Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen irreálisak a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Külsőleg legyen jóképű,sármos teljesen sportos,kigyúrt, X cm magas, Y szemű, Z hajú.Emellett legyen természetesen diplomás,gazdag,keressen milliókat, M fajta luxuskocsival. Q csillagjegyű,aki őszinte,megnevetetti,kinyalja a s.ggét.stb.Még sorolhatnám.Ezek csak a közepes nők elvárásai,mivel egy kis smink után mindegyik Miss Világnak gondolja magát,annyira szépnek.Aztán majd 2050-ben lesz a nagy hülyìtés,hogy jaj szegény nőknek milyen kevés a nyugdíja,ami nem lesz csoda majd,hiszen az irreális elvárásaik miatt nem születik elég gyerek.

2019. nov. 16. 13:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 anonim ***** válasza:
88%

Tök átlagos egyetemista lány vagyok, tényleg semmi extra. Nem ismerkedtem soha, teljesen passzív vagyok ebből a szempontból, szóval tényleg egyáltalán semmit nem teszek az ügy érdekében, de még így is időnként megnéznek a férfiak. Életemben kb. 3-szor fordult elő, hogy odajött volna hozzám valaki élőben konkrétan azzal, hogy ismerkedne. A hatalmas, megugorhatatlan elvárásaim, amik miatt elutasítottam eddig az összes jelentkezőt:

1. Fél órás ismeretségnél mélyebb kapcsolatot szerettem volna, mielőtt a lakására invitál

2. Gimisnél legyen idősebb

3. Ne legyen afrikai bevándorló, akivel egyetlen közös nyelvet beszélünk, de ő azt is töri

4. Ne próbálja ismerkedésnek álcázott beszélgetés közben ellopni az értékeimet

2019. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/130 A kérdező kommentje:
"Akkor mégegyszer: Jóképű férfi van szép nővel, vagy jóképű férfi átlagos vagy csúnyácska nővel. Ronda férfi semmilyen nővel nincs."Ez az,a magyar nők irreális elvárásai,de nemcsak a külsőben.Pár evtized meg az lesz jaj...szegény asszony,milyen alacsony a nyugdija,amikor nem lesz eleg fizeto,aki kitermelje.
2019. nov. 16. 16:24
 53/130 A kérdező kommentje:
"Tök átlagos egyetemista lány vagyok, tényleg semmi extra." Tarskeresokon nem lennenek ilyen tapasztalataid,ha tenyleg legalabb atlagos vagy.Ott ilyen nők napont legalább 10 levelet kapnak.Csak hát senki sem elég jó nekik.
2019. nov. 16. 16:26
 54/130 anonim ***** válasza:
72%
#50 Nem azért hülyéznek le,meg pirosoznak mert nem igaz amit írsz. Hanem mert nem szeretik ha valaki kimondja az igazságot. Zavaró nekik,és undorító módon elkezdik a másikat hibáztatni. "Vállalj felelősséget." "Nem a nők a hibásak." Nem tetszik nekik amit írsz ezért kapod a pirosat. De attól még ez igaz. Nem egy kommentet láttam már hogy valaki ezzel tesztelte a nőket. Csinált egy kamu profilt,egy jóképű férfival a profilján. Vissza írtak neki 20-an. A kommentelő rá írt igazi profiljával,egy nő sem írt vissza. Na ennyit erről.
2019. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/130 anonim ***** válasza:
50%
"Nem ismerkedtem soha, teljesen passzív vagyok ebből a szempontból." De te nem ismerkedsz. Itt most azokról a nőkről van szó akik ismerkednek.
2019. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 anonim ***** válasza:
84%

