Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/240 GigiDiAugustino válasza:
57%

“Nem véletlenül kerülöm a férfiakat, teljesen más az értékrendünk. Nekem nem férne bele, kb semmibe nézem a prostizókat.


De látod a férfi társaid átérzik a nyomorod, hallgass rájuk. Soha életedben nem fogsz puncihoz jutni másképp, mert balek vagy.”


Ennyit a híres női empátiáról. 👏

2020. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/240 anonim ***** válasza:
81%
#81-es, ez az "ennyit a híres női empátiáról" kb. úgy hangzik, mintha valaha valaki konkrét ÍGÉRETET TETT volna neked ezzel kapcsolatban. Egyébként meg nincs olyan, hogy "női empátia". Emberi empátia van. A női empátia egy kollektív ELVÁRÁS volt azokból az időkből, amikor a nők még totálisan el voltak nyomva a férfiak által, és ez volt a túlélésük egyik záloga. Tehát ez ki volt kényszerítve belőlük.
2020. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/240 anonim ***** válasza:

#82


Ezzel egyetértek, egy dolgot fűznék hozzá, hogy rengeteg olyan nő van aki ÖNMAGÁRA aggatja ezt a jelzőt úgy, hogy mellé a jelleme olyan, mint Umbridge professzornak a Főnix Rendjéből.


Bár ez inkább emberi dolog, semmint nemspecifikus, de akkor is, használják önmagukra úgy, hogy nem kellene.


Ez olyan, mint a "cigány gyerekszeretet" amit maguk az érintettek terjesztenek úgy, hogy sokszor ennek nagyon az ellentétét látni.


De ilyenek a "hű de nagyon kemény" férfiak is, akik egyáltalán nem azok. Vagy a "mekkora csábító, minden nő álmai" latino férfiak és feketék az USA-ban akik közül sokan ezt elő is adják mindenhol, aztán a valóság... A jó bornak nem kell cégér.

2020. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/240 anonim ***** válasza:
97%
Sokfélék a nők és férfiak, nincsenek ilyen tuti receptek a hódításra. Ha önmagadért akarod, hogy szeressenek (ahogy mindenki erre vágyik, a nők is), akkor tudd előbb szeretni magadat. Ehhez sem kell irdatlanul magasra rakni a mércét, sem egy-egy nagyító alá rakott hibán rágódni önfejlesztés címszóval, inkább azokra területekre koncentrálni, amik jól mennek. És máris jobb társaság leszel. Az önsajnáltató, zsémbes, kritizáló embereknek kevés esélyük van jó kapcsolatokat kialakítani, bármilyen céllal.
2020. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/240 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, hogy menni fog-e nekem ez a prostizás. Csak jobban elkeserít az a tudat, hogy csak pénzért lenne velem együtt egy lány. Tudom, hogy nem vagyok vonzó és minden lányhoz kevés lennék de legbelül akkor is lelkiismeret furdalásom lenne ha megtenném.
2020. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/240 anonim ***** válasza:
71%

#85 attól, hogy nem vagy egy hoszé ármándó még ha valaki megismer és megszereti azt amilyen vagy az igenis már külsőleg is szépnek fog látni


ennyit számít az, hogy milyen vagy belül


szóval ne csüggedj kérlek

2020. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/240 anonim ***** válasza:
100%

#86


"az igenis már külsőleg is szépnek fog látni"


Ezt nagyon nehéz elhinni. Nem azt mondom, hogy nem igaz, vagy ilyesmi, csak nagyon nehéz elhinni.

2020. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/240 anonim ***** válasza:
33%

A prostizás csak és kizárólag akkor segít, ha az élet más területein sikeres vagy.


Ha már összeraktad magadat, aktívan sportolsz, eljársz barátokkal ide-oda, érdekes dolgokat csinálsz, kitalálsz egy jó stílust és jó munkád van amit szeretsz, tudsz benne fejlődni... akkor van esélyed a nőknél. Már csak a kóros szüzességet kell legyőzni. Prostival, egyéjszakással, barátnővel... teljesen mindegy.

2020. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/240 anonim ***** válasza:
0%
Akkor számomra egyenlőre tárgytalan a prosti. Ismerve magamat én soha nem leszek semmiben sem sikeres. Barátaim sincsenek.
2020. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/240 anonim ***** válasza:
80%
Na figyelj barátaim nekem is nagyon sokáig nem voltak. Most van 1-2db de ők igazi barátok. Szerintem ne is akarj felszínes barátokat tényleg igazi barát akire számíthasz az meg nem lesz sok. Ilyen barátot találni hasonló mint egy párkapcsolat mert összejönni sem jön össze akárkivel az ember. Nekem is elég későn lettek ilyen barátaim. Az, hogy soha nem leszel sikeres azt szintén ne mond mert ez csak a te hozzáállásodon múlik. Lehetsz sikeres, találd meg azt amit szeretsz csinálni és egyből nem így fogsz gondolkodni.
2020. febr. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!