Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen irreálisak a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Külsőleg legyen jóképű,sármos teljesen sportos,kigyúrt, X cm magas, Y szemű, Z hajú.Emellett legyen természetesen diplomás,gazdag,keressen milliókat, M fajta luxuskocsival. Q csillagjegyű,aki őszinte,megnevetetti,kinyalja a s.ggét.stb.Még sorolhatnám.Ezek csak a közepes nők elvárásai,mivel egy kis smink után mindegyik Miss Világnak gondolja magát,annyira szépnek.Aztán majd 2050-ben lesz a nagy hülyìtés,hogy jaj szegény nőknek milyen kevés a nyugdíja,ami nem lesz csoda majd,hiszen az irreális elvárásaik miatt nem születik elég gyerek.

2019. nov. 16. 13:10
 81/130 A kérdező kommentje:
"De butaságokat állítasz és valójában nem igazol téged semmi"Csak a hivatalos statisztika igazol engem,mely szerint gyorsult a magyar lakosság fogyása,egyre kevesebb magyar gyerek születik.Ha a hivatalos statisztikának sem hiszel,mert az butaságokat állít,akkor nincs miről beszélnünkm
2019. nov. 17. 13:03
 82/130 anonim ***** válasza:
86%
Hiába gyesezel meg fideszezel itt. Akkor sem könnyebb a nőnek ha 6 hét után visszamegy dolgozni, sőt, munka mellett gyereket nevelni mégnehezebb mint az otthon töltött 3 év. Ti pasik persze megkönnyíthetnétek a nők dolgát mondjuk azzal, hogy elvégzitek a házimunka/gyereknevelés felét, de eszetek ágában sincs. Inkább itt magyarázkodtok, hogy miért van így. Tisztelet a kivételnek!
2019. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/130 anonim ***** válasza:
72%
Ja és aki azt hiszi, hogy elkanyarodtunk a témától az téved. A mai fiatal nők apja ugyanilyen elkényelmesedett semmirekellő volt, nem csoda ha úgy gondolják ha már számítani nem lehet majd rá semmiben legalább nézzen ki jól, meg legyen pénze.
2019. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/130 anonim ***** válasza:
Tudni kell férfit választani, ne az legyen csak a lényeg, hogy mennyire jóképű, meg milyen jó teste van. Érdekes a nő rokonaimnak a férjei segítenek otthon a házimunkában, gyereknevelésben munka mellett/után is. Én teljesen egyedül élek, ha netalán összejönnék egy nővel, ami persze lehetetlen a külsőm miatt, mindegy lenne, hogy egy tányérral többet mosok el, vagy egy polóval több mosnivalót kellene betennem a mosogépbe. Házimunka, jaj, de nehéz, mikor már minden gépesítve van régóta. Meg kell nyomni két gombot, hűha! Régen még megértettem volna ezt a sírást, amikor az ember mellett 5-6 gyerek szaladgált egyszerre, közben lehetett mosni a fateknőben, meg nem abból állt a fűtés, hogy eltekertem egy sz..ba cseszett kapcsolót a termosztátoton és hopp 20 fok lett a szobában. Különben felesleges erről vitatkozni, hogy most a férfiaknak rosszabb vagy a nőknek, az az igazság, hogy vannak mindkét nem közül olyanok, akik szerencsésebbek és vannak akik szerencsétlenebbek, vannak kitartóbbak és kevésbé kitartóak. Ugye Gizike vezető lett egy cégnél, míg Marika csak egy betanított munkás. Ugyanez a férfiaknál is.
2019. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/130 anonim ***** válasza:
100%

Na ha ilyen baromi könnyű manapság a házimunka akkor miért is nem képes rá a legtöbb férfi? 2 gombnyomás? A ruha nem vasalja ki magát, a padló nem porszívózza, nem mossa fel magát, a ruha nem repül be és ki a mosógépbe, a por nem törli le önmagát, az ágy nem veti be magát, az edények nem szállnak be és ki maguktól a mosogatógépbe, szekrénybe. A napi min. 1 óra főzésről nem is beszéltem. Ja, lehet rendelni, hát egyen moslékot akinek ízlik.


