Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért annyira más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért annyira más nevelési (nem biológiai) szempontból, hogy saját gyerek vagy hozott, mikor anyukával kettőtök között egyébként párkapcsolatilag minden rendben és minden nevelési jogot is megadott neked?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg, mert sokat gondolkodtam rajta már és én bevallom, szerintem sokszor ez pl csak ürügy, kifogás menekülésre egy egyébként nem működő kapcsolatból.


Ha egyszer tudtátok mikor belementetek, hogy van gyerek(ek) is, akkor hol a valódi probléma?


2019. júl. 28. 22:15
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Jesszus... Olvasd el újra....


Az volt a baja, hogy nem érezte a jogot, hogy beleszólhat és nevelhet pedig megkapta a lehetőséget, akarta is, de ha nézeteltérés volt és nem úgy végződött ahogy ő szerette volna, látta volna jónak, akkor jött, hogy mert nem az ő gyerekei és nincs beleszólása.

Ergo kifogás.


Akarta és nevelte is őket, kérésem nélkül is alap volt, hogy szeretné, ezzel sosem volt probléma. Nyilván mikor én is mellette döntöttem, anyaként fontos szempont volt, hogy ezen szándékkal ne legyen probléma.


De mégis lett, csak azt nem tudom, kifogáson kívül és "nem az van amit ő akar" okon kívül lehet-e más még egy férfi agyban erre válasz, hogy "mert nem az én gyerekem"

2019. júl. 28. 23:10
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyen felallasban elunk, sajat ket gyerkoc +uj par (5eve). Kezdettol fogva ugy viselkedtunk mind ebben a kapcsolatban h o a potapa es minden apai jog, kivaltsag es kotelezettseg megilleti ot. Szereti, bunteti es neveli oket, mikor melyikre van szukseg.

Ha te ebben maximalisan tamogattad, nem hagyhatna el olyan mondat a szajat, vagy tenyleg kibuvot, kifogast keres.

Ezt vagy 100% szuloi minosegben jatsszuk v megette a fene.

37N

2019. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Előző írásom 18-as kommentre volt válasz.


Oroszlános példa tudom valóságban létezhet, létezik, de most nem passzol ide szerintem. Vagy nem jól voltam le a párhuzamot.

2019. júl. 28. 23:13
 24/37 A kérdező kommentje:

22#


Köszönöm, részemről is totál így gondolom és így is álltam hozzá! Ezt többször szóban is megerősítettem, sőt, tudtam is, hogy kell az apai szigor, az apai/férfi fajta gondolkodás, nézet egy gyermek számára. Annyira, hogy volt olyan helyzet is, amikor mint anya nem értettem egyet, de tudtam javukra szolgálhat, abban pl én pont gyenge vagyok mint szülő.

Totál örültem és támogattam is abban, hogy pótapa legyen.

2019. júl. 28. 23:17
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

figyelj az a baj hogy ez full biologia! semmi más! na meg pszichologia...


kevésbé tartja szem előtt másnak a gyerekét! probáld ki te is egyszer az övével... vagy máséval! ha másként nem fogod fel! hiába adod meg a jogot! ő nem kéri ezt!

2019. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan férfiak/nők akik belehelyezkednek az új apa/anya szerepbe, mások meg nem is akarnak vagy valami miatt ez nem sikerül. Egyén és helyzetfüggő, mint minden.
2019. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

#25

Másról írsz mint a téma, illetve kérdés, konkrétan. Azért köszönöm, hogy válaszoltál.

2019. júl. 29. 00:09
 28/37 A kérdező kommentje:

#26


Igen, köszönöm, ez jó és igaz megközelítés.

Ilyen értelmezésben érdekelne, hogy milyen esetek lehetnek ha egyik oldal (általam leírt én oldalam) kb ismert.

2019. júl. 29. 00:12
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
nem nem írtam félre mert ez ebből fakad! elsősorban a saját érdekeit abiből haszna van tartja szem előtt azt nem hogy más gyerekét nevelje mikor ott van neki az apja... na meg az anyja...
2019. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
20%

#29 aki belemegy egy ilyen kapcsolatba az esetek 99%ban tudja h mit vallal h a nonek gyereke van es igen 0-24ben ott lesz lab alatt.(kiveve ha kamasz v idosebb) Nehezen hiszem h 3honap mulva 2ev mulva megijed h jeee itt egy gyerek akit nevelni kellene. A csomagban ez is benne van.

Inkabb azt gondolom jelen esetben h a ferfi kifele labal a kapcsolatbol es a gyereket mint problemat urugykent hozza fel es pajzskent tolja maga elott.

Kerdezo mennyi idos a gyerek, gyerekek?

H jon/jonnek ki a paroddal?

H tekint a gyerek a parodra? Nem lehet h o szajkozza h nem vagy az apam?

Ulj le mindket fellel kulon es oszinten beszeljetek meg. Itt erre konkret valaszt nem fogsz kapni.

2019. júl. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!