Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélkülinek nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélkülinek nem lehet barátnője, se szexpartnere?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok kinézetemmel szerintem nincs gond igaz nem vagyok Brad Pitt de Justin Bieber simán. Az van hogy lassan 2 éve nincs munkám mert nem jön össze semmi. Szüleimmel élek és ők eltartanak valamelyest, DE most jön a kérdés lényege: kis gyerekek iskolásak is szoktak szerelmeskedni 14+ simán én időmben is úgy volt most meg már inkább hagyjuk. Ott sincs kereset, akkor az miért nem gond? Aztán ott vannak a roma nemzetiségű állampolgárok akik elmennek a gyárba és simán felszednek jó roma luvnyát (néhány nagyon fa szállító) pedig azon kívül hogy van munkájuk nem tudnak felmutatni semmit főleg nen viselkedés téren (35 évesen a híradóban kötnek ki hogy berúgott és fejszével ment a feleségére).

Nem mondom hogy állandó kapcsolatot akarok, mert beismerem nemtudnék egy családot fenntartani, de valami jó kis 1-2 éves szerelmi kaland miért nem jött össze soha az életemben? Ha írok egy nőnek első kérdése: hol dolgozol? Azért nem megyek prostihoz mert szerintem a prosti második kérdése is az lenne hol dolgozok? Tisztára kiakasztanak ezek a munka nácik... nem dolgozol nem is vagy ember... pedig én ennél többre gondolom magamat méghozzá sokkal.



2020. jan. 17. 18:44
1 2 3 4 5 6
 11/57 Hellmano ***** válasza:
91%
29 évesen komolyan az felmerül benned, hogy egy 14 éveshez hasonlítod magad, hogy ott nem gond, hogy nincs kereset meg eltartják őket... amíg ezt nem látod problémának, hogy 29 évesen nem dolgozol szerintem, addig ne is akarj semmit se a nőktől se az élettől csak verd a cerkát!
2020. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 peca1000 ***** válasza:
67%
Aki nem dolgozik, ne is dugjon. :)
2020. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
65%

Csak napi 8+2 órát kell a testedre és a pszichésen fordítani ,és a hetven kiló és afölötti normális lányok széttépnek egy vas nélkül is.

Munkának elég valami művészeti tevékenységet folytatni😉

2020. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%
"A nőknek pénz kell+eltartani őket.Ezt kéne megérteni." Írod ezt egy olyan kérdés alá, ami egy nő által eltartott "férfiról" szól. :D Hihetetlenek vagytok...elképesztő.
2020. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember eltartja magát. Te nem vagy felnőtt. Megrekedtél a 14 éves szinten, mint ahogy írod is. De sajnos nem 14 éves vagy, ÉBRESZTŐ! 29 éves vagy wazze. :))
2020. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, ha tényleg Justin Bieber lennél, akkor nem 29 éves vénszűz lennél.


Tudod aki jóképű / jó a szövege az zs nélkül is csajozik.


Volt egy haverom, játékgépfüggő volt, anyjánál lakott 30 évesen. Azzal szórakozott hogy Love.hu-n írt csajoknak, megdugta őket és ott lakott náluk. Volt aki fizette a kajáját is, valakinél hetekig lakott. Volt aki még pénzelte is egy ideiga játékszenvedélyét.


Veled ez a baj, közelében sem vagy egy "jó pasinak" aki egy szemeteszsákban is Mr. P**csahuszár 40 forinttal a zsebében, munkanélküliként. 😃

2020. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha simán vered külsőben Justin Biebert,írj rám.33n
2020. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
86%

Ez a Justin Bíber simán kategória :'D


[link]

2020. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

62 kg vagyok (max 18 évesnek nézek ki) és eddig 3 lány nem hitte el nekem hogy szűz vagyok. Csak csupán 1 a gond a munka, ami ezekből a válaszokból is kiderült.

Meg a 3-ból az egyik lány meg is mondta akarna engem, ha lenne munkám, de így kizárt.

2020. jan. 17. 21:00
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Te valami szellemileg visszamaradott valami lehetsz...


😂

2020. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!