Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/280 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, nincs baj a külsőddel, de hogy kinek jössz be ezzel a stílussal, az már egyéni ízlés kérdése. Van ilyen külsővel ismerősöm, aki kapcsolatban él, úgyhogy ezen a téren nem hiszem, hogy meg lennél lőve. Nálam az állattartással kapcsolatos eltérő gondolkodásmódunk miatt esnél ki, de ezt korábban már írtam. Van, amiben lehet kompromisszumot kötni, van, amiben nem. Szerintem az is segíthet, ha nem feszülsz rá a társkeresés témára, ne ostorozd magad, de ne is keresd görcsösen, ne keresd senkiben a hibát, egyszerűen csak éld az életed úgy, ahogy jól érzed magad, menj emberek közé, keress fel téged érdeklő témájú rendezvényeket, csatlakozz ilyen közösségekhez, és fogsz találni hozzád illő társat, akivel kölcsönös lesz a vonzalom és működni is fog, és nem kell majd keresgélni a beszédtémát, mert gondolkodni sem kell rajta, csak repül az idő, ahogy írtad, ilyet már tapasztaltál, hát ilyet keress, ne erőltesd azt, ami nem működik, de ne is akarj olyanoknak megfelelni, akivel nem passzolsz össze.
2020. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/280 A kérdező kommentje:

Nem keresem görcsösen a társam, de 2 év egyedüllét után már nagyon nem bírom. Egészséges férfi vagyok, vannak szükségleteim érthető módon. Nem utolsó sorban már gyereket is szeretnék.


#71, te hány éves vagy?

2020. jan. 2. 18:41
 73/280 anonim ***** válasza:
96%
Én régebb ideje vagyok egyedül, mégsem esz meg a fene, nem központi kérdés nálam a társtalálás, csak azért, hogy legyen valakim, nem kell. 35 éves vagyok. Mondjuk lehet, hogy van bennem egy kis dac is azokkal szemben, akik próbáltak nyaggatni, hogy mikor lesz valakim, mikor megyek férjhez, mikor lesz gyerek, amikkel egy nőt szeretnek piszkálni ilyen téren, épp eléggé bosszantottak az ilyen piszkálódók, hogy lerázzam magamról a társkeresés terhét, és képes legyek egyedülállóként is jól érezni magam.
2020. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/280 anonim ***** válasza:
20%
Egy önbizalomhiányos 40 esnek nézel ki, talán ha 35 körüli elvált, gyerekes anyukákkal kezdenél (a saját súlycsoportodban), akkor most nem tennél ki ide ilyen kérdést.
2020. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/280 A kérdező kommentje:
Nem érzem már jól magam egyedül, jobb lenne esténként valakivel ölelkezve elaludni, de egyelőre csak álom ez.
2020. jan. 2. 19:05
 76/280 anonim ***** válasza:
91%
Na, hát ezaz, ne koncentrálj a hiányra, ezt megérzik mások is.
2020. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/280 anonim ***** válasza:
96%
Előbb barátokat szerezz, ha egy megvan akkor lehet egy nő figyelmét is felkelted.
2020. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/280 A kérdező kommentje:
Barátokat se tudok szerezni, senki sem kedvel, max ideig óráig.
2020. jan. 2. 19:12
 79/280 anonim ***** válasza:
97%
A külső tényleg ok. Viszont van benned valami, ami miatt egyszerre sugárzod a méla szomorúságot, az önbizalomhiányt, és a nagyképűséget is ugyanakkor. A szememben olyan furcsa remete benyomást keltesz. Talán ez lehet a baj.
2020. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/280 A kérdező kommentje:
#79, magyarul: gáz lenne velem összejönni, igaz?🙂
2020. jan. 2. 19:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!