Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/240 anonim ***** válasza:
72%

Mind1 legalább a tanulságot levontad, hogy prostival szar. :D


Tanultál belőle szóval jólvan.

2020. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/240 anonim ***** válasza:
72%

2 pszichológushoz jártam, illletve egy férfi pszichiáterhez is, aki adott antidepresszánst (pedig nem volt depresszióm) a gyógyszer segített, a pszichológusok sarlatánok. Semmit se értrk...


A fejemben létezett ez a dolog... csakhogy kérlek mondjad már azt egy depressziósnak hogy "legyél már vidám! Ez csak a fejedben létezik"


Vagy egy pókfóbiásnak "ez csak egy pók, ne félj..'"


Vagy egy pánikbetegnek: "nyugodj meg, csak képzeled az egészet"


Ugye milyen könnyű pofázni? Borzasztóan fel tudnak idegesíteni az ilyen okoskodó, véleményhuszárok. Mondd már meg hogy mit érezzek meg gondoljak... vicc😃


Amúgy meg natúr f..szság hogy csak a fejemben létezik. Én is azt hittem egészen 21-22 éves koromig, amíg aztán nem szembesültem vele egyre inkább hogy a nők milyen férfitípust keresnek és milyet nem. Érdekes miután feloldottam a pszichológiai blokkot, utána hogy lehet hogy egyből megjöttek a sikerek? Lehet én vagyok a lúzer, hogy magamtól nem sikerült 8 éven keresztül... de akkor mondjad már meg mi a francot kellett volna csinálni? Várjak még 40 éves koromig?


Végre életemben először hoztam egy jó döntést és nem hallgattam ezekre a mérgező emberekre mint te is. (Sajnos évekig lelkiismeretfurdalást keltettek bennem). Onnantól nem voltam többé szűz, lehet ezt csűrni csavargatni. Ráadásul az első éjszakám egy olyan lánnyal volt (barátnővel) közvetlen a prostis szüzességelvesztés után, aki nagyon tapasztalt volt. Több 3-4 éves kapcsolata volt, szóval kb esélyem se lett volna nála szűzbalf.szként. Nem a szex miatt, hanem a jellem miatt. Kb képenröhögött volna, hogy 27 évesen nem volt még barátnőm. Így meg határozottan férfiként eléálltam, végre nem szűzként. És nem szorongtam, nem paráztam ezen. Magamon is csodálkoztam, hogy milyen határozottan vittem be ölben az ágyba. Mert nem paráztam reszkető vénszűzként ezen többé. Csak egy jó estének fogtam fel. Ez prosti nélkül 100% hogy nem működött volna. Még az első randi se jött volna össze. Mert a pimasz határozott férfi jellememet találta vonzónak... nem egy vénszűz kisfiút.

2020. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/240 anonim ***** válasza:

Vagyis ha jól értem a prosti oldotta fel benned?


#Kérdező.

2020. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/240 anonim ***** válasza:
68%

Mi más? Pszichológus nem segített. Pszichiáter is csak a bogyóval, mondjuk az más téren tett rendbe, onnantól jöttek meg a karrier sikereim és lett jó állásom is...de ez szart se segített az ismerkedésben eleinte.


Megpróbáltam behazudni is, hogy már nem vagyok szűz, de a szorongás nem múlt el, ugyan olyan béndzsa vénszűz maradtam. Ezért is dobott az a csaj pár hét után. Belefáradtam már ezekbe az ismerkedős körökbe és visszautasításba. Ráadásul a béna módon. Amikor érzed hogy lúzer vagy es azert nem jössz be a csajnak.


Na azóta ez 100%-ban elmúlt, ha le is koppanok, vidáman mondom, hogy én tudom magamról hogy összességében egy sikeres és jó pasi vagyok, majd a következő lány jobban kiérdemel...( Még ha nem is vagyok Brad Pitt. )


Ezelőtt egyszerűen éreztem hogy a szűz "bűz" árad belőlem és ezért koppanok és egyre mélyebbrre süllyedtem a spirálba.


