Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen irreálisak a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Külsőleg legyen jóképű,sármos teljesen sportos,kigyúrt, X cm magas, Y szemű, Z hajú.Emellett legyen természetesen diplomás,gazdag,keressen milliókat, M fajta luxuskocsival. Q csillagjegyű,aki őszinte,megnevetetti,kinyalja a s.ggét.stb.Még sorolhatnám.Ezek csak a közepes nők elvárásai,mivel egy kis smink után mindegyik Miss Világnak gondolja magát,annyira szépnek.Aztán majd 2050-ben lesz a nagy hülyìtés,hogy jaj szegény nőknek milyen kevés a nyugdíja,ami nem lesz csoda majd,hiszen az irreális elvárásaik miatt nem születik elég gyerek.

2019. nov. 16. 13:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 anonim ***** válasza:
Ezek a házimunkás dolgok akkora hülyeségek. Ez van akkor, ha semmi értelmeset nem tud írni és jön a házimunkával, amit állítólag annyira nem csinálnak a férfiak. Amúgy én szívesen kipróbálnám a menstruációt. Mit meg nem adnék érte, ha csak havi 1 hét fájdalom és vérzés lenne.
2019. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/130 anonim ***** válasza:
0%
#91 Azért jönnek a házimunkával mert feminizmus van. Régen a nők végezték a házimunkát,és figyeltek a gyerekekre,de mivel a nők előrébb jutottak és több joguk van már az élethez,elvárják hogy a férfi is feminista gondolkodású legyen. Tehát: Mosson,főzzön,vigyázzon a gyerekekre stb. Ezért van az hogy nem fogadják el aki csóró vagy ronda. Mivel a nők is magasabb pozícióba juthatnak és simán lesz pénzük,vállalkozók,cégvezetők. Konkrétan a nők fogják végezni a férfi munkát,a férfiak lesznek az asszonyok. Akkor fog elfogadni egy nő hogy ha nincs pénzed,ha elvállalod az anyuka szerepét. De ez esetben kizárt. Ha ők magasabb pozícióba jutnak,a férfitól is elvárják ugyanezt. Konkrétan aki nem gazdag azt lenézik. Ezt hozta a feminizmus.
2019. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/130 anonim ***** válasza:
De akkor akinek ti udvaroltatok, hogy derült ki hogy a pénzetekre meg a külsőtökre megy és nem a személyiségetekre. Szeretném ha elmagyaráznátok. Várok szivesen randiélményeket és kíváncsi vagyok arra is, hogyan derült ki hogy pénzéhesek. Saját tapasztalatot, nem átlagot
2019. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/130 anonim ***** válasza:

És amúgy rondának látjátok magatokat? Vagy átlagosnak, vagy helyesnek?

Meg milyen lányoknak udvaroltok? Szingliknek? És egyből lepattintanak titeket? Vagy egy randevúig eljuttok azért?

2019. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 anonim ***** válasza:
72%
Amikor esélyt se kap a hapsi, mert nem néz ki jól, hanem mondjuk csak átlagos, akkor a nőnek biztos a személyiség fontos :)
2019. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/130 anonim ***** válasza:
100%
Randiig, jobban mondva találkozásig el jutottam nem is egyszer, de az már régen volt, még az iwiw, myvip, msn korszakban. Találkoztam vagy 6 nővel, abból 2-vel eltudtam normálisan beszélgetni, volt amelyikkel másodszor is találkoztunk barátilag. A vicces az, hogy akkor még anyámmal és a bátyámmal éltem egy lakásban, ment a társkeresés, chatelés ezerrel, msn, minden, most, hogy egyedül élek, még csak meg sem nyitok egy társkereső oldalt sem. Nekem elég volt az ilyen beszélgessünk hónapokig, utána találkozzunk, aztán nem lesz belőle semmi. Jó így most nekem egyedül, mondjuk más választásom úgy sincs ilyen fejjel.
2019. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/130 anonim ***** válasza:
74%

#81 A statisztika nem igazolja az agymenésedet, ugyanis az a tény, hogy fogy a magyar nép, nem abból ered, hogy a nők csak a sármos macsókkal jönnek össze. Amúgy külföldön is fogy a nép, például Németországban, de máshol is. Akkor az ő elvárásaik is magasak?

Azért nem születik annyi gyerek mert az emberek végre kezdenek rájönni, hogy nem kell annyi gyerek, mert megfullad már a bolygó. Teljes életet lehet élni gyerek nélkül is. Ismerek párokat, ahol a nő szerelmes a párjába és nem akar gyereket, meg olyat is, ahol nem szerelmes, de gyereket akart és összejött vele. Mondom: amelyik nő szülni akar, az szülni fog. Ennyi akar szülni és nem azért mert nem akar Brad Pitt velük járni.

2019. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/130 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejtitek a nagy antifeminizmusban, hogy régen a nők a házimunka+gyereknevelés mellett nem dolgoztak. Plusz együtt élt sokszor 3 generáció és a nők segítettek egymásnak. Én is nagyon szívesen megcsinálok egy pasi helyett mindent, ha mellette nem kell dolgoznom. Ja, de ahhoz az kell, hogy a pasi jól keressen, akkor megint aranyásó vagyok.


#88 nem tudom miért vetted magadra, ha te egyértelműen nem tartozol a semmirekellő kategóriába.

2019. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/130 anonim ***** válasza:
13%
"Azt elfelejtitek a nagy antifeminizmusban, hogy régen a nők a házimunka+gyereknevelés mellett nem dolgoztak. Plusz együtt élt sokszor 3 generáció és a nők segítettek egymásnak. Én is nagyon szívesen megcsinálok egy pasi helyett mindent, ha mellette nem kell dolgoznom. Ja, de ahhoz az kell, hogy a pasi jól keressen, akkor megint aranyásó vagyok." Nem az a baj hogy a pénz fontos egy kapcsolatban. Mert az. De ti csak a pénzt látjátok a férfiakban. Ha feminizmus van és a nők dolgozhatnak,feljebb juthatnak akkor mi alapon várják el a férfitól hogy több pénzt keressen? Ha netán nehéz helyzetbe kerül egy férfi,akkor ott hagyjátok és nem vagytok mellette,hanem kerestek egy olyat aki több pénzzel rendelkezik. Ez nem párkapcsolat. Ez haszoni kapcsolat.
2019. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/130 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, és te miért általánosítasz? Engem anyagilag eléggé lehúzott a házasságom, és én vagyok a nő. Csak mi nők nem rinyálunk folyton, ennyi a különbség.
2019. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!