Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélkülinek nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélkülinek nem lehet barátnője, se szexpartnere?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok kinézetemmel szerintem nincs gond igaz nem vagyok Brad Pitt de Justin Bieber simán. Az van hogy lassan 2 éve nincs munkám mert nem jön össze semmi. Szüleimmel élek és ők eltartanak valamelyest, DE most jön a kérdés lényege: kis gyerekek iskolásak is szoktak szerelmeskedni 14+ simán én időmben is úgy volt most meg már inkább hagyjuk. Ott sincs kereset, akkor az miért nem gond? Aztán ott vannak a roma nemzetiségű állampolgárok akik elmennek a gyárba és simán felszednek jó roma luvnyát (néhány nagyon fa szállító) pedig azon kívül hogy van munkájuk nem tudnak felmutatni semmit főleg nen viselkedés téren (35 évesen a híradóban kötnek ki hogy berúgott és fejszével ment a feleségére).

Nem mondom hogy állandó kapcsolatot akarok, mert beismerem nemtudnék egy családot fenntartani, de valami jó kis 1-2 éves szerelmi kaland miért nem jött össze soha az életemben? Ha írok egy nőnek első kérdése: hol dolgozol? Azért nem megyek prostihoz mert szerintem a prosti második kérdése is az lenne hol dolgozok? Tisztára kiakasztanak ezek a munka nácik... nem dolgozol nem is vagy ember... pedig én ennél többre gondolom magamat méghozzá sokkal.



2020. jan. 17. 18:44
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
72%

Vannak itt bajok a fejekben... :D


Akkor ha így gondolkodunk, tényleg vissza kellene hozni a Taigetoszt ill. a bábákat, és kinyírni az életképtelen egyedeket...


Ők sem szenvednének, a társadalomnak sem lenne teher.


Tudom, mert én is ilyen "életképtelen" vagyok, gyógyíthatatlan beteg, és semmi munkát nem kapok, semmire sem kapom meg az eü alkalmasságot...

Ugyanakkor semmi rokkantsági (ill egyebek) nem járnak nekem.

2020. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
29%

41#

Ilyen az élet...

2020. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Könnyen beszélsz.
2020. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
29%
Mert ha sajnállak akkor jobb lesz neked?
2020. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
71%

Felőlem sajnálhatsz, de továbbra is csak okoskodsz.


Konkrét megoldást valóban nem fog mondani senki sem, se nekem, sem a kérdezőnek, de legalább ne néznénk le nyíltan valakit ennyire az élethelyzete miatt. :D

2020. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
67%
Kapott tanácsot, hogy menjen dolgozni. És ő aztán nem sérült, nincsen semmi baja, csupán kényelmesebb eltartatni a szülővel magát és otthon ülni a gép előtt.
2020. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
75%

Ne nézzek le egy s_ggfejet aki elnézi, hogy a szülei dolgoznak helyette? Ez az ember csak egy lusta sz_r, semmi baja sincsen. Ha akarna, akkor elmehetne dolgozni, de ő inkább él óriáscsecsemőként, mint egy tetves lúzer.

Ne csinálj úgy, mintha ez egy kategória lenne bárminemű fogyatékossággal.

De akkor hogy lehetne segíteni egy ilyen emberen? Menjek el helyette dolgozni én? Vagy beszéljek a retardált anyjával, hogy hagyja abba annak az idióta baromnak a pátyolgatását, rugdossa ki a házból és addig ne engedje vissza amíg nem talál munkát? Mégha tudnék is beszélni az anyjával, akkorsem hallgatna rám, mert az is ugyanolyan aberrált, mint az életképtelen kölke

2020. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
22%

#45. Ha a számítógépet be tudod kapcsolni, le tudsz írni egy összetett mondatot akkor nem vagy annyira beteg, hogy ne végezz el valami szakmát.


A teljesen vak programozó ismerősöm után nincs lehetetlen.


Az meg, hogy kinek jut nő, vagy kinek nem az egy ilyen játék. Senkinek nem jár alanyi jogon.

