Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csesztetik itt azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik itt azokat a férfiakat, akik le merik írni, hogy nem találnak nőt? Miért kell bennük keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy ma már, ebben az emancipált világban, ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra, sok férfinak egyszerűen nem jut nő, bármit is tesz? Nem kell lúzernek lenni hozzá, elég, ha valaki rossz lapokat húz. Nincsenek apaképek, senkitől nem lehet férfiasságot tanulni, a nők pedig közben egyre férfiasabbak, a csajok egyre vadabbak. Én például bulikban szinte irtózom a csajoktól, egyszerűen irritál, ahogy viselkednek. Ordenáré módon tudnak viselkedni részegen, ez fiúknak se áll túl jól, de nőknél szerintem undorító. Én mindig úgy éreztem, hogy a csajozáshoz kell az a faktor, hogy a nő fel tudjon valamiért nézni a pasira. Ez meg egyre kevésbé van meg, mert a nyugati nők nagyon öntudatosak, néha kifejezetten lenézik a férfiakat. Én tudom, hogy nem szexi ezen sírni, nem is ez a célom, csak nem értem, miért nem lehet kijelenteni, hogy ez egy új helyzet, ami még nem nagyon volt a történelemben, és hogy sok, egyébként teljesen normális férfi egyszerűen hoppon marad. Amikor itt olvasom pl. a válaszokat, állandóan megy a hibáztatás, úgy állítják be, mintha ezek a férfiak génhulladékok lennének. Holott sztem csak arról van szó, hogy sokan rossz önértékeléssel indulnak az életnek, mert mondjuk későn érnek vagy bajok vannak otthon, és később ezt az előnyt már egyre nehezebb behozni.
2019. okt. 22. 21:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
87%
27: Nem feltétlenül igaz. Lehet, hogy az interjúztató nem téged keres, de attól még nem veled van a gond. Legtöbb interjúl 25 évest keresnek 32 év munkatapasztalattal. Csak meg kell találni azt, aki nem így gondolkodik. Másrészt nem fogsz azonnal mérnöki diplomával budit takarítani, csak mert 50 interjúztató azt mondta neked, hogy ott esélyed lenne. Nem. Ismerd ömagad, légy tisztában az értékeiddel, köszönd meg szépen, és jöhet az 51. Különben úgy jársz, mint azok, akik utálnak bemenni dolgozni. Vagy akiknek sz_r a párkapcsolata mert megalkudtak. Ez ugyanaz.
2019. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 anonim ***** válasza:
100%

Az ingatlanfejlesztokben van a hiba akik felviszik az arakat.


Mellesleg nem tudommilyen vilagban elsz, de sose 2 ev volt osszesporolni egy hazravalot.

2019. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 A kérdező kommentje:
Utolsó: én nem alkudtam meg. Amikor úgy éreztem, hogy megalkuvás lenne, akkor abba soha nem mentem bele. Ennek eredményeképp 27 évesen itt állok egyedül, mint f--z az esküvőn, és soha nem volt még alacsonyabb az önértékelésem. Ez, amit írsz, van, akinek bejön, de simán kifuthat oda is, hogy a végén csak megalkuszol, mert egyszerűen egy ponton túl már muszáj lesz.
2019. okt. 22. 22:41
 34/134 anonim ***** válasza:
A képen a lány aranyos de a sport messze áll tőle. De a kérdező nem is azt írja, hogy kövér vagyok fogadj el ilyennek hanem, hogy megteszek minden tőlem telhetőt, hogy "szerethetőbb" legyek...de így sem kellek senkinek.
2019. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 A kérdező kommentje:

"Az ingatlanfejlesztokben van a hiba akik felviszik az arakat."


Na, alakulunk. Örülök, hogy kezdünk egyetérteni.


"Mellesleg nem tudommilyen vilagban elsz, de sose 2 ev volt osszesporolni egy hazravalot."


De az se normális, hogy lassan egy élet se elég hozzá.

