Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen irreálisak a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Külsőleg legyen jóképű,sármos teljesen sportos,kigyúrt, X cm magas, Y szemű, Z hajú.Emellett legyen természetesen diplomás,gazdag,keressen milliókat, M fajta luxuskocsival. Q csillagjegyű,aki őszinte,megnevetetti,kinyalja a s.ggét.stb.Még sorolhatnám.Ezek csak a közepes nők elvárásai,mivel egy kis smink után mindegyik Miss Világnak gondolja magát,annyira szépnek.Aztán majd 2050-ben lesz a nagy hülyìtés,hogy jaj szegény nőknek milyen kevés a nyugdíja,ami nem lesz csoda majd,hiszen az irreális elvárásaik miatt nem születik elég gyerek.

2019. nov. 16. 13:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 anonim ***** válasza:
27%
Én fordítva szoktam látni, normális kinézetű férfi, mellette ilyen, kövérkés, rövid hajú, az az 50-es asszonyos hajviseletű nő. Kinéz vagy 40-50 évesnek a nő, közben nincs 30 éves. Ronda férfit csinos nővel nem lehet látni, sőt még átlagossal sem. Ez az igazság, amit itt írtok, az csak ilyen vígasztaló, remény keltő maszlag, az igazsághoz annyi köze van, mint nekem a pápa váasztáshoz, semmi.
2019. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/130 anonim ***** válasza:
64%

Az átlagos vagy átlag alatti nőnek is kell egy bizonyos kor után férfi, ha egészséges. És hát nincs annyi Mr. Tökéletes mint amennyi nő erre vágyna. Tehát egy idő után az adott kínálatból fog választani Mis Átlag.

Ott van pl. asztalos Krisztián aki külsőre elég jó, a szövege is elmegy, jó az ágyban de nincs benn semmi ambíció. Jogsija sincs, elvan kis alkalmazottként és 20 év múlva is igy lesz kb.

Aztán ott van külsőre ronda "Patrik" aki viszont törtet.

Szórakoztató "Imike" a társaság lelke, 160 cm és egy iskolát sem fejezett be.

Valahogy nekik is lesz nőjük, feleségük.

Nem juthat minden nő szuper Pasihoz. Sok nő megalkuszik. Kinek -kinek mi a fontos. Van akinek a szex a fontos, ideges ha nincs kielégítve. (igen nőben is van ilyen.) Másnak a pasi megjelenése, vagy hogy szórakoztató. XY-nak a fizuja (nem baj ha ronda). Aztán az időben megkésett gyereket akaró nők. Aztán akiknek nincs baráti köre, kissé magányosok lennének. Ugyan már hiszen a férfiak csak igen vékony rétege az álom pasi. Akkor a nők háromnegyede egyedül élne.

2019. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/130 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el nem gyakorin sírok és kimentem már a valóságban és ki szoktam menni. Pont telibe fosom ezt. Csak azért írtam ide hogy a kérdező is lássa. Egyáltalán nem hibáztatom a nőket. Inkább csak kimondom hogy a jóképű pasiknak van egy vagy több barátnőjük. És ne jöjjetek nekem azzal hogy a ronda pasiknak van barátnőjük. Nincsen. Nem egy ronda ismerősöm van. Magányosak és elkeseredettek mert a nők lekoptatják. Aztán van/volt olyan ismerőseim akik jóképűek és volt vagy 5-6 barátnőjük és állandóan ismerkedni akartak velük a nők.
2019. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 anonim ***** válasza:
0%
Még lepontozzák a válaszaimat, hát igen, aki igazat szól, azt gyorsan elkell hallgattatni, igaz? Eddig akárhányszor, akárhol, akárhogy próbálkoztam társat találni, mindig elutasítottak természetesen a külsőm miatt, ebból következik, hogy a nők csak a külsőt nézik. A személyiségem nem volt mindig ilyen, mint most, ha valaki ezzel próbálna jönni, hogy a személyiségemmel volt a gond.
2019. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 anonim ***** válasza:
84%
Akkor én valami fordított dimenzióban élek. Vagy csúnya pasi van csúnya nővel,vagy csúnya pasi és szép nő, vagy szép pasi és szép nő :D
2019. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/130 anonim ***** válasza:
19%
#44 Érdekes. Múltkor ki írtam egy kérdést hogy a férfiak miért sírnak ezen az oldalon? Erre oda írta valaki hogy "Mert a nőknek a külső és a pénz számít." Azt meg felpontozták. Ennyit arról hogy itt össze vissza hazudoznak. De érdekes hogy az egyik válaszom 0%-os a másik 71% -os.
2019. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim ***** válasza:
21%
Akkor mégegyszer: Jóképű férfi van szép nővel, vagy jóképű férfi átlagos vagy csúnyácska nővel. Ronda férfi semmilyen nővel nincs.
2019. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, külföldi nők összejöttek már veled? Vagy honnan ez a tapasztalat?
2019. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/130 anonim ***** válasza:
#48 Haveromnak összejött. A külseje miatt pedig lekoptatták a magyar nők. Ezért külföldivel próbálkozott.
2019. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 A kérdező kommentje:

"Jézusom kérdező, Te normális vagy? Egy burokban élsz vagy honnan veszed ezeket?"

Aha...értem a kérdező a hülye...nos ennek ellentmond,hogy tarskeresokon latom pl.Randivonal,hogy az érettségizett nőnek is csak diplomás férfi kell,ezt írja ilyet keres.A másik hír pedig a hírekben volt,hogy gyorsul a magyar fogyás,még kevesebb gyerek született...tehat epphogy tajekozott vagyok,nem burokban...de persze legegyszerűbb belekotni valakibe,ha nem tetszik amít ír,pedig igazat ír.

2019. nov. 16. 16:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!