Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csesztetik itt azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik itt azokat a férfiakat, akik le merik írni, hogy nem találnak nőt? Miért kell bennük keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy ma már, ebben az emancipált világban, ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra, sok férfinak egyszerűen nem jut nő, bármit is tesz? Nem kell lúzernek lenni hozzá, elég, ha valaki rossz lapokat húz. Nincsenek apaképek, senkitől nem lehet férfiasságot tanulni, a nők pedig közben egyre férfiasabbak, a csajok egyre vadabbak. Én például bulikban szinte irtózom a csajoktól, egyszerűen irritál, ahogy viselkednek. Ordenáré módon tudnak viselkedni részegen, ez fiúknak se áll túl jól, de nőknél szerintem undorító. Én mindig úgy éreztem, hogy a csajozáshoz kell az a faktor, hogy a nő fel tudjon valamiért nézni a pasira. Ez meg egyre kevésbé van meg, mert a nyugati nők nagyon öntudatosak, néha kifejezetten lenézik a férfiakat. Én tudom, hogy nem szexi ezen sírni, nem is ez a célom, csak nem értem, miért nem lehet kijelenteni, hogy ez egy új helyzet, ami még nem nagyon volt a történelemben, és hogy sok, egyébként teljesen normális férfi egyszerűen hoppon marad. Amikor itt olvasom pl. a válaszokat, állandóan megy a hibáztatás, úgy állítják be, mintha ezek a férfiak génhulladékok lennének. Holott sztem csak arról van szó, hogy sokan rossz önértékeléssel indulnak az életnek, mert mondjuk későn érnek vagy bajok vannak otthon, és később ezt az előnyt már egyre nehezebb behozni.
2019. okt. 22. 21:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem inkább ott dől el az egész, hogy extrovertált vagy introvertált a személyiséged. A külső is fontos de nem az a döntő. Olvasd csak el a 13-as választ. Csúnya volt de napokig tudott volna beszélgetni, alacsony, kopaszodó, de nagydumás volt. Ez mind extrovertált jellemre utal.

A gond sajnos, hogy introvertált ember meg tudja játszani az extrovertáltat -sok gyakorlás után-, de nem biztos, hogy jól is fogja érezni magát. Ha pedig nem érzed jól magad, az a párkapcsolatodra is kihat.

2019. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 torkosborz ***** válasza:
14%

Egyet értek a 10essel. A kérdést feltevő, egy teljesen általános és reáli jelenséget írt le. Valóban a férfiaktól még ma is elvárják a régi hagyományos értékeket.Pl: legyen férfias,magabiztos,intelligens,stb.

Azonban a másik oldal, hát elnézést a kifejezésért de túlzottan emanci-puncisodott, túltolták a szekeret. Ezért azt mondom, fordítsuk meg a helyzetet. Ott már nem elvárás a hagyományos értékrend, kivéve akkor, ha nehézségekbe ütközik.PL: lányok, mindent lehet, lehet udvarolni a férfiaknak, lehet étterembe és shoppingolni, valamint Well-ness hétvégére vinni, illetve nyaralni is. Kérdem én nem érezzük, hogy valami nincs rendben?

2019. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 anonim ***** válasza:
37%

Az tévhit, hogy akinek 30 évesen nincs barátnője annál baj van az emeleten. Talán akadna de nem jött el az akivel szívesen maradna kapcsolatban. Nem mindenki kapcsolatfüggő, hogy egyik kapcsolatból a másikba ugorjon.

Ezt tapasztalatból mondom. Inkább választottam, hogy legyek egyedül mert nem voltam szerelmes, mintsem pazaroljam a nő idejét amíg találok egy másikat és dobhatom. De hát igen, nálam bajok vannak az emeleten.

2019. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 A kérdező kommentje:

#17:


Ez nem rinya. Ezt csak akkor értenéd meg, ha megtapasztalnád, hogy mondjuk jelentkezel 50 állásinterjúra, mindent jól csinálsz és az összesnél elhajtanak. Majd, amikor ide leírod, mindenki neked esne, hogy "mi a f--zt rinyálsz itt, keress munkát!".


Ha te nő vagy, akkor hozzánk képest egy kedvezőbb helyzetből indulsz. Olyan vagy, mint az interjúztató. Neked ez lehet, hogy csak rinya, de mi állandóan küszködünk meg próbáljuk fejleszteni magunkat meg próbálkozunk nőknél és újra és újra nem sikerül és évekig beleragadunk az egyedüllétbe. Én elhiszem, hogy ezt neked irritáló leírva látni, mert nem szeretnéd bevallani, hogy mondjuk a nők sokszor túl arrogánsak, de minimum problémásnak érzem, hogy kizárólag a férfiakat hibáztassuk.



"Mert hogy a párkapcsolat az alapvető joga mindenikek.


Ja már mint szerinted. Ez egy opció, mindenkinek megvan a joga hogy eldöntse hogy kivel kíván kapcsolatban lenni vagy nem lenni."



