Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknek mi a véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a véleménye a saját nemükről?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 17:01
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

22-es!


Köszi a választ.


A 21-es majd megér egy külön kérdést.

2019. márc. 8. 10:00
 32/38 anonim ***** válasza:
53%

Érdekelnek a nemi dolgok, az ismerőseimmel sokszor beszéltem erről.

Néhány nő ismerősöm kardoskodik lelkesen, hogy a nők jobbak és hasonlók. Általában érveket nem tudnak felhozni, csak az önérzetüket.

A legtöbb nő ismerősöm azt mondja, hogy összességében ma a nők színvonala elég gáz.

2019. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, nincs olyan, hogy a nők vagy a férfiak úgy egyáltalán jobbak lennének-e a másik nem képviselőinél. Egyének vannak, akik jobbak vagy rosszabbak az átlagnál, vagy valamiben jobbak, mint más emberek, de egyes emberek érdemeit vagy éppen kártékony tulajdonságait nem szabad egy egész nemre vonatkoztatni. Szóval attól, mert Ted Bundy sorozatgyilkos, még nem minden férfi agresszív, vagy attól, mert Einstein egy zseni volt, még nem minden férfi rendelkezik hasonló értelmi képességekkel, és csak azért, mert mondjuk Marie Curie tehetséges tudós volt, még nem minden nő jó ugyanabban, és csak azért, mert Vajna Timike úgy házasodott, ahogyan, még nem minden nő olyan, mint ő. És ha valaki a saját környezetében egyiket másikat jellemzőnek látja, még másnak lehet másmilyen a saját környezete, és láthat teljesen mást jellemzőnek. Mindenki számára az tűnik jellemzőbbnek, amit lát, a statisztikákhoz sem kérdeznek meg minden egyes embert (csak népszámláláskor, elvileg, de az is torzít, volt ismerősöm, aki dolgozott számlálóbiztosként, mesélt sztorikat...).
2019. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
21%
Nem szeretem a nőket, nincsenek barátnőim se. Nem egyenesek, kicsinyesek, pletykásak és buták. Legalábbis azok akikkel én találkoztam. Férfiakkal sokkal jobban kijövök.
2019. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
#29 Erre mondják, hogy a világon az ész lett a legigazságosabban elosztva. Mindenki úgy érzi, hogy neki egy kicsit több jutott belőle. :D
2019. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

#35


Nem csak úgy érzem, hanem nálam tapasztalható is, mivel teszek érte.


Számos témán meg tudok nyilatkozni, ez pedig azért van, mert nem hagytam abba a tanulást. Sokat olvasok, és a tanulmányaimmal is konkrét terveim vannak. Valójában soha nem tervezem abbahagyni a tanulást, szívesen bejárok az egyetemre majd a 60-as éveimben is.


Az olyan ember viszont, aki még egy Richard Dawkins könyvet sem olvasott el, csak a Facebook-on lóg, meg ponyvaregényeket olvas, ne nevezze magát okosnak, márpedig sok ember ilyen.

2019. márc. 8. 15:14
 37/38 anonim ***** válasza:
#36 mondom, igazságosan! :)
2019. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Számos témán meg tudok nyilatkozni, ez pedig azért van, mert nem hagytam abba a tanulást." - Nőként olyan szakmám van, ahol ha nem vagy naprakész, lemaradsz. Anyám lassan nyugdíjas, de mai napig folyamatosan fejleszti magát. Ne gondold magad olyan egyedinek!


Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy én is tudnék neked olyan szerzőt, gondolkodót mondani, akit te nem ismersz, csak éppen én nem gondolom úgy, hogy akiket én ismerek, azt másnak is ismernie kellene, mert tudom, hogy ez ennél összetettebb dolog, nem pedig általános érvényű, hogy x személyeket, dolgokat ismerni kéne, mert ha nem, akkor nem vagy okosnak nevezhető. :-)

2019. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!