Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/280 anonim ***** válasza:
97%
Ezek hogy jelennek meg? Mit jelent, hogy segítesz másoknak? Hogy nyilvánul meg az odaadásod?
2020. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/280 A kérdező kommentje:
Bármi gond van hívhatnak, nem tudok nemet mondani semmire. A másik, például most karácsonykor a családban adtam ajándékokat, de én nem kaptam senkitől semmit. Nem arról van szó hogy elvárom vagy valami. Csak megköszönték mintha köteles lennék erre. Szóval csalódtam már sokat az emberekben.
2020. jan. 2. 16:55
 63/280 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem az a baj, hogy komoly képet vágsz. Inkább a stílusod lehet a gond. Nem vagy goromba, flegma vagy ilyesmi?
2020. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/280 anonim ***** válasza:
97%
Az nem egyenlő a jó belsővel, ha hagyod magad kihasználni.
2020. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/280 A kérdező kommentje:

Nem vagyok goromba, se flegma.

Csak annyi a bűnöm, hogy nehéz velem elindulni beszélgetés téren.

2020. jan. 2. 17:01
 66/280 anonim ***** válasza:
93%

És neked az, hogy "nem tudsz nemet mondani", jó tulajdonság? Mert engem szerencsésen kigyógyított ebből a lábtörlő üzemmódból a terápia.


Ajándékozás viszonzás nélkül megint csak nem jó. Nemcsak mások rugdosnak, te még magadra is ragasztod a táblát, hogy "légyszi, üss meg".


Ez nem odaadás. Azt viszonozzák.

2020. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/280 A kérdező kommentje:
Nehéz eset vagyok, már le is mondtam arról hogy legyen feleségem vagy barátnőm. Alkalmatlannak érzem magam erre.
2020. jan. 2. 17:12
 68/280 A kérdező kommentje:
2020. jan. 2. 17:31
 69/280 anonim ***** válasza:
69%
Annyira nem vagy ronda, éppen elmész. Nem a külsőd miatt nem kellesz a nőknek. Mondjuk ezerszuer rosszabb hapsiknak van csajuk. Amúgy már raktál ki itt képet nemrégiben. De ez az ájfon feeling és ez a beállás is elriasztja a nőket, meg a jellemedet sem tudjuk, hogy milyen. Ha nagyképű vagy, akkor egyik nő sem akar majd téged.
2020. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/280 A kérdező kommentje:
Örülök hogy még éppen elmegyek.😂
2020. jan. 2. 18:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!