Nem joga senkinek, de nem is érdemek alapján dől el, hogy ki tetszik meg nőknek és ki nem, ezt rohadtul meg kéne érteni. Az, hogy ki született vonzónak meg kinek támogató és kedvező a családi háttere, az nem érdem. Az, hogy az egyik gyereket ajnározzák, figyelnek rá, jó helyekre íratják be, ahol lesznek barátai, a másikkal meg nem foglalkoznak, nem segítenek neki magára találni, nem törődnek vele, emiatt elveszett és zavarodott és bizonytalan lesz, az kb. döntő a későbbi párkapcsolatokban. Szóval nem jog, de nem is érdem. Van, akinek adja a gép, másnak nem. Csak ne tegyünk már úgy, ha kérhetem, mintha mindenki jó esélyekkel indulna, csak vannak a lúzerek, akik elbalf**zkodják maguknak, merthogy ők a lúzerek. Akinek jó az apaképe, számíthat a családjára, közösségben nő fel, az sokkal-sokkal jobb pozícióból indul, nem lesz hajlamos a befelé fordulásra, depresszióra, nem fogják kerülni a nők.


Nőknél ugyanez egyébként a külső szépség. Ott is elég visszás azt mondani a csúnya arcú lánynak, hogy "hát, tudod, nincs okod rinyálni, mert nem jár senkinek a párkapcsolat!". Ó, dehogynem. Az a csaj, aki szépnek születik, az egész életében ajnározva lesz. Asszimetrikus arcú lánynak meg nagyon rosszak az esélyei. Csak lássuk ezeket tisztán.

2019. okt. 22. 22:27
 25/134 anonim ***** válasza:
100%

Azert tegyuk tisztába a dolgokat

Én szingli férfi vagyok és nem akarok barátnőt.A szex engemet nem tud ugy megbabonazni mint a többséget jónak jó de ha iszok egy jó hideg sört az is jó.Imádom a nyugalmamat az anyagiak megengedik hogy azt csináljak mit akarok ez megfizethetettlen.Fözni szeretek,tudom használni a mosogépet stb.

2019. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 torkosborz ***** válasza:
31%

Egyik oldalon : nem jut nő- mire NEM VAGYOK TÁRGY, vagy valami ilyesmi

Másik oldalon: A férfinek ez a funkciója- miért ő TÁRGY?

2019. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
85%
Ha 50 elcseszett interju utan meg mindig az interjuztatokat hibaztatod, es nem azzal foglalkozol, hogy atird az oneletrajzod es javits a technikadon, akkor kiben van a hiba????
2019. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 A kérdező kommentje:
Torkosborz: ha félretesszük a kötelező pc-köröket, a társadalmi képmutatást, akkor igen, egy húspiac a világ, és az egész párkeresősdi egy csereügylet, ahol jó génekért cserébe a nő vár valamit. Most lehet itt játszani az eszünket, hogy jaj, a romantika, jaj, a szerelem, nemúgyvanaz, belénk csap a villám, de a házasság igenis azon dőlt el mindig, hogy a férfi mit tud felmutatni pénz, származás vagy rang terén. Az egész élővilágban a hímek versengenek a nőstényekért, és a férfinak bizonyítania kell. Igen, funkciója van. Legyen erős, legyen határozott, tudja megvédeni a majdani családot. Ne mondd, hogy nem ezek a férfiak sikeresek a nőknél. A probléma az, hogy ahogy a nők egyre több és több helyen rivalizálnak a férfiakkal, azok egyszerűen gyakorlatilag funkciótlanná válnak. Én ebben látom az igazi problémát: nem világos, hogy a mai nőknek miért van szükségük a férfiakra. Legalábbis addig, amíg nem akarnak gyereket, de hát sokan egyáltalán nem akarnak. Akkor nem kell a házasság, akkor viszont tényleg nincs más hátra, mint válogatni, és ha nem akad elég jó, akkor néha egy-egy szexkapcsolat. Én ezt látom. Aki nem régebbi neveltetésű vagy vallásos, az nem akar egyszerűen semmilyen kompromisszumot hozni.
2019. okt. 22. 22:36
 29/134 anonim ***** válasza:
80%

En kb igy nezek ki

[link]


Ki akar velem jarni? Kedves vagyok es megbecsulom magam, orulok ha egy kis figyelmet szentelsz nekem.


Evek ota egyedul vagyok es nem akar senki eselyt adni!

2019. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 A kérdező kommentje:

"Ha 50 elcseszett interju utan meg mindig az interjuztatokat hibaztatod, es nem azzal foglalkozol, hogy atird az oneletrajzod es javits a technikadon, akkor kiben van a hiba????"


Jó, akkor mondok mást: ha történetesen annyira elszállnak a lakásárak, hogy 25 év egy átlag családnak összespórolni egy lakást, akkor szerinted kiben van a hiba?

2019. okt. 22. 22:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!