Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/240 anonim ***** válasza:
78%

"Érdekes mindig az ad tanácsot, aki nem volt soha vénszűz, vagy nő 😃"


29 éves koromig szűz voltam, mesélj még, ki adjon tanácsot és ki nem.


"#40: Részegen felvinni a magadhoz egy ismeretlen férfit belefér az értékrendedbe? Csak mert a legtöbb nőnél ez simán belefér néha. Vagy vajon hány nő tudja fejből az összes férfinak a nevét, akivel lefeküdt az élete során? Nagyon könnyű ítélkezni mások felett."


Ha nem érzed a különbséget aközött, hogy két idegen megkívánja egymást és szabad akaratukból szexelnek egyet, illetve a prostizás között (ahol pénzért cserébe eljátssza egy prosti, hogy kíván, miközben lehet, hogy a hányinger kerülgeti, csak fizetnie kell a hiteleit, ezért bevállalta), az elég szomorú.


---


Felőlem menjen prostizni, aki erre vágyik, de akkor ne itt kérdeződködjön hónapokig/évekig, hanem (életében talán először) ragadja meg a tökeit, vegye fel a telefont és közölje nyíltan egy nővel, hogy mire is vágyik.

2020. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/240 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem lenne racionálisan magas a nők elvárása, akkor nem kellenének prostik se a világba. De igen, egy nem helyes pasi próbálkozhat akár mekkora bedobással, úgy se fog egy nőnek se kelleni és nem fog szexhez jutni kb soha.

14-15 éves kislányok még mondják rám, hogy cuki vagyok, aranyos vagyok, pedig már 32 leszek; és nem, nem kellenek 15 évesek, nem nyúlnék egyhez se (egy ismerősöm miatt felnéztem snapchatre, de ott az átlag életkor az; soha senkivel nem hozok fel szexuális jellegű témát, mert nem azért vagyok ott).

De ha próbálok beszélni egy saját korosztályombelivel, akkor már jön az, hogy nem vagyok az esetük, bla-bla. Állandóan csak a kicseszett külső.

2020. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/240 anonim ***** válasza:
66%

#52-es vagyok:

Meg egy nem adonisz pasinak is vannak szükségletei, és vicc, hogy a nők elvárnák, hogy ezek az emberek ne szexeljenek kb soha, mert mennyire gáz, az nem baj, hogy őket meg minden héten ápolgatja valaki, ha van párjuk, ha nincs.

2020. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/240 anonim ***** válasza:
70%

#47, Azt nem értem egy kefehajú férfigyűlölő leszbikus mit okoskodik egy ilyen férfiaknak szóló kérdés alatt?


Kit érdekel a véleményed? Ti egy külön halmaz vagytok, teljesen más értékrend, teljesen más világ.


Bezzeg aki első körben átélte ezt a dolgot, és megoldotta a problémáját azt lepontozod. Ilyen egy igazi femináci 😃 sajnos az SJW-PC hányás miatt a társadalom krémjének hiszitek magatoka, és a kaukázusi heteró férfiaknak lassan behúzott füllel és farokkal kell bújkálni az ilyen agresszív fúriák elől.


Egyértelmű következménye az agresszív feminizmus előtörésének a fehér férfiak elnyomása... miközben a nőtársadalom ugyan úgy vágyna a határozott férfias apajellemre. Csakhogy az ilyen nőszemélyek kivégzik ezeket ma már. Emiatt a paradoxon miatt van ekkora törés a társadalomban.

2020. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/240 anonim ***** válasza:
65%

Vagyis érthetőbben: A PC-SJW feminizmus tönkreverte az évezredes normákat, így a mai férfiaknak esélye sincs bármilyen mintához alkalmazkodni.


Ha keményvonalas férfi jellem vagy, akkor elnyomó hímsoviniszta vagy (de legalább bejön és működik), ha meg kedves aranyos "modern" nőiesen egyenrangú, akkor meg előbb utóbb elmúlik a vonzalom. Ez a genderfa..szságok átka, amikor a társadalom mesterségesen beavatkozik erőszakosan az évezredes hagyományokba és evolúciós folyamatokba. Belekényszeríti a férfiakat a nemtelenségbe, aztán ennek az a következménye, hogy kinevelünk egy talonygerinc férfi nemzetséget, akiket most itt szépen leéletképteleneztek.

2020. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/240 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként a "sikeresnek" mondott férfiak is csak ideig óráig lehetnek azok. Ahogy egy videó is mondja: She is not yours, it's just your turn.

Szóval ezek a sikeres férfiak majd 10-15 év múlva, 1-2 válással, hitellel és gyerektartással a nyakukban már mindjárt nem lesznek annyira irigylésre méltóak. Ismerek is ilyet. A mai társadalomban mi csináljuk jól, higgyétek el, még áldani fogjátok az eszeteket egyszer.

2020. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/240 anonim ***** válasza:
62%
A prostizás adott önbizalmat? Elég érdekesen működsz akkor ha valakinek fizetsz azért kellesz és ez neked önbizalmat ad.
2020. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/240 anonim ***** válasza:
78%

#57, nem ez adott önbizalmat LoL.

Nem is értem ki gondolja ezt?


A szorongást oldotta. Fel. Végleg. A szűzbetegség kb 20 évesen kezdődött az első visszautasítások után. Ott vált nyilvánvalóvá, hogy a nőknél elmúlik a kémia, ha kiderül hogy még valódi kapcsolata sem volt az embernek. Kit érdekel dugott e már, nem erről szól ez.

Ez csak egy szimbolikus dolog ami minden évvel egyre jobban rágja a tudatodat és végül olyan súlyos lesz hogy esélyed sincs ismerkedni.


Persze megint olyan dumál ezekről akinek fingja nincs mit jelent 27 évesen kapcsűlatszűznek lenni és odaállni határozott önbizalommal hogy "szűz vagyok, sosem volt igazi barátnőm". Ti se gondoljátok komolyan hogy így legyen önbizalma az embernek. Ez abszurd.

2020. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/240 anonim ***** válasza:
65%

de a lényeg én megoldottam, praktikus módon.

Nem mondom, hogy máshogy nem lehet. Biztosan jó egyéjszakással is. van pár ismerősöm. Van aki durván felsült és megalázta a csaj. Hát kösz nekem erre nem volt szükségem. Egy bizonytalan részeg liba az Instában, vagy egy józan alkalom.


Meg leírtam, szar volt. A szüzességelvesztés prostival egy kalap szar. Érzelemmentes nulla műkaja. A prostizás krónikusan gáz dolog, mert ez nem szex. A szex kölcsönös, én ezt mind elismerem.


Viszont nem is ez a célja. ez egy pszichológiai blokk feloldása. Szakmailag van relevanciája, több pszichiáter már javasolja aggszűzeknek a prostis feloldást. Akár gyógyszeres terápia mellé.

2020. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/240 anonim ***** válasza:
23%

Pszichológiai blokk? Ez mind csak a te fejedben van a te gondolataidtól prosti nélkül is fel lehetne oldani.

Csak úgy szólok. Minden gondolat félelem stb azért van benned mert te táplálod.

Ezen csak te tudsz változtatni még a prosti sem fog. Az, hogy elmész prostihoz aztán arra fogod, hogy miatt oldott fel ez csak van mire fogni de igazából te magad oldottad fel szintén a gondolkodásoddal.

2020. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!