Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen irreálisak a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Külsőleg legyen jóképű,sármos teljesen sportos,kigyúrt, X cm magas, Y szemű, Z hajú.Emellett legyen természetesen diplomás,gazdag,keressen milliókat, M fajta luxuskocsival. Q csillagjegyű,aki őszinte,megnevetetti,kinyalja a s.ggét.stb.Még sorolhatnám.Ezek csak a közepes nők elvárásai,mivel egy kis smink után mindegyik Miss Világnak gondolja magát,annyira szépnek.Aztán majd 2050-ben lesz a nagy hülyìtés,hogy jaj szegény nőknek milyen kevés a nyugdíja,ami nem lesz csoda majd,hiszen az irreális elvárásaik miatt nem születik elég gyerek.

2019. nov. 16. 13:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 anonim ***** válasza:
100%

#110: "BÁRHOL találni elköteleződő férfit."


Ez így van. És az is, hogy sarkítottam, mint a kérdező, de itt nem lehet mást, mert fekete-fehér világban élnek, úgy kezdődnek a kérdések, hogy A Nők, Minden Nő, és akkor még a speciális szemüvegről nem is beszéltem, amin keresztül csak azt veszik észre, ami az ő véleményüket erősíti. Lásd pár kommenttel feljebb, hogy csak kifejezetten jópasikat látni nőkkel az utcán :D

2019. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/130 anonim ***** válasza:
62%

Ezt tanusíthatom,hogy a nők akarnak gyereket állandóan sajnos.

Amikor szingli voltam és ismerkedtem állandóan szóbakerült illetve sokszor,volt amikor a beszélgetést megszakítottam ekkor,mert nekem soha nem kell gyerek.


Teljesen igazatok a nők jobban vágynak rá,sok pali nem is akarna csak beadja a derekát.

2019. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/130 A kérdező kommentje:

'A fiatal nők jelentős része azon sír itt, hogy nem talál a korosztályában elköteleződni vágyó pasit. AKkor hogy is van ez?" Sok a ferfiak között is aki elkotelezodni akar,csak ők nem mondjak folyamatosan 2,ha a nőknem talalnak,akkor az jellemzoen az irrealis elvarasaik miatt van,ha sportos,jokepu,magas a pasi,aki gazdag,milliokat keres stb. még a csillagjegye is rendben,akkor sajnos van ilyen,hogy a 72-dik szempontnál nem olyan ami a nőnek is megfelelne.


"Az, hogy te képtelen vagy egy normális nőt összeszedni, az nem A Nők hibája és ne csinálj belőle országos problémát"


Nem én csinálok ebből országos problemat,nelkulem az,a gondok majd kb.2040ben kezdődnek,amikor a 10 évvel tovabb élo nőknek,akik hamarabb mehetnek nyugdijba,nyugdijat kell fizetni,csak nem lesz aki fizesse,mert nincs eleg jarulekifzető..

2019. nov. 19. 14:39
 114/130 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha én nem szülök gyereket, akkor dolgozzak +10 évet, mert nincs aki kitermelje a nyugdíjamat.


És ha szülök két gyereket, akkor elmehetek nyugdíjba 20 évvel korábban? Mert szültem 2 adófizető nyugdíjkitermelőt?

2019. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 anonim ***** válasza:
62%

És kit érdekel mi lesz 2040-ben?


Istenem van egy mondásom: ,,Az emberek múlt lekvárján rágódnak,aztán a jövő lekvárját várják ahelyett,hogy a jelenben jó vastagon megkennék a kenyerüket".


Ember 2020 van,az úgy meg van neked?

Plusz olvassgass Kiyosakit kérdező aki a nyugdíjra bármit épít az egy analfabéta korlátolt ember.

És most szépen fogalmaztam.

2019. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/130 A kérdező kommentje:

"És kit érdekel mi lesz 2040-ben?"


Csak már előre röhögök mi lesz 2040-ben magyarisztánban,ismerve a magyar gondolkodást..."jaj szegény asszony,milyen kevés a nyugdija"

2019. nov. 20. 09:54
 117/130 anonim ***** válasza:

"ismerve a magyar gondolkodást..."jaj szegény asszony,milyen kevés a nyugdija""


Nem tudom, te melyik Magyarországon élsz. Én minden nyugdíjas hozzátartozómtól a mocskolódást hallom, ha valamelyik kortársuk siránkozni merne a nyugdíja miatt, mert "mit vár, ha nem is dolgozott?!", "nem csoda, csak a s#ggét meresztette otthon egész életében", "aki egy percet sem dógozott, az meg is érdemli". Nincs itt egy csepp sajnálat sem.

2019. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/130 anonim ***** válasza:
100%

""jaj szegény asszony,milyen kevés a nyugdija""


És a férfinek mitől lesz magasabb? :D



Amúgy téged nem a nyugdíj és 2040 érdekel. Egyetlen egy bajod van, nincs kit leakasztani alkalmi dugásra.

2019. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/130 anonim ***** válasza:
100%
2040-ben már szinte senki nem fogja megélni a nyugdíjas kort, ha folyton feljebb viszik. Mindegy, hogy van-e gyereke. Ha meghalok 60 évesen ki a faxomnak is termeli ki a 3 gyerekem a nyugdíját? Ha igazságosak akarunk lenni akkor attól akinek meghalnak a szülei ne vonjanak nyugdíjjárulékot.
2019. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/130 anonim ***** válasza:
100%

"Ha igazságosak akarunk lenni akkor attól akinek meghalnak a szülei ne vonjanak nyugdíjjárulékot."



Ez baromság. Ő talán nem lesz nyugdíjas? Azért a nyugdíjat kérni fogja, ugye? Csak fizetni nem akar?

2019. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!