Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/240 anonim ***** válasza:
66%

#38 képzeld, az ember fia kíváncsi. Nyilván nem véletlenül emlegeti a kérdező a prostikat, érdekli, hogy milyen az a titokzatos, szexnek nevezett izé, amit körülötte mindenki csinál, de ő eddig kimaradt belőle. Ismerkedhet magával amennyit akar, a legritkább esetben működik az, hogy egy pszichológus vagy önmaga által megvilágosodik az ember, és utána eredményesebben ismerkedik majd. Leginkább tovább futná a felesleges köröket.


Mellesleg az, hogy elmegy prostizni, nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve minden kapu bezárul, és soha többé nem lesz esélye más jellegű kapcsolatra. Miért fáj nektek, hogy ki akarja próbálni a szexet? Egyébként az is komoly gátlás tud lenni a tartósan szűz srácoknál, hogy ha esetleg össze is jönnének egy lánnyal, nincs meg az a tapasztalatuk, amit az életkoruk feltételezne, és félnek, hogy bénák lesznek. Ez tovább nehezíti az ismerkedést is. Nyilván nem lesz 1-2 prostizás után profi lepedőakrobata a kérdező, de legalább lesz némi elképzelése a dologról.

2020. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/240 anonim ***** válasza:
75%
#40: Részegen felvinni a magadhoz egy ismeretlen férfit belefér az értékrendedbe? Csak mert a legtöbb nőnél ez simán belefér néha. Vagy vajon hány nő tudja fejből az összes férfinak a nevét, akivel lefeküdt az élete során? Nagyon könnyű ítélkezni mások felett.
2020. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/240 anonim ***** válasza:
62%

#42

Engem ez nem érint, nem tudok nyilatkozni:) elítélem az egyéjszakásokat és a prostizást is, ha ettől megnyugszik a lelked.

2020. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/240 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes mindig az ad tanácsot, aki nem volt soha vénszűz, vagy nő 😃


Milyen alapon amúgy? Mintha mi férfiak a mensikéről tartanánk kiselőádást. Abszolút irreleváns okoskodás.


Ilyen toxikus emberek miatt húztam a balf..sz dolgot 27 éves koromig. Aztán letudtam. Jó szar volt, érzelemmentes gépies kreol tetkós plázacica. Be se jött.


Viszont végre letudtam ezt a rohadt vírust, annyi de annyi visszautasítás után. (A csajok egyáltalán nem tolerálják a szűz balfék jellemet. Valóban a csajoknál fejben kell rendben lenni. Ha érzik hogy nem vagy oké fejben, akkor elmulik a kémia)


...

Érdekes utána közvetlenül lett is barátnőm, méghozzá olyan csaj hogy ehh. Szakítottunk később, de ez adta meg az igazi önbizalmat. Sőt még 1 évre rá is kacérkodik a dologgal, hogy újra összejöjjünk. Pedig a mostani palija egy igazi mscsó alfahím... de úgy látszik bejön neki ez az új határozott énem, aki mégis jó lélek. Sose gondoltam volna, de nemet mondtam neki. Inkább új kalandokra és új ismerkedésre vágyok, azóta nekem is voltak dolgok... és most van egy hosszútávú "projectem". (Sőt kéttő is😃 egy igazi szemétláda lettem 😃)


Egy szó mint száz, a prostitúció megmentette az életemet és a fiatalságomat. Azt sajnálom hogy nem 19 évesen léptem meg és elb...sztam 8 évet a fiatalságomból a huhogók miatt.

2020. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/240 anonim ***** válasza:
54%

Az igazi szemétládát csak viccből írtam. Valójában maradtam jó lélek, nem randiztam soha párhuzamosan... sem csaltam meg senkit.


Viszont komolyan se veszem ezt a dolgot. ez egy játék, vannak lányok mindenhol, és szerintem nem gond ez a pimasz flörtölgetés. Ha komolyodik majd választok... eleve nem feleséget keresek, most indult be a karrierem, csomót utazok, lehet kiköltözök USA-ba mert kaptam egy jó állást.


Ez a lényeg, 30 évesen se kell aggódni egy férfinak a klimaxon meg a családon. Hahó férfiak vagyunk, a teremtés koronái. Kortalanok és előttünk a világ. Nincs szüléspara sem, és egyre jobban nézünk ki :) használjátok ki ezt az áldást és szedjétek össze magatokat. Bűn elceszni a sültgalamvvárásra.

2020. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/240 anonim ***** válasza:
45%

Ja és még annyi, hogy a szüzességet milliószor jobban szégyelltem elmondani, okkal.


