Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/280 anonim ***** válasza:
33%
Néztem a képet. Random átlag pasi vagy, nincs veled semmi baj, de a jó pasitól nagyon messze vagy. Ezerszer jobbakat látok az utakon, és nekik sem mindig van párjuk, sőt. A jellemeddel kellene megfogni a nőket. Hosszasan udvarolni, bókolni nekik és folyton szóval tartani őket, poénokat mesélni nekik egész nap. Próbálj meg rájuk tapadni és fűzni őket jó dumával. Neked ez az egyetlen fegyvered.
2020. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/280 A kérdező kommentje:
#91, biztos vagyok benne hogy te férfi vagy?!
2020. jan. 3. 20:11
 93/280 anonim ***** válasza:
97%

#85, idegennek nem tudom kiadni magam. Kellene valaki aki felold, és akkor a problémám is megszűnne. Első barátnőm ilyen volt.


85-ös vagyok. Akkor ezek szerint neked arra kellene főleg egy barátnő, hogy segítsrnen feloldódni, és megszüntetni a problémádat? Meg egy ok, amiért elutasítanak a nők. Nem sok ember akar a másik pszichológusa lenni. ;) Amúgy az már régen rossz, ha másik embertől várod, hogy majd megoldódnak a bajaid. Pszichológusnál sem a szakember oldja meg, hanem segít neked, hogy te oldd meg. Hozhatsz még kifogásokat, hogy nem tudsz egy idegennek megnyílni, blabla, de akkor ezek szerint még nem fáj eléggé. :) tudod, a pszichológus pont azért pszichológus, és azért (is) tanul éveken át, hogy tudja kezelni a helyzetet, ha valaki nem mer megnyílni. Idővel fel tud téged oldani. De nem jártatom a számat, szerintem te tipikusan az a fajta ember vagy, aki panaszkodik panaszkodik, mutogat a nőkre, hogy hát bázeg semelyik rám sem hederít, állsz széttárt karokkal, hogy hát nincs mit tenni, te mindent megpróbáltál (nem) és sajnáltatod magadat.



Amúgy ha ex-barátnőd feloldott volna és megszűnt volna a problémád, akkor most nem írogatnál ide a bajaidról. Látod erre kéne a pszichológus. Bocs, nem állt szándékomban bunkónak lenni.

2020. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/280 anonim ***** válasza:
97%
Ja, és ugyanoda lyukadunk ki, a mutogatásra, hogy MI nők, mi mennyire KRITIKUSAK vagyunk. Hát, legyen, felőlem...:D
2020. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/280 A kérdező kommentje:

#93, az exbarátnőm (első) fel tudott oldani, de ez több mint 6 évvel ezelőtt volt, ő azóta már feleség és anya. A másik exem fordított hatással volt rám, még jobban lehúzta az önbizalmam, mert állandóan a tudtomra adta hogy csak elfogad, de nincs oda értem és van tőlem jobb is.


Pszichológusnak tényleg nem tudok megnyílni, nem is tudna velem mit kezdeni. Menet közben inkább visszaadná a diplomáját.🙂

2020. jan. 3. 21:25
 96/280 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom. Szerintem viszont amíg nem teszed tényleg rendbe az önbizalmadat (de ez egy hosszabb folyamat), addig ilyenekkel fogsz összekerülmi, mint a második barátnőd...

Jaj hagyd már ezt a diploma visszaadást, most azért, mert az az ismerősöd nem tudott mit kezdeni veled, az nem azt jelenti, hogy menthetetlen eset vagy. Figyelj teljesen más beszélni egy ismerőssel iéyenekről, mint elmenni egy idegenhez (és ennek pont emiatt meg is vannak az előnyei, mert nem ismer és teljesen kívülállóként tud rád nézni). Nem azt mondom, hogy minden pszichológus nagyon szuper, de ha az ember talál egy jót meg olyat aki szimpi neki akkor csomót tud segíteni. Szerintem azért gondold majd ezt még át

2020. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/280 anonim ***** válasza:
96%
Meg ez nem olyan, hogy elmész a pszichológushoz aztán 3 ülés alatt meg is oldódik a probléma (persze van olyan is, de legtöbbször ilyen önbizalmi dolgoknál ez hosszabb), sokszor kell menni, sokat beszélgetni, hogy az ő fejében is összeálljon, hogy mi a helyzet. Ez ilyen, türelmesnek és kitartónak kell lenni
2020. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/280 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Okosat írsz, viszont túl nagy falat lennék bármelyik pszichológusnak, ezt teljesen komolyan írom.
2020. jan. 3. 21:33
 99/280 A kérdező kommentje:
Hmm, kiteszem ide magam, kiírom lelkem bánatát őszintén, de ha én kíváncsi vagyok a válaszoló korára, -akkor az eltűnik- pedig előtte hosszú sorokat írt viszonylag gyors válaszokkal.🙂👍
2020. jan. 3. 21:52
 100/280 anonim ***** válasza:
97%

:D

Nem mindenki lóg nonstop itt.

27/N vagyok

2020. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!