Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélkülinek nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélkülinek nem lehet barátnője, se szexpartnere?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok kinézetemmel szerintem nincs gond igaz nem vagyok Brad Pitt de Justin Bieber simán. Az van hogy lassan 2 éve nincs munkám mert nem jön össze semmi. Szüleimmel élek és ők eltartanak valamelyest, DE most jön a kérdés lényege: kis gyerekek iskolásak is szoktak szerelmeskedni 14+ simán én időmben is úgy volt most meg már inkább hagyjuk. Ott sincs kereset, akkor az miért nem gond? Aztán ott vannak a roma nemzetiségű állampolgárok akik elmennek a gyárba és simán felszednek jó roma luvnyát (néhány nagyon fa szállító) pedig azon kívül hogy van munkájuk nem tudnak felmutatni semmit főleg nen viselkedés téren (35 évesen a híradóban kötnek ki hogy berúgott és fejszével ment a feleségére).

Nem mondom hogy állandó kapcsolatot akarok, mert beismerem nemtudnék egy családot fenntartani, de valami jó kis 1-2 éves szerelmi kaland miért nem jött össze soha az életemben? Ha írok egy nőnek első kérdése: hol dolgozol? Azért nem megyek prostihoz mert szerintem a prosti második kérdése is az lenne hol dolgozok? Tisztára kiakasztanak ezek a munka nácik... nem dolgozol nem is vagy ember... pedig én ennél többre gondolom magamat méghozzá sokkal.



2020. jan. 17. 18:44
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
0%
Hohó kérem ne személyeskedjünk :) ez már túlzás azért
2020. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van, túlzás. Ne etessük a magadfajta trollokat.
2020. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
30%

Remélem teherbe ejtesz egy milfet, és nem vállalja az abortuszt. Te megy fizetheted az eltartást, már ha anyádék tűrik.


...de amilyen lúzerwk tűrik. Diplomás bölcsész 😃


Simán kamu troll amúgy, bár sok ilyen életművész parazitát ismerek sajnos. Van egy végzett filozófus ismerősöm, kb ezt az életet éli a romkocsmák mélyén. Az a szerencséje, hogy jóképű Petőfi fejjel, és a tenyeréből esznek a nők. Rendes munkája talán még sohasem volt.

2020. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
51%

Végülis amúgy megkövetem magamat. A bölcsész diplomás jól megválaszolta a kérdést, ez tény.


Simán lehet csajod munkanélküli lúzerként is, csak annyi a trükk, hogy jóképűnek kell lenni / jó dumádnak kell lennie / le kell adni a mércét / hazudni össze vissza.


Pont ahogy a pizzás Love.hu-s ismerősöm, vagy az életművész filozófus haver.


Ha viszont a fentiek közül egyik sem igaz, akkor neked lőttek... ha a mama a begyéből eteti az életképtelen fiókverebét, aki még repülni sem tud. Na az szopó. 😃

2020. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
21%

én munkanélküli vagyok, vagyis tanuló, mégis találok, ha akarok

a futó kapcsolatokban szerintem a pénz nem annyira számít

20f

2020. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
51%

20 évesen tanuló vagy, tehát nem munkanélküli.

Ebben a korban mindenki tanul, tehát abszolút nem ez a lényeg még.


30 évesen amikor mondjuk felnőtt 25 éves nőkre hajtasz, ott már nagyon is számít ha komoly kapcsolatokban gondolkodsz... nem csak dugokatni akarsz elvált szomorú milfeket, mindenféle fugázival.


A tanulás pedig komoly munka. Fontosabb is lehet, mint mondjuk egy szirszar polctöltés.

2020. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
29%
Ez az ember vérében van. Ha 29 éves korodig recskáztál a gyufában akkor sok esélyed már nincs. A legtöbb lébecolós tartós munkanélküli ismerősöm már 14 éves korában dugott kb, mert ez volt az életstílusuk. Olyan nincs hogy majd most pikpak megváltozol és bejön az élet.
2020. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!