Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi - női barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Férfi - női barátságból lehet szerelem később?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és van egy hölgy munkatársam, akivel csak úgy felületesen ismertük egymást sokáig. Aztán jó fél évvel ezelőtt kezdtünk jóba lenni. Jó barátok lettünk, sokat beszéltünk telefonon is stb. A hölgy 10 évvel idősebb nálam egyébként. Én kb. 4 hónapja belé szerettem. Nincsen senkije, viszont én bevallottam az érzéseimet neki. Annyit tudtam meg tőle hogy valóban nincsen senkije, de van olyan férfi az életében akin még nem tudott túllépni, érez még iránta valamit. Addig pedig nem tud nyitni új kapcsolat felé és nem érez jelenleg semmit se irántam. Szerintetek érdemes várni rá? lehet hogy ő is belém szeret idővel ? Vagy mitől függ ? Barátkozzak vele mint eddig vagy felejtsem el és szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2018. jan. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfi vagyok. Egyébként miképpen kezeled őt? Vagyis kezelted,hogy nem tud férfiként gondolni rád. Férfias attitűdöd van? Folyton bocsánatot kérsz mindenért? Esetleg tőle várod a döntést?
2019. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 A kérdező kommentje:
Amikor én akartam irányítani az elején, akkor az volt szóvá téve hogy ő ehhez nincs hozzászokva, hogy nem ő irányít, hanem én. Neki senki se parancsol stb. Ilyen dolgokat mondott akkoriban. Ezért teret engedtem neki. Igen volt hogy kétszer bocsánatot kértem igazából nem is követtem el semmi nagy bűnt. Most már nincs ilyen. Csak míg az ember benne van ebben a rózsaszín szerelem ködében, addig túl engedékeny azzal akit szeret. Sajnos.
2019. máj. 17. 14:55
 63/79 anonim ***** válasza:
100%
Amióta a kérdést kiírtad azóta mi a helyzet?
2019. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyj neki egy kis időt mindenképpen.
2019. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%
Túl van a volt pasiján? Ugye ezt nem kötik az ember orrára, csak úgy értesülünk róla hogy meglátjuk egy másik hapsival....
2019. aug. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%

Férfi-női barátságból talán lehet szerelem később... sok minden elképzelhető a Nagybetűs Életben.


Volt egy hatalmas nagy lángolás az életemben - viszonzottan. (Kb. egy éven belül el is jegyzett volna - láttam a tekintetén az epekedést.)


Sok-sok negatív életesemény elsodort minket érzelmileg egymástól. Elhidegülés, közöny, sőt gyűlölet - mindkét részről. (A férfié látványos.)


Látszólag beletörődtem, de nem volt lehetőségem lépni (korlátozott élethelyzet, plusz ragaszkodó közös ismerősök.) Úgy tekintettem rá, mint egy vadidegenre, mikor újra kedélyesen szóba állt velem...


Akaratlanul is elárulta, hogy NŐNEK TEKINT ÉS NAGYON ODAVAN ÉRTEM. (Próbáltam lebeszélni a folytatásról és nagyon a józan eszemre hallgatni, HOGY LEGYEN VÉGE...)


Az álláspontjaink közelednek. (Én nyertem eddig a türelmes hallgatásommal...) Majd kiderül, hogy mi lesz a vége. Még számomra is rejtély a jövő.

2019. aug. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérek, a hajnali ábrándképek elragadtak némi éjszakai nyugalom után. A kérdésre közvetlenül nem válaszoltam...


Tehát: van olyan férfi az életében, aki még nem tudott túllépni. Ez utalhat arra, hogy bizonyos tulajdonságok kifejezetten vonzóak a számára. (Te rendelkezel velük?!)


Ui: remélem, hogy még visszatérsz ehhez a kérdésedhez - és nem töröltetted azóta...

2019. aug. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted, de ő ezt nem viszonozza, a legjobb minden illúziót összetörni, még időben. Mielőtt tönkretesz a helyzet.
2019. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már lett belőle...
2019. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
100%

19 éves koromban egy haveri társaságból az egyik srác "rámhajtott". Nem viszonoztam, összejöttem mással, ő is összejött mással. Bár az élet úgy hozta, hogy a társaság szétszéledt, neten időnként mi beszélgettünk pár szót. Az "esetet" szinte el is felejtettük. Ő 4 ev után szakitott a parjaval, én 6. Aztán 26 éves koromban úgy adódott, hogy egyedül maradtam a lakasomban, kellett egy lakótars, hogy fizetni tudjam a dolgokat. Ő mondta, neki jól jönne a szoba, pont lakhatást keres.

Feljött és ahogy megláttam, beleestem. :D Szinte azonnal összejottünk, ennek 2,5 éve, azóta házasok vagyunk, lett egy fiúnk. :D


Soha nem gondoltam volna, hogy ez így fog alakulni, boldog vagyok, nem értem régen miért nem tetszett, de sajnos ennek ellenére azt mondom, ne várj. A férjem sem várt, hiszen volt neki is valakije azután hogy elutasitottam. Csak aztán a sors mégis azt gondolta, hogy egyutt kell lennünk. Ilyen az élet!

Remélem boldog leszel, vagy igy, vagy úgy! :)

2019. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!