Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként nincs extrém jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nincs extrém jó kinézetem és személyiségem és nem vagyok hajlandó nyomulni a férfiakra, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Nem extrém jó kinézet = ápolt, igényes vagyok, de nem esik ki a szeme a férfiaknak, ha meglátnak. Nem öltözködöm kihívóan, szuper nőiesen (hétköznapokra a farmer+póló kombót kedvelem), nincs nagy mellem, feltűnően szép fenekem, babaarcom, nem sminkelek, természetes színű a hajam.

Nem extrém jó személyiség = csendes, visszahúzódó, távolságtartó vagyok. Nem vagyok hajlandó beszállni a pletykálásba, sz#rkeverésbe, mások kibeszélésébe, emiatt általában nagyképűnek szoktak tartani. Ha mások kezdeményeznek, akkor szívesen beszélgetek velük és így általában jófejnek szoktak tartani, de magamtól nem nyomulok senkire, inkább a háttérben maradok.

Nem nyomulok férfiakra = aki tetszik, azzal is ugyanúgy beszélek és viselkedek, mint mindenki mással, nem "kelletem magam", nem erőltetem a témát, ha semmi jelét nem adja, hogy tetszenék neki. Nem szemezek idegenekkel a buszon, nem állok szóba random nekem tetsző férfiakkal az utcán.


2020. júl. 15. 16:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Most igazán elkeserítettél, pedig én nagyon szeretlek tégedet!
2020. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Hat oszinten a leirtak alapjan nem vagy fonyeremeny. Nem fogsz egyedul maradni, mert kicsi az eselye hogy nem talalsz part, a nok kb 6x kelendobbek mint a ferfiak, ezert van sokkal kevesebb noi csoves mint ferfi. Szerintme egy pszichológushoz azert menj el, mintha agressziven depresszios volnal, gondolom a sulyodbol adodoan. ( Itt csak kovetkeztettem az altalad leirtakbol + abbol a stilusbol ahogy irsz ) Fel kell oldani ezeket a problemakat, es magad miatt javitani a helyzeten. Nem a tars a legnagyobb problemad most hanem az hogy egy epkezlab ember legyen beloled az elkovetkezo par evben. Vagy nem. Rajtad all. Mindig van lejjebb is.
2020. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Azért a súlyos pszichiátriai diagnózisok felállítását hanyagolhatnánk pár mondat alapján, mert csak ti jöttök ki hülyén a dologból. Hogy jön ide a súlyom? 60 kiló vagyok, szó sem volt erről. És miért ne lennék épkézláb ember? Attól, hogy nincs párom még az élet többi területén semmi problémám nincs.

"r..hadjonmegmindenki csakazértsemosolygok" hozzáállásról sem volt szó, írtam, hogy akit ismerek, akivel dolgom van, arra mosolygok, csak idegenekre nem. Egyébként más nőket sem láttam eddig idegenekre mosolyogni, nem tudom, hogy hol jellemző az ilyesmi. Persze lehet továbbra is direkt félreérteni a dolgokat, csak hogy baxogathassatok, de ez inkább csak a ti frusztráltságotokat jelzi, én nem fogok megsértődni.

2020. júl. 16. 05:07
 34/41 anonim ***** válasza:
Van ilyen női ismerősöm mint te, közbe meg lazán pöckölgeti le magáról a férfiakat akik nem tetszenek neki. Utána persze sír hogy őőő senkinek se kell!!
2020. júl. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Csak azt akarom mondani, hogy imádlak, de amúgy k.va idegesítő vagy. Szercsi. Puszi.
2020. júl. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Szia en megertelek ugyanilyen vagyok (sajnos). Összesen 2 párkapcsolatom (ebböl az egyik 7 év ebböl 5 hazasság) volt eddig, 4 éve tök egyedül vagyok. Soha nem volt gond a sulyommal vagy a külsömmel most is már csak a korommal.

38/N

2020. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
#35 felfogtam elsőre is, nem kell még 15-ször idekommentelni a f#szságaidat. Ha ettől jobban érzed magad, akkor én is szeretlek, imádlak, de mostmár tényleg húzhatsz, anyu már biztos vár othon.
2020. júl. 16. 15:44
 38/41 anonim ***** válasza:
Ez az szerelmem, ezért vagyok úgy oda érted. Újra sikerült fellobbantanod bennem a vágyat! Kérlek folytasd, ettől teljesen megvadulok! Ne legyenek gátlásaid, mondd el, hogy mit tennél velem!
2020. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Én sszoktam szemezni veled reggel a buszon kérdező, letagadsz? Bár mostanában nem látlak.
2020. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
En ahogy igy olvasom a kommenteket harom dolgot tudok ajanlani , sminkelj , oltozz szebben es kuldj jeleket annak aki bejon
2020. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!