Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi - női barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Férfi - női barátságból lehet szerelem később?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és van egy hölgy munkatársam, akivel csak úgy felületesen ismertük egymást sokáig. Aztán jó fél évvel ezelőtt kezdtünk jóba lenni. Jó barátok lettünk, sokat beszéltünk telefonon is stb. A hölgy 10 évvel idősebb nálam egyébként. Én kb. 4 hónapja belé szerettem. Nincsen senkije, viszont én bevallottam az érzéseimet neki. Annyit tudtam meg tőle hogy valóban nincsen senkije, de van olyan férfi az életében akin még nem tudott túllépni, érez még iránta valamit. Addig pedig nem tud nyitni új kapcsolat felé és nem érez jelenleg semmit se irántam. Szerintetek érdemes várni rá? lehet hogy ő is belém szeret idővel ? Vagy mitől függ ? Barátkozzak vele mint eddig vagy felejtsem el és szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2018. jan. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, vagyis bízom benne:)

22/L

2019. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:

Remélem, azóta van valami pozitív fejlemény!

Van olyan amúgy, persze, hogy másképp nézel a másikra egyszer csak. Annyi hónap, vagy év után. Feltűnik, milyen szép szeme van, milyen kedves mosolya, milyen aranyos, bármi.

Bár ez sajnos szerintem nem az a sztori...

2019. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de kis esélyét látom. Mondom ezt úgy, hogy több mint 15 éve vagyok reménytelenül szerelmes egy lányba, egy pillanatra sem tudom elfelejteni, mindenkiben őt keresem, nem tudok senki másra nőként gondolni. A legszebb, legkedvesebb, legvonzóbb számomra minden szempontból.
2020. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:
Tudja a lány hogy szerelmes vagy belé?
2020. jan. 12. 17:33
 75/79 anonim ***** válasza:
Igen, tudja. Megviselte, amikor megtudta, mert ő semmit sem akar.
2020. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:
Akkor egy cipőben járunk. Én fel is adtam. Végülis megprobáltuk, de nem tudott érezni semmit sem irántam. Egy nagyon fontos dolog aki hasonló helyzetben van: sosem szabad elmondani egy lánynak hogy szerelmes vagy belé. Amíg ő ezt nem mondja neked előbb, addig te sose tedd. Kitálaltam neki én is az érzéseimet mert azt hittem hogy ő is hasonkoképp érez. De sajnos nem. Így viszont tök megváltozott minden az egész viselkedése. Megijedt. És az egész viszony más lett. Nem szabad érzelmekről ilyen nyiltan beszélni föleg nem korai szakaszban. Én elmondtam neki, nem birtam magamban tartani és az egész elvesztette a varázsát. Pedig idővel megtörténhetett volna a szerelem az ő részéről is. A barátzóna kérdést meg már nem is pedzegetem. Mert sok férfi nem is tudja hogy ez létezik a nőknél. Régen én sem tudtam...
2020. jan. 12. 21:06
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem alakulhatott volna ki részéről akkor sem ha nem szólsz. A nők sajnos eddigi tapasztalataim szerint úgy működnek, hogy ha kezdetben nincs minimális vonzalma sem (tehát nem csak azért barátkozik, mert eleve tetszel és jobban meg akar ismerni), akkor 10 évet is várhatsz rá, akkor sem változik semmi.
2020. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 A kérdező kommentje:
Viszont nálunk az elején megvolt a vonzalom részéről. Mikor első néhány alkalommal találkoztunk mikor felvették hozzánk a mumkahelyen dolgozni. Tetszettem neki. Még érintéseket is kaptam tőle a legelején. Meg bókokat nő létére. Nekem viszont akkoriban nem tetszett ő ez érdekes, mivel idősebb is volt stb. Aztán teltek a hónapok. Néha pár szót beszéltünk mint munkatársak és ennyi. Sose mutattam ki hogy vonzódom felé. Se nem bokoltam neki, se semmi. Annyit se mondtam hogy tetszel egész idő alatt. Vagy hogy csinos vagy, semmit soha. És elkönyvelt akaratlanul barátnak, ahogy ez náluk akaratlanul szokott lenni sajnos. Aztán mikor többet beszéltünk és melón kibül taliztunk többször mert jóba lettünk, én beleszerettem. Nem értem hogyan de megtörtént. Csak mivel jó 1 éven keresztül semmit se mutattam ki a vonzalmamból így egy nő ilyenkor azt hiszi hogy vagy töketlen a férfi és nem mer még bókolni sem vagy tudatni hogy akar valamit vagy pedig hogy egyáltalán nem jön be nekem mint nő. Szóval ezt gondolta több mint 1 évig. Mikor meg még megzudta hogy szerelmes is vagyok belé akkor már caak barátot látott bennem. Nagyon sok idő telt el sajnos az eleje óta. Ha az elején mikor még vonzódott és uj voltam neki nyitottam volna felé akkor férfi maradtam volna a szemében. Az elején a fizikai érintése mindent elárul. Volt hogy megfogta a mellkasom. Sőt viccesen megjegyezte akkoriban még huncutkodni is lett volna kedve a raktárban oda akart kihívni, de nem éltem a lehetőséggel. Az idő a legnagyobb úr.
2020. jan. 13. 04:16
 79/79 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig idővel megtörténhetett volna a szerelem az ő részéről is."

"Viszont nálunk az elején megvolt a vonzalom részéről. Mikor első néhány alkalommal találkoztunk mikor felvették hozzánk a mumkahelyen dolgozni. Tetszettem neki."


Nem hiszem, hogy kialakult volna. Ő mondta, hogy tetszettél neki az elején, vagy csak te kombinálod túl, ami valójában inkább a munkának szólt?

2020. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!