Nőrokonok, mennyi van, 10db? Mennyi őszinte? Mennyivel élsz egy háztartásban? Én a munkámból kifolyólag legalább ezer nő történetét hallottam, de ugyanígy az ismerőseim, szomszédaim, akikhez átjárok látom, hogy mi a helyzet.

2019. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/130 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem kifejteni megint, hogy mit gondolok, de kezdtem úgy érezni, hogy neked mindegy már. Te nem akarsz máshogy gondolkozni. Vagy csak sima troll vagy.

Tudod hol van értelme aranyásónak lenni? Fejlett országokban.

Ha trollkodsz akkor folytasd azt amit eddig, de ha nem trollkodsz akkor válaszolj nekem egy kérdésre kérlek.

Áruld el azt, hogy miért van az hogy az egyik munkás pasinak összejön a nő a másiknak nem.

És áruld el azt, hogy az egyik gazdag pasi miért csak aranyásókat tud bevonzani, a másik meg normális feleséget talál magának.

Remélem nem felejti el senki, hogy egy párkapcsolat kettő emberből áll és még ha nem is olyan nőket/férfiakat talál a másik amilyet akar, annak jelentése van. Ha csak sikertelen kapcsolataid vannak, csak alkesz pasikat találsz, csak hisztis phitsákat találsz az jelent valamit.

2019. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/130 anonim ***** válasza:
49%

"Áruld el azt, hogy miért van az hogy az egyik munkás pasinak összejön a nő a másiknak nem.


És áruld el azt, hogy az egyik gazdag pasi miért csak aranyásókat tud bevonzani, a másik meg normális feleséget talál magának."



Az egyik jól néz ki. A másik nem.



Az egyik megelégszik az aranyásóval. A másik pedig tök mindegy milyen nővel van,annak a nőnek is a pénz számít. Akkor miért is jön össze gazdag pasival? Naaaaa.

2019. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/130 anonim ***** válasza:
Szoktam porszívózni is, fel is mosom a padlót, a ruhákat is én teszem be a mosógépbe, ha végzett akkor értelem szerűen ki is teregetem. Néha előfordul, hogy főzök is 3 műszak mellett. Na, elégedett vagy, vagy kell még csinálnom valamit? Netalán felmenjek a szomszédhoz segíteni az ott élőknek, hátha a nőnek sikerült valami tohonya "nagy betűs" férfit választani, aki csak fetreng ép részegen, vagy másnaposan és semmit sem csinál? Vagy elég, ha a saját lakásomban vezetem a háztartást?
2019. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/130 A kérdező kommentje:
"Ti pasik persze megkönnyíthetnétek a nők dolgát mondjuk azzal, hogy elvégzitek a házimunka/gyereknevelés felét, de eszetek ágában sincs."Abban igazad van,hogy a férfiak jobban részt vehetnének a gyereknevelesben,,de váláskor a ferfiaknak is jobban kedvezhetnenek,nemcsak mindig a nőnek.A házimunkával nem értek egyet,mert egyreszt manapsag már minden szinte gombnyomás,másrészt én azt tapasztalom,hogy a magyar nők világbajnokok a hazimunkában,Europaban az egyik legtobbet dolgoznak így sajnos sokszor feleslegesen,pl ismerek lanyt aki heti kb 4szer mos,abbol van ugyanazt a ruhat hasznalat nelkul.Innen nyugatabbra kevesebbet hazimunkaznak a nők,az hogy a magyar nőknek ezt több idoben teszik,az o hibajuk.
2019. nov. 17. 15:08
 90/130 anonim ***** válasza:
Legyen meg az 500 válasz!
2019. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!