Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen irreálisak a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Külsőleg legyen jóképű,sármos teljesen sportos,kigyúrt, X cm magas, Y szemű, Z hajú.Emellett legyen természetesen diplomás,gazdag,keressen milliókat, M fajta luxuskocsival. Q csillagjegyű,aki őszinte,megnevetetti,kinyalja a s.ggét.stb.Még sorolhatnám.Ezek csak a közepes nők elvárásai,mivel egy kis smink után mindegyik Miss Világnak gondolja magát,annyira szépnek.Aztán majd 2050-ben lesz a nagy hülyìtés,hogy jaj szegény nőknek milyen kevés a nyugdíja,ami nem lesz csoda majd,hiszen az irreális elvárásaik miatt nem születik elég gyerek.

2019. nov. 16. 13:10
 71/130 anonim ***** válasza:
77%

Nem, tényleg nem tudom férfi szempontból nézni. Női szempontból tapasztalat és rengeteg nőtársam tapasztalata.


Dolgoztam gyerek előtt kemény fizikai munkát férfiak között. Mégsem voltam olyan fáradt, mint kisbabával egy nap után itthon. Szóval nekem senki ne magyarázza be, hogy fárasztóbb egy férfinek. Majd miután a nő is dolgozik, a férfi (10/9) ugyanúgy csak pihenget otthon, míg a nő elvégzi az otthoni teendőket is. Szóval ismét nem értem miért kéne ajnározni egy férfit, csak azért, mert dolgozik. Talán már azt sem akartok? Akkor bújjatok vissza anyátokba, hogy ne legyen semmi dolgotok.

2019. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
80%
Kangörcsöt meg a menstruációhoz hasonlítani.. hát próbálnád ki egy napra, összegömbölyödve feküdnél a földön és sírnál mint egy kislány. Főleg amilyen nyápicok vagytok, 37 fokos "láznál" már írjátok a végrendeletet.
2019. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 A kérdező kommentje:
"Szóval ismét nem értem miért kéne ajnározni egy férfit, csak azért, mert dolgozik." Én nem ezt írtam,hogy "ajnározni" kellene ez sem igaz.Én annyit írtam,hogy innen nyugatabbra pár hét után vissza kell mennie a nőnek dolgoznia,nem az van,hogy jaj szegény nőnek milyen nehéz otthon a babával,miközben például védőnő incs.A magyar nők nagyon okosak,eljátsszák,hogy milyen nehez nekik a baba mellett,majd rohannak szavazni a fidessre,aki garantáltan 3 év otthoni gyest biztosit nekik a baba mellett,nem kell visszamenni dolgozni.Nem kellene szavazniuk a feudális,elmaradott fidessre,egy fejlettebb
2019. nov. 17. 10:50
 74/130 A kérdező kommentje:
Egy fejlettebb kormany mellett nem lenne ennyi idő gyes,meg,hogy milyen nehéz a babával otthon,hanem vissza kellene menniük dolgozni.
2019. nov. 17. 10:51
 75/130 A kérdező kommentje:

A fidess legnagyobb szavazotabora a falusi nők,most már értem miért.Remek partner abban a fidess,hogy a nőknek milyen nehéz otthon a gyerekkel,mikozben 3 ev gyest ad a nőknek,hogy addig se kelljen visszamenniük dolgozni, meg,hogy milyen

nehez nekik, mikozben innen nyugatabbra,már akár pár het után zavarják vissza a nőket dolgozni.

2019. nov. 17. 10:56
 76/130 A kérdező kommentje:
"Kangörcsöt meg a menstruációhoz hasonlítani.. hát próbálnád ki egy napra, összegömbölyödve feküdnél a földön és sírnál mint egy kislány. Főleg amilyen nyápicok vagytok, 37 fokos "láznál" már írjátok a végrendeletet."A menstruáció biztos nem kellemes,de idősebb korban nincs is,eddig ismereteim szerint egy nő sem halt bele,komolyabb betegsége sem lett tőle,és ezt igazolja,hogy a női várható elettartam a magyar vilagban 10 evvel magasabb,ezek szerint tehát nem olyan veszélyes,mint ahogy a nők beállítják.Úgy tesznek,mintha a férfiak élnének tovabb 10 évvel,és a nők a menstruációba halnának bele.
2019. nov. 17. 11:06
 77/130 anonim ***** válasza:
74%

El vagy tévedve, nem kicsit. Nem a fidesz ad 3 év gyest a nőknek, ez egy magyar jelenség. Hozzá teszem, a gyes összege 25 ezer forint, úgyhogy sokan meg sem engedhetik maguknak, hogy otthon maradjanak az első év után, mert akkor még ugye a fizetés arányában kap pénzt.


