Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/240 anonim ***** válasza:
71%
22 évesen soha senki előtt nem szégyelltem ,hogy szűz vagyok és azt sem,hogy soha nem volt senkim sem.
2020. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/240 anonim ***** válasza:
84%
#69 aki ezt tudja magáról és változtatni szeretne akkor esetleg felkeres egy jó pszichológust vagy elkezd önismereti könyveket olvasni és próbálja magát fejleszteni, annak oka van, hogy nem tudsz senkit közel engedni magadhoz meg kell keresni az okot és dolgozni kell rajta, hogy ez ne így legyen
2020. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/240 anonim ***** válasza:
84%

#72


Igen, ez tűnik a logikus lépésnek elsőre, habár a probléma további része, hogy az orvost sem tudtam, mikor jártam nála. Élőben pedig nem tudok olyan dolgokról beszélni amik túl személyesek, bepánikolok tőle, és valamiért azonnal védekezekésbe kapcsolok, ami egy ilyen "semmi fogás nincs rajta" sima felület mutatása ami a fal amely körülvesz.


Internetes orvoson gondolkodom, biztos létezik ilyen, neki is jobb, nekem is, hogy nem kell messzire menni és írásban sokkal, SOKKAL jobban megy. Sőt, csak ott. A való életben ezredét sem mondom el senkinek, mint itt, és mivel a legtöbb személy iszonyat beképzelt fel sem tűnik nekik, azt hiszik ismernek pár felületes tulajdonság miatt. Ez idáig rendben, ha kollégákról vagy "haverokról" van szó, de a legközelebbi családtagjaimnál és bármilyen "közelebbi" ismerősnél probléma tud lenni.


És hiába gondolok pl. egy szép kívánságot, vagy valami személyesebb dolgot, ha nem tudom kimondani élőben. Még a közelebbi "kapcsolatom" is erre ment rá, elképesztő mennyire nem megy ez, vagy ha mégis, akkor annak érzelmi megborulás a vége, órákig pánikolok tőle, sírok titokban meg ilyesmik, mert... ez olyan katarzis amivel nem tudok mit kezdeni. És pont ezért kerülöm, bagatellizálom, csak írásban élem ki, mert itt megy.

2020. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/240 anonim ***** válasza:
100%
# 73 Lehet, ha végre tényleg jól kisírnád magad egy pszichológusnál, akkor túllendülnél a sokk részen és ki lehetne nyomozni, mi vezetett ehhez a fóbiához és miatta a kudarckerülő viselkedéshez.
2020. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/240 anonim ***** válasza:
57%

#74


Ehhez már csak találni kell a közelben egy olyat akinél ezt lehet is. Annál akinél voltam nem ment volna soha az életben, egyszerűen olyan személyisége volt, hogy egy másodpercnyi felszabadultságérzetem nem volt. Sajnos sok az ilyen "ááá, teljen már le az ez egy óra, aztán had szedjem be a pénzt" figura, illetve az amolyan "Big Bang Theory Leonard anyja" pszichológusok.


Tehát nem szigorú vagy totál flegma "csak a lóvé jöjjön már" hangulatú. Ilyen személyek előtt lehetetlen nem védekező módba kapcsolni a szigorú embereket nem szeretem, kerülöm őket, a másodikat meg simán csak nem érdekli, csak had mondjam, aztán csak letelik az a 60 perc. Mondjuk ez a másik baj, 1 óra semmire nem elég. Mire lenne valami, addigra vége és a következő elejére helyreáll a "természetes rend" és megint kezdődhet az elejéről. Meg okosnak is kell lennie, hogy valahogy elhárítsa, megszűntesse a mellébeszélést, a "látszólagos őszinteséget" ami valóban őszinte, csak sosem a teljes igazság - illetve legyen felkészülve rá, hogy be fogok pánikolni. NAGYON. Gyűlölöm magam érte, mert olyankor jön elő az amit eltitkolni próbálok és ez nagyon durva és sértő lehet, ez is védekezés. Viszont azt nem szeretném, ha ezért rám húzná a kényszerzubbonyt... Amire van esély.


De mindig csak lamentálás, a közelben nincs pszichológus, csak "állami" amit naná, hogy egy olyan bácsi vezet akinél egészen biztosan nem lenne semmi jó, egyszerűen nem, nem bírom az idősebb férfiakat ilyen téren sem, úgy amúgy sem.

2020. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/240 anonim ***** válasza:
100%
# 75 Pszichológusból meg irányzatokból is elég sokféle van. Próbálkozni kell, amíg találsz olyat, akit empatikusnak, magaddal kompatibilisnek tartasz. Érdemes megkérdezni ismerősöket is, és ajánlás alapján választani - mert szinte mindig kiderül, hogy ők is jártak valakihez :) vagy legalább a lakóhelyedet figyelembe véve érdeklődni fórumokon. Ez kicsit sajnos olyan, mint mondjuk egy gyógytorna, tuti nem rögtön használ, sőt először rosszabb is lesz, és benne van a kockázatban, hogy a híres prof. dr. XY neked mégsem válik be, a pályakezdő Z-vel meg rögtön nagyszerű az összhang. Egyébként ha utálsz beszélni, ötletként talán a kineziológia vagy haptonómia bejönne neked - na nem az ezoterikus körítés, hanem hogy érintéssel dolgoznak és nem kell "előadnod" magad. Vagy művészetterápia, ahol szintén nem kell beszélni (és pont jó, ha nem tudsz rajzolni).
2020. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/240 anonim ***** válasza:
38%

Pszichológia áltudomány. Még csak nem is orvosok. Egy bölcsész vicc az egész... 80%-a a lehúzásra megy.


Ez mér rég nem olyan kategória amit beszélgetéssel meg lehet oldani.


Akkor inkább 100x a prosti... mit veszthetsz vele a szüzességeden kívül? Nem értem minek kell ezt ennyire túlmisztifikálni.


Ezt is csak a nők fújják fel, "segítség" gyanánt, közben életeket vernek tönkre a hazug tanácsaikkal.


Mit tud egy nő a férfi vénszüzességről?? Nagy ló..szt.


Meg a férfi szorongásról. Semmit. Nőként könnyű okosnak lenni, mert semmit nem kell letenni ismerkedés alatt az asztalra, max dacosan válogatni. De a szorongó félénk nő meg szexi is.


Férfiban ez halálos ítélet.

2020. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/240 anonim ***** válasza:
76%
A pszichiáterek viszont orvosok.
2020. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/240 anonim ***** válasza:
66%

"Akkor inkább 100x a prosti... mit veszthetsz vele a szüzességeden kívül? Nem értem minek kell ezt ennyire túlmisztifikálni."


Akkor menjetek, ne itt spannoljátok vagy húzzátok le egymást, sokszor nőgyűlölő szövegekkel (nem is értem, hogy aki ilyeneket írt, annak minek egyáltalán nő...).

2020. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/240 anonim ***** válasza:
4%
Nekem mindig mindenki azt mondta, hogy sokkal több van bennem mint azt gondolnám magamról. Mindenkit sokkal jobbnak látom magamnál és ezért úgy gondolom, hogy a lányok tőlem csak jobbat érdemelnek.
2020. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!