Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen irreálisak a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Külsőleg legyen jóképű,sármos teljesen sportos,kigyúrt, X cm magas, Y szemű, Z hajú.Emellett legyen természetesen diplomás,gazdag,keressen milliókat, M fajta luxuskocsival. Q csillagjegyű,aki őszinte,megnevetetti,kinyalja a s.ggét.stb.Még sorolhatnám.Ezek csak a közepes nők elvárásai,mivel egy kis smink után mindegyik Miss Világnak gondolja magát,annyira szépnek.Aztán majd 2050-ben lesz a nagy hülyìtés,hogy jaj szegény nőknek milyen kevés a nyugdíja,ami nem lesz csoda majd,hiszen az irreális elvárásaik miatt nem születik elég gyerek.

2019. nov. 16. 13:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 A kérdező kommentje:
"Óvodában a kislányok kevesebbet nyafognak, mint itt a "férfiak"." Miert ne panaszkodhatna a férfi is??? Különben is a ferfiaknak sokkal rosszabb,váláskor,nyugdij stb. mindig a nőknek kedveznek. NEM véletlenül a női elettartam 10 evvel magasabb.(amig innen nyugatabbra már csak 3-4 évvel.Megis mit gondolsz a ferfiakrol,hogy mindig mindenben kötelesek szívniuk?
2019. nov. 16. 13:46
 22/130 anonim ***** válasza:
0%
#20 Arc a fontos. Jóképűség és sármosság.
2019. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/130 anonim ***** válasza:
93%
Te most haragszol a nőkre. Kerüld el őket. Így több marad a normálisan gondolkodó férfiaknak.
2019. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 A kérdező kommentje:
"Így több marad a normálisan gondolkodó férfiaknak."A szerinted normálisan gondokodó férfiak sem kellenek a magyar nőknek,ezért születik kevés gyerek...majd 2050-ben...jaj,szegény nőnek milyen kevés a nyugdija.
2019. nov. 16. 13:54
 25/130 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó nagy hülyeség. Én még olyan 2 éve elég jól néztem ki, meg azelőtt is, de mégsem helyes, kigyúrt, diplomás, gazdag, luxusautós párjaim voltak, hanem olyanok, akikkel jól éreztem magam. Semmit nem érnek ezek, ha nem érezzük jól magunkat egymás társaságában. Most is, akivel már 4 évvel együtt vagyok nem volt az esetem soha, de nagyon jól megvagyunk. Bár gyereket nem akarunk, szerencsére ebben is egy síkon mozgunk.
2019. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 anonim ***** válasza:
29%
Te nem tudsz normálisan gondolkodni. A nők helyre akarják hozni az emberiség génállományát. Te pedig őket hibáztatod mert hibás a génállományod. Senki sem tehet erről.
2019. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 anonim ***** válasza:
26%
Mert sokuk önmagukkal sincsenek tisztában, így "jobb" a másikra ráverni a problémát, így meg nem csoda, hogy senki sem fog nekik megfelelni. Vicc a mi társadalmunk, de nem csak ebben a témakörben...
2019. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi incel van ezen az oldalon. A 29% ezt mutatja. Akkor már értem miért van ennyi incel kérdés. Eddig azt hittem hogy csak a bombanős incel van. De hát tévedtem.
2019. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert alacsony az életszínvonal.Nyugaton a legtöbb prosti,ebből a zónából kerül ki,nem véletlen.Ezért ilyen könnyen kaphatóak a magyar nők.Ők ezt azzal kötik össze hogy valószínűleg jó nők,ezért nekik minden jár,munka nélkül.És ekkor eljutunk a prostik világába,ki itthon,ki nyugaton próbál szerencsét.Itthon úgy adják elő hogy családot akarnak alapítani,ezért lenne szükség gazdagabb férfira.De aki átlát rajtuk,pontosan tudja hogy miféle nőkkel van dolga.
2019. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 anonim ***** válasza:
23%

"16-os és mit tesznek a haverjaid,hogy bejöjjenek a nőknek?


Öltözködés,kondi,kiegészítők(óra,karlánc),


hajstílus?"

Ezek semmit nem érnek, kondizni lassan már boldog-boldogtalan jár, karórát, karkötőt is bárki vehet, ezek nem tesznek érdekessé egy embert. Jóképűnek kell lenni, illetve annak kellett volna születni, akkor van esély a nőknél. Rondaként tesznek rá, hogy az emberen csuklóján ép egy rolex van, miközben egy Armaniban feszít, jaj bocsánat, tévedtem, ilyenkor már felfigyelnek...a pénzére. Nem is foglalkozok már ilyen hülyeségekkel, hogy párkapcsolat...fa..om van, az, nem igaz szerelem.

2019. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!