Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknek mi a véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a véleménye a saját nemükről?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 17:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, sorstársaknak érzik magukat és egymást, hogy nekik puncijuk van és a férfiak számára kellemes kis zsákmányt jelenthetnek.
2019. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Mindegy, tudhattam volna, hogy ilyen szar feminista kommentek fognak jönni. Az itteni GYIK-es nők "kemény magja" ugyanis az.


Élőben simán megmondják a nők, hogy rengeteg köztük a k**va, vagy éppenséggel védik a saját nemüket konkrétan a férfiakkal szemben.


De nem adnak ilyen elkent, homályos válaszokat.


Tanulság: ha akarsz valamit tudni a nőkről NE ide gyere.

2019. márc. 7. 17:53
 13/38 anonim ***** válasza:
75%
És te az értelmesebb kisebbségbe, vagy az ostobább többségbe sorolod magad??
2019. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%
Itt a legtöbb nő tökéletesnek tartja a saját nemét, de egyébként emberfüggő. Ismerek olyan nőt, aki reálisan ítéli meg, és elismeri, hogy van, amiben a férfiak jobbak.
2019. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezel, válaszolnak, kétségbe vonod a válaszokat, mi értelme ennek is.
2019. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
62%

Figyelj kérdező.

Én egy vidám, őszinte, mindig mosolygós nő vagyok. Nekem is vannak negatív tulajdonságaim, pl. hirtelen haragú vagyok, kevésbé viselem el, ha dirigálnak nekem. Ugyanakkor sokan irigyek is rám, pl. a kinézetemre (vékony, enyhén izmos vagyok, vékony a derekam, kerek a fenekem, hosszú fényes barna hajam van), vagy a mosolygós vidám természetemre.


Minden ember más. Sok könnyen kapható csaj van, de sok nehezen. Pl. én nehezen adom/adtam magam.

Sok a lusta, elhízott csaj. Nagyon sok nő lusta visszafogyni szülés előtti alakjára, az anyaság mögé bújik és minden kifogást kitalál, csak hogy ne kelljen fogynia. Ugyanakkor vannak nők, akik sportosak, és a szülés után visszafogynak. Anyukám is 20 kg-t hízott mikor terhes volt velem és 1 éven belül visszafogyott.

Minden csak akarat, erő és kitartás kérdése.


Szóval egy szó mint száz, sok fajta nő van, nem lehet általánosítani. Pl. van aki akar gyereket, van, aki nem. Van, akit befolyásol a divat, van, akit nem. Van, aki házias, van, aki nem. Én pl. nem szeretek főzni nő létemre, de megcsinálom, mert hozzátartozik az élethez.

2019. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy továbbra sem vagyunk homogén massza.
2019. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

"Többségében értelmesnek találod a nemedet, vagy ostobának?"


Ha ismerném az összes nőt, akkor tudnék erről nyilatkozni, de nem ismerem, szóval pontos választ erről nem tudok adni, és különben is csak abban a statisztikában hiszek, amit magam hamisítok. :-)

2019. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
16%

Èn nekem is meg van a sajàt nemünkről a vèlemènyem,de a 85%-a no komment mert nem türne nyomdafestèket.


31F

2019. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Ugye jól gondolom, hogy te pedig azon kevesek közé tartozol, aki nem ostoba? :)

32/f

2019. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!