Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/280 anonim ***** válasza:
96%

Most találtam meg a kérdést.

Külsőre 10/ 8-9 vagy. Elég helyes.


A gond a belsővel van. Lehet flegma leszel a nőkkel a beszélgetés közben. Vagy túl félénk. Vagy mondod , hogy nem bírod az állatokat. Önismeret kellene. De ismerkedj tovább, minél több helyen.

L.

2020. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/280 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. jan. 2. 20:19
 83/280 anonim ***** válasza:
12%
Gyereket ne akarj,ez egy szegény ország,rossz politikával,egészségüggyel,oktatással.
2020. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/280 anonim ***** válasza:
78%
a kérdező sem gondolja azt komolyan, csak teljesen elkeseredett. Így egyetlen nőnek sem kell majd.
2020. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/280 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted a nők nem érzik meg azt, ha kétségbeesetten keresel valakit (hiszen "szükségleteid vannak")? Vagy nem érzik azt, ha nincs önbizalmad? Vagy azt, hogy amúgy meg lemondtál már arról, hogy lesz barátnőd vagy feleséged?

Figyelj, szerintem jobb, ha belátod, hogy nincs rendben a belsőd. Az, hogy kedves vagy másokkal meg "odaadó", ezer meg ezer komplexusból táplálkozhat. Tudom nagyon jól, mert velem is így volt.

Azt javaslom keress fel egy jó pszichológust (ne az ismerősödet...), akivel együtt dolgozva majd rendbe jöhetsz belsőseg IS, megerősödhetsz és nem ez lesz az életed legnagyobb fókuszpontja, hogy találj valakit. És hopp, láss csodás, akkor jön majd szembe.

2020. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/280 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem mondom, hogy gáz lenne veled összejönni. Csak annyit, hogy belül rendet kéne tenned, mert a kisugárzásodból érezni, hogy nem vagy kibékülve igazán magaddal.
2020. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/280 A kérdező kommentje:
#85, idegennek nem tudom kiadni magam. Kellene valaki aki felold, és akkor a problémám is megszűnne. Első barátnőm ilyen volt.
2020. jan. 3. 18:07
 88/280 A kérdező kommentje:
Egyébként ti ilyen kritikus szemmel nézitek a leendő párotokat? Észreveszitek hogy nem magabiztos és emiatt elhajtjátok bármilyen jól is néz ki? Meg sem adjátok így az esélyt.
2020. jan. 3. 18:31
 89/280 anonim ***** válasza:
97%
Folyton csak azt hajtogatod, milyen jól nézel ki, mintha ez lenne a legfontosabb és emiatt neked JÁRNA az esély.
2020. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/280 A kérdező kommentje:
Nem hajtogatom! Igazából én azt sem hiszem el hogy tetszem vagy jól nézek ki.
2020. jan. 3. 19:46
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!