Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi - női barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Férfi - női barátságból lehet szerelem később?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és van egy hölgy munkatársam, akivel csak úgy felületesen ismertük egymást sokáig. Aztán jó fél évvel ezelőtt kezdtünk jóba lenni. Jó barátok lettünk, sokat beszéltünk telefonon is stb. A hölgy 10 évvel idősebb nálam egyébként. Én kb. 4 hónapja belé szerettem. Nincsen senkije, viszont én bevallottam az érzéseimet neki. Annyit tudtam meg tőle hogy valóban nincsen senkije, de van olyan férfi az életében akin még nem tudott túllépni, érez még iránta valamit. Addig pedig nem tud nyitni új kapcsolat felé és nem érez jelenleg semmit se irántam. Szerintetek érdemes várni rá? lehet hogy ő is belém szeret idővel ? Vagy mitől függ ? Barátkozzak vele mint eddig vagy felejtsem el és szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2018. jan. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, szerintem nem lesz ebből szerelem.

Egy hosszabb barátságból, ha mégis kialakul valami, az általában nem szerelem, hanem beletörődés.

2019. máj. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már régi kérdés, de sokakba felmerül a dolog elárulom az én gondolatmenetemet erről. Hátha valakinek hasznos lesz majd. :)

Jól tetted, hogy bevallottad mit érzel. Jó dolog az érzés. Viszont ne várj rá, hogy majd lesz belőle valami, ha ő nem úgy gondolja. Viszont barátok maradhattok. Szerintem jó dolog egy női barátság. :)

2019. máj. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:
Hogy kell azt érteni, hogy nem szerelem hanem beletörődés ? Ezt fejtsd ki légyszíves.
2019. máj. 9. 23:12
 54/79 A kérdező kommentje:
Kedves Eldan nevű hozzászóló te egyébként szintén nőként mondod ezt ?
2019. máj. 9. 23:14
 55/79 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogyan alakult azóta a dolog? Tartjátok még a kapcsolatot?
2019. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:
Tartjuk de továbbra sem akar többet a barátságnál. Nem tud rám férfiként nézni mert barát voltam az elején. Ezt mondta. Előbb néz másra férfiként, mint rám.
2019. máj. 13. 16:26
 57/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz köztetek több, és ezt el kell fogadnod. Amúgy nálam nem függ a szerelem attól, hogy mondjuk barátként ismertem-e meg valakit vagy másképp. Vagy vonzódom hozzá, vagy nem. Akinél az elején sincs semmi plusz töltet, azzal később sem alakul ki, nem az a típus vagyok. Vannak tulajdonságok, amik eleve taszítanak, például ha valaki túlságosan gesztikulál, ha dohányzik, ha sokkal idősebb vagy sokkal fiatalabb nálam. Akivel lehet több, azzal mennek a pikánsabb poénkodások is.
2019. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
31%
57: Ez érdekes, mert volt akivel már elejétől fogva mentek a "pikáns" poénkodások, mégsem akart tőlem semmit, csak haverkodni. Ő ilyen természet volt.
2019. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Persze ez egy nagyon összetett kérdés. Hiszen minden ember más és más.
2019. máj. 13. 19:47
 60/79 anonim ***** válasza:
100%
"mert volt akivel már elejétől fogva mentek a "pikáns" poénkodások, mégsem akart tőlem semmit, csak haverkodni. Ő ilyen természet volt." - Van, akinek ilyen az alaptermészete, de akivel semmi plusz nincs, ami segíthet összejönni, főleg, ha meg is mondta, hogy nem, akkor ott fölösleges reménykedni.
2019. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!