A környezetemben az összes barátnőmnek hozzá illő párja van. Nekem is olyan párom van aki hozzám illik. És azért támadnak mert olyanokat állítasz ami nem igaz a nők nagy részére. Ha csak szétnézel az utcán akkor is látod, hogy milyen változatosak a párok. Az meg hogy kinek mi a szép az egyéni dolog, de ezt annyiszor leírtam már. Ha olyan magasak lennének a lányok igényei, akkor minden második lány szingli lenne. Most csúnyán fogok fogalmazni, de szerinted egy felső kategóriás pasi összejönne egy csúnya buta csajjal? Költői kérdés. Tinikoromban nagyon csúnya voltam, ezért nem volt udvarlóm se. Én is hibáztathatnám a pasikat, hogy bezzeg a nagyszájú vékony hosszúhajú rbknek volt pasijuk, hogy csak a külsőre mennek. Sőt volt olyan hogy nyilvánosan megaláztak. Nagyon szarul esett, de tudtam hogy nem minden srác ilyen mert nem voltam beszűkült. Aztán megismertem a páromat, aki elfogadott. A barátai rémisztőnek tartottak. De nem számított mert örültem hogy a párom csodálatosnak tart, örültem, hogy megtaláltam azt a kivételt aki tudtam hogy létezik, csak nem találkoztam vele eddig. Mellette megszépültem, és most olyan fiúk udvarolnak akik eddig bántottak volna. De nem érdekel, mert már ki tudom szűrni, hogy ki az aki a külsőre megy.

Soha nem volt könnyű párt találni szerelemből, érdekek nélkül. De ha te képtelen vagy megérteni, hogy nem minden lány olyan amilyennek te hiszed, ha képtelen vagy türelemmel várni arra a kivételre akire vágysz, és inkább csak lehúzod magad a negativitással, és nem akarsz fejlődni, akkor nem fogsz egyhamar párt találni. És addig burokban fogsz érni amíg meg nem érted hogy nem minden fekete és fehér. Mert észre kell venni, hogy hasonló a hasonlóval ismerkedik, és jelent valamit ha ezer évnyi sikertelenség után se találsz párt. Nekem is sikerült csúnyácskán, egyik dundi de cuki barátnőmnek is van hozzáillő párja, a feledékeny álomvilágban élő barátnőmnek is, és a halál bunkó flegma pitsa ismerősömnek is van. És képzeld, egyiknek se milliárdos, álompasijuk van, de akkor is nekik ők jelentik a mindent

2019. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 anonim ***** válasza:
100%

"Ronda férfi semmilyen nővel nincs."


Akkor behallucináltam a barátnőm esküvőjét, mikor hozzáment egy alacsony, dagadt manushoz.

(És a barátnőm családja a gazdag, a pasi szülei proli alkeszok.)

Plusz a rengeteg ex-osztálytárs, akik sorra szülik a Gollum kinézetű kölyköket a lófejű, nagyhasú férjeiknek. Ők sem gazdagok, azok a lepukkant szülinapi bulik, amiket kitesznek, nagyon csórók.

És a gyerekorvosi rendelőből kijövő párocskákat is képzelgem csak, akiknél anyuka ezerszer jobban néz ki kisbabával a karjában, mint a beles apukák, akik mintha ikreket várnának.

2019. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 anonim ***** válasza:
100%
"Most csúnyán fogok fogalmazni, de szerinted egy felső kategóriás pasi összejönne egy csúnya buta csajjal? Költői kérdés." Inkább fordítva. A csúnya,buta csaj összejönne felső kategóriás pasival,de a pasi vagy elutasítja vagy nem. Ez pedig fordítva nem így van. Egy felső kategóriás nő nem jön össze csúnya,buta férfival,de a buta nem is kell hozzá. Mivel neki csak a felső kategóriás pasi kell. Érted? A felső kategóriás pasi bármilyen nővel összejön. De egy csúnya férfi már nem tud semelyikkel sem.
2019. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/130 anonim ***** válasza:
#57 1/1 millióhoz. Tudod attól hogy van 1-2 kivétel még a többség nyer. A barátnődet pedig tisztelem. Több ilyen nő kellene. De sajnos ritka mint a fehér holló.
2019. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/130 A kérdező kommentje:
"A környezetemben az összes barátnőmnek hozzá illő párja van".Értem,én meg a környezetemben azt tapasztalom,hogy a nőknek irreálisak az elvárásai,erről én is írhatnék regényt,de ha nem haragszol,nem teszem.Mindenesetre ha nem pár emberből indulunk ki akik az ember környezetében vannak,akkor a száraz tények a következők,az internetes társkeresőkön válogathatnak bőven a jelentkezőkböl,már a kezdetektől mindig mindent a férfitől várnak el,mégis a statisztikák szerint kevés gyerek születik.A statisztikákat nem az én szerinted "negatívságom" írja,ahogy írtad,hanem ezek a tények.
2019. nov. 16. 17:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!