Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknek mi a véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a véleménye a saját nemükről?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 17:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolom, hogy a mai nők sokkal okosabbak, mint a szüleink voltak, és még a férfiaknál is. Ugyanis mióta kijöttek a konyhából, azóta dupla olyan energiával képzik magukat, mint a férfiak. Nem csak az IQ-juk magasabb, de az EQ-juk is. Ami szerintem nagyon fontos. Szóval a mai nők lassan fényévekre vannak a férfiaktól. Egy nőnek szerintem ma 10x több feladata van, mint egy pasinak, de a lényeg, hogy sokan 10x többet is teljesít. Szóval én büszke vagyok a nő társaimra.
2019. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán szeretem a nememet, nagyon sok iszonyatosan buta, de emellett magától elszállt lányt, nőt ismerek, szerintem a nők között nagyobb arányban vannak ostoba egyének, mint a férfiaknál. Általában inkább fiúkkal barátkozok, de van egy barátnőm is. 21L
2019. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Hogy néha megbánják, ha nem igent mondanak. A saját nem is fájó tud lenni, hát még, ha más mondja. 😄 31F
2019. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
51%

De igenis VAN gond az általánosítással. Hátrányba helyezi a normális embert, az egész egy baromság. Éreztem én ezt már elég sokszor, qrvára elegem van belőle, ezért én se általánosítok.

Jól felhúztál. Még hogy semmi baj sincs azzal..

2019. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
50%
"Az általánosítással semmi gond nincs." - Akkor ugye nem sértődsz meg azon sem, ha valaki azt mondja, hogy minden férfi szemét, hűtlen disznó, és csak dugni akarnak? :-)
2019. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
25. Ismered azt a mondást, hogy "Akinek nem inge, ne vegye magára"? Gondolom nem :)
2019. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyanis mióta kijöttek a konyhából, azóta dupla olyan energiával képzik magukat, mint a férfiak. Nem csak az IQ-juk magasabb, de az EQ-juk is."

Törvényszerű, hogy az ilyen nősoviniszta hozzászólásokat ezen az oldalon felpontozzák, viszont nem igaz, amit írtál. A férfiak és a nők IQ-ja átlagban kb. egyforma, de csak azért, mert a férfiak között több az értelmi fogyatékos, akik lefelé húzzák az átlagot.

[link]

Az EQ-ról nem ismerek statisztikát, de tapasztalataim szerint abban is jobbak a férfiak.

2019. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
"25. Ismered azt a mondást, hogy "Akinek nem inge, ne vegye magára"? Gondolom nem :)" - Miért akarsz belegondolni más fejébe olyat, ami nincs? :-) A kérdező szeret általánosítani, szerinte ez nem rossz, én csak erre reagáltam. ;-)
2019. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

"És te az értelmesebb kisebbségbe, vagy az ostobább többségbe sorolod magad??"


Rendkívül bunkó ember vagyok, viszont sokkal intelligensebb vagyok, mint az átlag pasi.

2019. márc. 8. 09:52
 30/38 A kérdező kommentje:

25:


Nem sértődök meg. Egyrészt én tényleg csak dugni akarok, mivel a pénzügyeimet és a tanulmányaimat fontosabbnak tartom mint egy párkapcsolatot. Szerencsére vannak hozzám hasonló mentalitású nők, így a szexuális életemmel nincs gond.


Másrészt meg, ha nem csak dugni akarnék, akkor sem sértődnék meg, mivel TUDNÁM, hogy ez rám nem igaz.


Csak az alacsony szintű embereket zavarják az általánosítások, mivel mindent a szívükre vesznek.

2019. márc. 8. 09:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!