A föld népessége rohamosan növekszik, a bolygónak a regenerálódáshoz az kellene, hogy az emberiség létszáma a felére csökkenjen. Akkor is ha nálunk a nyugdíjrendszer miatt (miért is nem a saját nyugdíjamat fizetem évekig?) azt nyomják, hogy minél több gyerek kell: nem, a bolygónak nem kell.


Amúgy meg nem azért születik kevés gyerek, mert a nők válogatósak, ne aggódj, amelyik nő gyereket akar szülni, az fog is. Nyilván nem egy olyan rinyagépnek, mint te vagy, de ne aggódj, a te génjeidet nem is lenne szerencsés tovább örökíteni.


Mivel én is szülő vagyok, látok rengeteg családot (ovi, suli, gyerekorvos, szülői értekezletek, kollégák, volt osztálytársak családjai stb) Mindenhol összeillő, átlagos párokat látok. Pocakos apukát nagy fenekű, mosolygós anyukával stb. Egyszerűen annyira megkeseredett vagy, hogy már csak azt veszed észre ami téged igazol. De butaságokat állítasz és valójában nem igazol téged semmi.

Nagyon kevés olyan pasi van amit leírtál és az ilyenek lehet, hogy váltogathatják a nőket, de milyen nőket? A normális értékrendű nők normális férfiakkal vannak vagy azokat keresnek. A te bajod az, hogy olyan felszínes kis nőkre csorgatod a nyálad, akiknek szintén a külsőségek számítanak. Normális nőt meg vagy nem veszed észre, mert átlagos, vagy csúnya esetleg észreveszed mert helyes, de sajnos van barátja (miért ne lenne) ha pedig nincs, akkor is tudja, milyen férfit szeretne maga mellé. És az nem egy ilyen megkeseredett, nőgyűlölő rinyagép. Ettől nem fog kihalni a lakosság, és külföldön sem leszel sikeresebb, de ha így gondolod hajrá, menjél ki, mindenkinek csak jobb lesz!

2019. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
28%
"Kangörcsöt meg a menstruációhoz hasonlítani.. hát próbálnád ki egy napra, összegömbölyödve feküdnél a földön és sírnál mint egy kislány. Főleg amilyen nyápicok vagytok, 37 fokos "láznál" már írjátok a végrendeletet." Már aki írja a végrendeletet, én eldolgozok neked 8 órában 38-39 fokos lázzal is, nálam egy nátha tart maximum vagy 3 napig, otthon kikúrálom magam, egy hétvége alatt. Nem szaladgálok a dokihoz, meg nincs mellettem senki, hogy hordja a meleg teácskát. Úgyhogy engem ne hasonlíts az általatok nők által nevezett "nagybetűs" FÉRFIAKHOZ. Azok lehet, hogy vinnyognak egy kis megfázás miatt, de én nem.
2019. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi nyávogás helyett elmehetnétek konditerembe személyi edző eleinte segítene hozzá diéta,aztán stylisthoz is,fodrászhoz.


Ha nincs zsé akkor elkezdeni képezni magatokat,hogy tudjátok fejleszteni magatokat kivűl és belül meg élményeket szerezni,szakmát tanulni esetleg amit meg is fizetnek." Leegyszerűsítve: Külső és pénz. Csak ezt látjátok a férfiakban. És többször nem írom le.

2019. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 A kérdező kommentje:
"El vagy tévedve, nem kicsit. Nem a fidesz ad 3 év gyest a nőknek, ez egy magyar jelenség." Te vagy eltévedve,mert az ellenzék levitte 2 évre a gyest,(Svájcban csak pár hét a gyes)amely nem tetszett a magyar falusi nőknek,így gyorsan visszaszavaztak a fidesst 2010-ben,így ujra 3 év lett.Teljesen megertem az ő szemszögukből,nekik az a jó,ha megy a hulyites,hogy milyen nehez a nőknek otthon a babával,minél inkább annál jobb.
2019. nov. 17. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!