Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélkülinek nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélkülinek nem lehet barátnője, se szexpartnere?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok kinézetemmel szerintem nincs gond igaz nem vagyok Brad Pitt de Justin Bieber simán. Az van hogy lassan 2 éve nincs munkám mert nem jön össze semmi. Szüleimmel élek és ők eltartanak valamelyest, DE most jön a kérdés lényege: kis gyerekek iskolásak is szoktak szerelmeskedni 14+ simán én időmben is úgy volt most meg már inkább hagyjuk. Ott sincs kereset, akkor az miért nem gond? Aztán ott vannak a roma nemzetiségű állampolgárok akik elmennek a gyárba és simán felszednek jó roma luvnyát (néhány nagyon fa szállító) pedig azon kívül hogy van munkájuk nem tudnak felmutatni semmit főleg nen viselkedés téren (35 évesen a híradóban kötnek ki hogy berúgott és fejszével ment a feleségére).

Nem mondom hogy állandó kapcsolatot akarok, mert beismerem nemtudnék egy családot fenntartani, de valami jó kis 1-2 éves szerelmi kaland miért nem jött össze soha az életemben? Ha írok egy nőnek első kérdése: hol dolgozol? Azért nem megyek prostihoz mert szerintem a prosti második kérdése is az lenne hol dolgozok? Tisztára kiakasztanak ezek a munka nácik... nem dolgozol nem is vagy ember... pedig én ennél többre gondolom magamat méghozzá sokkal.



2020. jan. 17. 18:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
29 vagy, 2 éve nincs munkád. Tehát ha csak 18-tól számoljuk, akkor volt 9 olyan éved, amikor dolgoztál, és egy belsőleg is tökéletes adonisz voltál. Te mégis szűz vagy. Csak nekem nem áll össze a dolog?
2020. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

Direkt így írtam, mert nem akartam azzal kezdeni hogy összesen 5 hónapot dolgoztam, 29 éves Bieber létemre, aki szinte sosem járt sehová és még visszahúzódó is vagyok viszont tényleg nem vagyok rossz pasi.

Na így már összeáll?

2020. jan. 17. 21:38
 23/57 anonim ***** válasza:
97%

29 év alatt 3 lány volt akivel bármilyen módon szóbakerült a szexualitás.


Egy normális, (jóképű) egyedülálló férfi, kb havi 3 nővel találkozik - nem csak randi szinten, egyszerűen mint férfi és nő... akár van munkája akár nem.


Tehát te eddig egy lyukban éltél kb 😃 súlyosan visszamaradott szociálisan és szellemi szinten is.

2020. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
88%
És anyád még nem rugott seggbe, hogy takarodj dolgozni? Egy igazi idióta hülye lehet, ha ezt eltűri. Még arra sem gondol az istenbarma, hogy ha elpatkol akkor az életképtelen kisfia éhendöglik? Retardált egy család vagytok ti...
2020. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak bármilyen közelében is lennél egy átlag férfinak, akkor nevetve találnál szexpartnert.


Bieber, na persze 😃 inkább egy 150 kilós vágásra érett zsírdisznó.


Szuterénpince sarkában püfölsz egy megsárgult Sulinetes billentyűzetet, WASD betűkön vastag fekete zsírréteg, mert 29 évig csak CS-ztél meg WoW-oztál. Egyedüli kapcsolatod a világgal anyád csokissütije, meg a LAN kábel a falban.


Bieber, vicc 😃

2020. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj tesa, még egy év és itt a 30.

Ha megtartod a kukacod szüzességét, igazi varázslóvá válsz.


"You shall not pass!"


Csak ennyit kell mondani innentől a csajoknak Gandalfként.

2020. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Utolsó ez kemény volt :D

Gamer létemre sosem CS-ztem és inkább a vasággyal együtt 60 kg kategória vagyok arról még nem hallottál? Akkor ne is beszélj gépekről, mert csak 2 típusú informatikus létezik ;)

Ez az egyedüli téma amihez nagyon értek csak sajnos csajozni gépekkel nem lehet. Sajnos!

2020. jan. 17. 21:49
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

Baromság én is cingár voltam 58 kiló is 23 évesen 180 centihez. Mégis voltak nőim akkor is. Meg munkám is.


Most mégjobb munkám van, és már felment 70 kilóra az izomzatom is. Most kezdek emberi formát ölteni 1.5 év kemény sport után (nem gyúrás). Csak akarat kérdése az egész... de a kilók nem számítanak.


Ezt az egészet csak magadnak köszönheted és anyádnak, hogy nem rúgott ki már a büdös pi...csába 18 évesen.

2020. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igényed normális életre, de nőre lenne.😂

Az élet szelektál ez itt is látszik. Neked mi bajod van?

Hova vinnéd a lányt, ha 29 évesen anyuval élsz, ami hagyján, de a zsebpénzt is tőle kapod?

Hogy lehet veled programot csinálni akárcsak meginni valamit? A nő fizet vagy kicsoda?

Mit csinálsz egész álló nap? És mire tartod akkor magad, ha semmit?

Nem is értem, habár szerintem is provokáció a kérdés...

2020. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Provokatív? 5 barátomat vesztettem el tavaly ez miatt hogy ugyanez a véleményük rólam, mint nektek. Céltalan lúzer. Sajnálom, de nem fogok ide írkálni mikor úgysem hisztek el semmit tiszta felesleges.

Jelenleg már barátom sincs nem hogy nő.

2020. jan. 17. 22:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!