2019. okt. 22. 22:42
 36/134 anonim ***** válasza:
90%

#31

Ha olyan allasokra jelentkezel ami nem neked valo, akkor megint benned van a hiba, mert nem ismered onmagad es a lehetosegeidet.

En amikor allast keresek, akkor 50 oneletrajznal kb 30 telefont kapok.

2019. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 anonim ***** válasza:
85%

A lenyeg az, nyissatok ki egy alap pszichologia konyvet, hogy amig nem ismeritek el a sajat felelossegeteket a sajat eletetekben, addig nem lesz valtozas.


5000 kerdest ki lehet errol irni, akkor is ez lesz a lenyeg.

2019. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
80%

Bármilyen megmérettetés megoldása mindig azzal kezdődik, hogy elfogadom azt az állapotot, amiben vagyok.


A másik személy ellen irányuló harag valójában a saját felelősségem elhárítása az emocionális konfliktusok terén.


A hiteles férfi vagy hiteles nő egyik alapfeltétele az, hogy amikor egyedül van, akkor is jól érezze magát a saját bőrében. Akkor is jól el tudja tölteni az időt önmagával.


Mindig a negatív megmérettetés mutatja meg, hogy ki mennyit is ér valójában


Az önbizalmat mindenki csak saját magának adhatja meg, és csak úgy, ha megdolgozik érte, ha megoldja az előtte álló racionális és érzelmi konfliktusokat. És mindezt következetesen, napról napra megteszi.


Ezek mind CSernus idezetek. Egyik se azt mondja, hogy mindenert a no a hibas a ferfi eleteben.

2019. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 torkosborz ***** válasza:
11%
Nem a végzettségtől függ, hogy összetudsz-e spórolni egy házat. A papírjaival mindenki kitörölheti. Lehet valaki 8általánossal is bróker(Kulcsár), és lehetsz több diplomával is árufeltöltő vagy mosogathatsz külföldön. ÉN jó 40-es vagyok, már mindenem megvan, pedig nem örököltem, nem segíttetek. Igavonó fajta vagyok. De az udvarlás az nem szorgalom kérdése. Ott az egyik fél teper(udvarol), legalább is egy ideig, a másik meg dönt.-Ez rendszerint a nő.Mivel ő van megkörnyékezve... Ha van mit a levesbe aprítani, akkor van esély, ha nincs, tehát nincs mire felnézni, mert nincsenek meg a férfias jellemzők, akkor már nehezebb e dolog. Ezek szerint a férfi egy kellék, tehát jellemzők öszessége... Ezt is megértem , de ez akkor sem változtat a dolgon.
2019. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 A kérdező kommentje:

#39: Ne haragudj, de Csernust én nem fogadom el autoritásnak ebben a kérdésben. Neki az egész munkássága arról szól, hogy mindig mindenért az a hibás, akinek gondja van. Baromira nem igaz, nem véletlen, hogy rettentő rossz volt a megítélése szakmabeliek között. Azért írom, hogy volt, mert ott is hagyta a szakmáját, nem véletlenül.


Nem lehet mindent azzal elintézni, hogy "vállald fel a felelősséget azért az állapotért, amiben vagy", mert egy szorongó kamasz például rohadtul nem felelős azért, hogy a szülei nem foglalkoznak vele eleget. Az se igaz, hogy önbizalmat csak magunknak adhatunk. Nem véletlen, hogy ezt egy nárcisztikus ember írta... Én óva intenék mindenkit Csernustól. Magabiztossághoz az kell, hogy sokszor merjünk bátrak lenni, ez igaz, de az önbizalom akkor alakul ki, ha egy egészséges terhelést kap az ember, és utána elismerik a teljesítményét. Nem véletlen, hogy még felnőtt emberek is küzdenek megfelelési kényszerrel, hiába sikeresek, egyszerűen azért, mert a szüleik soha nem ismerték el őket.

2019. okt. 22. 23:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!