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Aktuális még a kérdés - vagy már nincs értelme foglalkozni vele?
2019. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 A kérdező kommentje:
Végülis aktuális.
2019. máj. 2. 16:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!