Na de nem mondom hogy mindenkin segít, mert ez nekem már tényleg pszichikai betegséggé fajult idővel, amúgy sokat tettem azért hogy más téren sikeres legyek. Csak ez önmagában kevés, ha nincs fejben rendben az ember. Ezt nem lehet csak úgy megváltoztatni belülről, hogy felébredsz és innentől vidáman vallod be a csajnak hogy időszzűz szánalomlúzer vagy.

2020. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/240 anonim ***** válasza:
30%

Meg a hozzálállásom változott meg. Az eset előtt pl "udvaroltam" egy lány ismerősömnek majdnem háromnegyed évig. Többször találkoztunk eseményeken, igazi kedves fiú voltam, megtettem mindent. Aztán elhívtam randizni, el is jött de éreztem rajta hogy csak úgy eljön de nem lelkes. Abszolút berezeltem a gondolattól is, hogy hogyan közelítsem meg vénszűzként szexuálisan. Teljesen beszorongtam. Magától sohasem keresett.


...

Mi változott? Manapság ezt a helyzetet úgy menedzselném, hogy max 2-3 hétig randiznék vele amíg még van esélye a dolognak, megfognám a kezét és megcsókolnám a 2. randin, mint egy férfi. Aztán ha látom, hogy nem jó a prognózis, akkor lépek és nem keresem többé. Nem alázkodok be ilyen szánalmas lúzer módon. Így tettem az első barátnőmmel is. Nem szórakoztam vele, hanem kimondtam mit akarok és megcsókoltam. Onnantól ment magától a dolog és már nála is voltunk az ágyban 😃


Ennyit számít a szüzesség. Apróságok, de jellemben egészen más ember lettem.

2020. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/240 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nekem visszahúzódó, csendes személyiségem van gondolom ezek miatt soha nem fognak rám sem nézni a lányok mert látják rajtam és a viselkedésemen ami taszító számukra.
2020. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/240 anonim ***** válasza:
78%

#66 az, hogy visszahuzódó vagy még nem gond, ha közel engedsz magadhoz majd egy lányt nem testileg hanem pl barátkoztok és közel engeded akkor vele megfogsz tudni nyílni nekem is van olyan fiú barátom aki visszahúzúdó sőt én is az vagyok de egymás előtt ez már nincs mert bízunk egymásban stb...


szóval a te helyzeted szerintem nem olyan amit egy prosti fog megoldani szimplán érzelmileg közel kell engedned magadhoz valakit

2020. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/240 anonim ***** válasza:
33%
Közel engedném a lányokat ha egyáltalán valaki szóba állna velem. De ez esélytelen mert rám sem néznek és keresztül néznek rajtam.
2020. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/240 anonim ***** válasza:
65%

#67


És mi van akkor amikor valakinek az egyik fő baja, hogy nem tud másokat magához közel engedni, pláne érzelmeket kimutatni? A legnagyobb félelmeim egyike az, hogy ki kell mutatni valamit és azt megítélik. Bár lehet csak alapból a megítéléstől félek. De attól nagyon.

2020. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/240 anonim ***** válasza:
62%

A szüzesség korántsem akkora probléma, mint ahogy egyesek ezen az oldalon hirdetik. Csak egy idő után a legtöbben szinte minden jellegű kudarcukat erre vezetik vissza.

Ahhoz is tökösnek kell lenni hogy ezt valaki idősebb korban (20+) bevállalja! Ha egy ilyen viszonylag egyszerű dolog nem megy valakinek akkor más hogyan sikerülne a nők, csajozás terén? Anno amikor exemmel ismerkedtünk én simán elmondtam neki hogy még soha senkim nem volt. És érdekes módon nem lett ebből semmilyen probléma. Meglepődött kicsit de nem változtatott lényegesen a dolgokon. Mellettem neki ahogy nekem is ő. Ennyi a titka. Ha valakinek nem kellesz akkor még úgyis mindegy.

2020. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!