A prostit már nevetve hazudtam ki. Soha senkinek nem meséltem róla, főleg az első barátnőmnek akivel szexeltünk. Azt kamuztam volt két kapcsolatom.


És? Ki tudja meg? Ki ellenőrzi? Valami nyoma volt a szüzességelvesztésnek? Egész életemben becsületes ember voltam, utálok hazudni. De ezt nevetségesen egyszerűen bekamuztam neki. Meg is lepődtem, igazi pszichopataként.


Azóta meg már kamuzni se kell, mert az igazi szüzességemet a barátnőmmel vesztettem el, úgy hogy ölelt és csókolt érzelmekkel. Na meg csúnyán helybenhagyott, még ma is fáj ha rágondolok az a 10 hátamba mélyesztett köröm. 😃 pedig azért vele is bénáztam rendesen, de mint érzelmes és vad erotikus élmény felejthetetlen volt. A prostira nem is emlékszem már, az tényleg csak egy kezdőrúgás volt.

2020. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/240 anonim ***** válasza:
25%

“ Hahó férfiak vagyunk, a teremtés koronái. Kortalanok és előttünk a világ. ”


Azért van szükségetek prostira:))) ugyan nem akartam a szexualitásomról beszélni, de azért bátorkodtam kritizálni a prostizó férfiakat, akik sikertelenek a nőknél, mert a legtöbb nő társammal ellentétben én nem férfiakkal ismerkedek, hanem nőkkel.

Meg merem kockáztatni, hogy több nővel voltam, mint az itt kommentelő férfiak nagyrésze. Mindegyik hetek/hónapok/évek munkája volt, szóval pontosan tudom milyen “megküzdeni” egy lányért, főleg a csinosabbakért:)

Nekem bejön, ha valamiért küzdeni kell, sokkal jobban értékelem is. Pedig a nagy számok törvénye alapján én hátrányban vagyok egy férfihoz képest (tekintve, hogy több a hetero nő), aztán ezek szerint lehet nem is annyira a számokon múlik, hanem hogy mit tudunk nyújtani egy lánynak az ágyban és lelkiekben is!?

Hm.

Hát de mindenesetre a férfiak a teremtés koronái, övék a világ, a nőket kivéve:)

Senkit nem háborgatni akarok lelkileg, meg polgárpukkasztani, de talán el kéne gondolkodni, hogy aki sikertelen az mégis mit ronthat el. Talán nem kéne felsőbbrendű fajként tekinteni magatokra, amíg egy nővel sem tudtok szót érteni.


Lehet savazni, túlságosan nem fog érdekelni, csak gondoltam lássátok ebből a szemszögből is (már ha képesek vagytok lesüllyedni az én szerény szintemre).

2020. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/240 anonim ***** válasza:
23%

Én nem tartom magamat felsőbbrendűnek a lányokkal szemben. Sőt inkább kevésnek érzem magamat hozzájuk. Nem tudom elfogadni,hogy valakinek vonzó lehetek az életben.



# Kèrdező.

2020. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/240 anonim ***** válasza:
40%
Csak felnézel beszamolok-ra olyan csajok vannak, mind a 10 ujjad megnyalod. Én már alig várom, hogy elmenjek. Ne görcsölj ezen, ez egy tuti opció, csak élni kell a lehetőséggel, ránk várnak, fogd fel, így, sokkal jobb lesz.;)
2020. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/240 anonim ***** válasza:
58%

Jobban, csak azért ha tudod, válogasd meg.

Én ha férfi lennék, biztosan ezt tenném. Számotokra adott a lehetőség, élj vele.

A pszichológus és társai egy baromság. Ezeknél a pénzedért cserébe kb. semmit nem kapsz. Nem tesznek vonzóbbá semmilyen módon, nem tudnak változtatni rajtad. Ahogy te sem magadon. Érdemben senki nem változik ugyanis. A prostival viszont legalább szexelsz. Ha van lehetőséged válogatni, akkor egy jó nővel lesz részed egy jó élményben. Ilyen másképp nem jön össze, "normál" úton szr nőkre, pocsék élményekre van csak esélye egy sikertelen férfinak.

... egy sikertelen nőnek pedig még fizetős formában is. Nem olyan rég felmértem a terepet, hogy mik a lehetőségei egy csúnyácska, személyiségre is taszító fiatal lánynak. Egyrészt alig vannak lehetőségei. Másrészt 40 vagy 50 fölöttiek, pocakosak, arcra sem valami nagy eresztések, a te lakásodra jönnének, és akkor ezért még fizess is. A "normál" út szintén nem jobb.

Szóval hajrá. Aki meg nem jár ebben a cipőben, annak ne adj a véleményére, lövése nincs róla, milyen ez.

2020. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!