A legjobbnak kell lenned az összes versenyző közül a választott lánynál.


Sajnálom a gyógyíthatatlan betegséged, de ez ilyen. Az élet szar. De vigasztaljon, bármikor lehet sokkal de sokkal szarabb is.


Pl egyik rokonomnál most diagnosztizáltak áttétes rákot, másik fiatal anyuka rokonom pár hete halt meg mellrákban. Egy kislányt hagyott a nagyira.


Úgyhogy élvezd azt ami van, abból hozd ki a legjobbat. Minden napból amennyit csak lehet. Tanulj, küzdj és élj legjobb tudásod szerint.


Az ilyen szar szemét szar alakokat mint a kérdező, aki egészséges és elcseszte az életét... elpazarolta a napjait... legszívesebben Szibériába küldeném 10 év kényszermunkára. Akkor megtanulná milyen a szar élet.

2020. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem lehet megvenni pénzért. Az egy érzelmi kapcsolat.


Minden más megvehető...

2020. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:
11%

Kérdező! Ne is hallgass rájuk, a sok nő akik kommenteltek mind egyszerű naív magyar tipik konzervatív...

Nagyon is van esélyed becsajozni. Miért? Pont ezért! Jól nézel ki és ezeknek ennyi pont elég. A munkádról azt kamuzol be nekik amit csak akarsz ők azt az esetek többségében elhiszik :D tapasztalatból mondom. Pl én azt szoktam, hogy adatbázis kezelő vagyok egy jól menő IT cégnél egyébként meg én is 29 F vagyok bölcsész diplomával 2 középfokú nyelvvizsgával és munkanélküli. Na és? A szüleim eltartanak utána meg majd öröklök. Velük élek igen. Miért kapsz ennyi kritikát itt?


Jogos a kérdés, a válasz egyszerű.

Tipikusan agymosott konzervatív keresztény a magyar nép, de ez nem mindenhol van így ám. A nők itt elvárják hogy egy pasi tartsa el, sokat keressen stb. De! Egyik huszonéves sajnos drogos régi ismerősömről tudom hogy az egykori legjobb haverom anyját húzogatja :D és ez komoly. Képet is mutatott hmm kis szőke milf egyszer majd tuti felkeresem...

Látod már? Itt fordított a szerep mert modern a gondolkodás :D és aki huzogatja miközben a férj külföldön dolgozik a családra addíg amúgy a srác is munkanélküli függő amint említettem.


Keress magányos anyukákat szerintem akik bizony veled fogják negcsalni párjukat mert épo gyesen vannak vagy ahol a férj sokat dolgozik és told neki.


Amúgy meg a magyar nép nekem... Értelmiségi gondolkodó liberálisnak is kissé furcsa abból a szempontból, hogy mindenki azt kérdezgeti, hogy hol dolgozol? Mióta? Mennyit keresel stb... Mi közük hozzá?? :D de most ez nem mindenhol van ám így. Egy törzsgyökeres brit vagy francia állampolgár meg is sértődne ha valaki ilyen kérdéseket tenne fel neki ez a munkanáci dolog csak kis hazánkban működik ám, ez amolyan vesztes magyar mentalitás. Szerintem.


Szóval én azt mondom keress egy jóféle milfet akivel toljátok és el is fog tartani... Még az is lehet a balek férje fizetéséből :D


A mai huszonéves munkanélküliekkel meg kb dunát lehetne rekeszteni hidd el nem vagy egyedül haver :) na és? élvezd az életet.

Kishazánkban meg amúgy csak az keres jól aki protekciós fideszes nyalonc vagy hiányszakmája van. Hiányszakma nos a diplomás szakmák többsége nem ilyen tehát fizikai munka a hiányszakma vagyis az ilyen pasik többsége nem egy észlény :D használd ki. A nyaloncok meg pff no comment... Ezeknek a nőknek kell az anyagi háttér hát játszd el hogy van. Nem nagy művészet :)

2020. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!