Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/280 anonim ***** válasza:
97%

Hiába ismerős, ha jó a szakmájába rávezet, hogy magadtól gyere rá min kell változtatni és nem közli face to face ,hogy cimbi nagyon taszító a belsőd.Másrészt pedig ismer, eleve van egy kialakult képe rólad, ami erősen befolyásolja, még ha úgy is gondolod hogy nem.Lehet ő eleve ezt gondolja rólad.Illetve ezzel is tett beléd egy plusz görcsöt.Ennek mi értelme?

Viszont írtam már.Légy nyitott,mosolygós.Saját magadtól kell rájönnöd mi az ami miatt ezt mondta az ismerősöd.De baromi kíváncsi lennék, hogy milyen ez a taszító ,,belső" :)

2020. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/280 anonim ***** válasza:
95%
A külső tényező valószínűleg mégsincs rendben.
2020. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/280 A kérdező kommentje:

#51, szerintem pár levélváltás után te is lekoptatnál.🙂

A pszichológus ismerősömnek is nagy fejtörést okoztam, mert nem tud velem mit kezdeni. Azt ajánlottam neki, hogy adja vissza a diplomáját, ha túl nagy falat vagyok neki és nem tud "megfejteni".

2020. jan. 2. 16:25
 54/280 anonim ***** válasza:
97%
De ha találkozunk és lenéző fejet vágsz, akkor lenéző phasznak gondollak, nem egy kedves, megértő hercegecskének.
2020. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/280 A kérdező kommentje:
Csak arra vetek lenéző pillantást, aki tesz érte.
2020. jan. 2. 16:31
 56/280 anonim ***** válasza:
97%
Általában mosolyogsz?
2020. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/280 A kérdező kommentje:
Ritkán mosolygok, nagyon mufurc vagyok. Nem is mufurc, inkább túl komoly.
2020. jan. 2. 16:37
 58/280 anonim ***** válasza:
97%

Akkor mégis mire vársz?


És azt vezesd már le nekem, hogy mit jelent, hogy a belsőd rendben van? (Ha mondjuk a kommunikáció sem megy?) Én 10 éve járok pszichológushoz, és még mindig van hova fejlődnöm, lehetnék türelmesebb, nem kéne állandóan vitatkoznom, stb.


Te megvagy, kész vagy, innentől csak lefele van, csodás ember vagy, vár a nirvána?

2020. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/280 anonim ***** válasza:
95%

És mit kell tenni érte? Mivel lehet kiérdemelni hogy lenéző legyél?

Lehet tévedek hisz nem ismerlek. De rossz a kommunikációs készséged rossz a kisugárzásod sértegeted az ismerőseid (adja vissza a diplomáját) egy hozzád közel álló szerint is ellenszenves vagy. Szerinted ez kimeríti a "jó belső" fogalmát?

Azt hogy lenéző stílusban nyilvánulj meg senki nem érdemli meg. Ugyanis nincs jogod eldönteni ki mit érdemel. Senkinek nincs joga elítélni a másikat. Ahhoz van jogod hogy távol tartsd az életedtől az illetőt ahhoz nem hogy megszégyenítsd vagy többnek tartsd magad és ezt éreztesd. Ennél kevés visszatetszőbb dolog van számomra. Ha valaki flegma undok lenéző mert ő a "valaki" azt nagyon messze elkerülöm. Mert az ilyenek többnyire senkik.

2020. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/280 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy rendben van a belsőm, hogy segítek másokon,türelmes és odaadó, nyugodt ember vagyok. Nincs bennem rosszindulat.
2020. jan. 2. 16:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!