Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélkülinek nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélkülinek nem lehet barátnője, se szexpartnere?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok kinézetemmel szerintem nincs gond igaz nem vagyok Brad Pitt de Justin Bieber simán. Az van hogy lassan 2 éve nincs munkám mert nem jön össze semmi. Szüleimmel élek és ők eltartanak valamelyest, DE most jön a kérdés lényege: kis gyerekek iskolásak is szoktak szerelmeskedni 14+ simán én időmben is úgy volt most meg már inkább hagyjuk. Ott sincs kereset, akkor az miért nem gond? Aztán ott vannak a roma nemzetiségű állampolgárok akik elmennek a gyárba és simán felszednek jó roma luvnyát (néhány nagyon fa szállító) pedig azon kívül hogy van munkájuk nem tudnak felmutatni semmit főleg nen viselkedés téren (35 évesen a híradóban kötnek ki hogy berúgott és fejszével ment a feleségére).

Nem mondom hogy állandó kapcsolatot akarok, mert beismerem nemtudnék egy családot fenntartani, de valami jó kis 1-2 éves szerelmi kaland miért nem jött össze soha az életemben? Ha írok egy nőnek első kérdése: hol dolgozol? Azért nem megyek prostihoz mert szerintem a prosti második kérdése is az lenne hol dolgozok? Tisztára kiakasztanak ezek a munka nácik... nem dolgozol nem is vagy ember... pedig én ennél többre gondolom magamat méghozzá sokkal.



2020. jan. 17. 18:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
97%
Basszus, már 18 évesen többet dolgoztam nő létemre mint te 29 évesen. 5 hónap?? Hogyan akarsz majd valamikor családot eltartani ha 29 éves korodig összesen 5 hónapot voltál képes dolgozni? Hülye lenne az a nő aki így összejönne veled.
2020. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
97%
Szóval mindenki szerint egy céltalan lúzer vagy, az idióta anyádon kívül már senki nem áll veled szóba, de te továbbra sem változtatsz. Megérdemled a magányt
2020. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
keress melót
2020. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
93%

... de ugye nem az van, mint egy Pszichó szerű filmben, hogy édesanyád 15 éve halott...? csak a múmiáját őrizgeted egy avitt szobában, a foszló kanapén.


Majd mikor jön a postás a 70 ezerrel, akkor otthonkába öltözöl, fel a hajcsavaró szett, és fátyolos nénihangon átveszed a kisnyugdíjat.


Több ilyen rémtörténet is volt már a hírekben...

2020. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Nem. Messze van még nekik a nyugdíj, ők dolgoznak a szüleim.
2020. jan. 18. 08:51
 36/57 anonim válasza:
100%

Sajnos ez a gond nálam is fenn áll, hasonló helyzetben vagyok 24 évesen.

Nem gondolom, hogy majd jó lesz ez így hosszú távon, ezért próbálok változtatni.

Össze kell szedned magad, és valami munkát találni.

Nem kell úgy hozzáállni, hogy majd azon a helyen kell életed végéig dolgoznod, csak lazán, ha megtetszik, akkor annyi, ha nem akkor tovább állsz.

De gondold végig, a csajt hova vinnéd ha szexre kerülne a sor? Nem jobb lenne egy saját lakás?

Lehet kényelmes, hogy a szüleidre támaszkodhatsz, de fel kell nőnöd, ami nem könnyű, de még mindig jobb, mint a jelenlegi helyzetedben való szenvedés.

A nőknek férfi kell, ha nem látja rajtad, hogy el tudod magad tartani, hogy életképes vagy, akkor nem jutsz el odáig, hogy tartós kapcsolatot kialakíts.

2020. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
10%

Ítélkeznek a kommentelők, de mi van azzal az emberrel, aki a megváltozott munkaképessége miatt nem talál állást?

Ezzel nem a kérdezőt akarom "felmenteni", csak mindenki olyan könnyen megmondja a magáét...

2020. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
80%

Az nem tartozik a kérdéshez... de sajnos az lemondással jár.


Egy családot nem lehet fenntartani rokkantnyugdíjból.

2020. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
93%

#38

Nem tartozik a kérdéshez, de akinek pl veleszületett betegsége van, vagy balesetből kifolyólag lett eü károsodása, le is mondhat a családról, boldogságról?

Mert a végén mindenhez úgyis pénz kell.


Mondom, hogy semmi köze a kérdéshez, valószínű a kérdező is "egészséges", de ennyire ne nézzünk már le minden munkanélkülit/munkakeresőt...

2020. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
59%

Igen, lemondhat.


Ez farkastörvény. Ha választhat egészségeset, akkor azt fog. Főleg olyat akit nem kell eltartania, és fel tud nevelni egy gyereket, el tud tartani egy családot.


Persze vannak kivételek, tolószékből vagy vakon is lehet dolgozni, tanulni. Sok sérült ismerősöm van. Többeknek párjuk is lett.


A boldogság mint olyan keveseknek jár és nem is tartós. Ilyen az élet. Szopás.


Mindenki ugyan azt a játékot játsza, csak valaki Easy, valaki Medium... valaki Hard módban... és van aki Extreme vagy Inhuman módban kénytelen játszani.

2020. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!