Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként nincs extrém jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nincs extrém jó kinézetem és személyiségem és nem vagyok hajlandó nyomulni a férfiakra, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Nem extrém jó kinézet = ápolt, igényes vagyok, de nem esik ki a szeme a férfiaknak, ha meglátnak. Nem öltözködöm kihívóan, szuper nőiesen (hétköznapokra a farmer+póló kombót kedvelem), nincs nagy mellem, feltűnően szép fenekem, babaarcom, nem sminkelek, természetes színű a hajam.

Nem extrém jó személyiség = csendes, visszahúzódó, távolságtartó vagyok. Nem vagyok hajlandó beszállni a pletykálásba, sz#rkeverésbe, mások kibeszélésébe, emiatt általában nagyképűnek szoktak tartani. Ha mások kezdeményeznek, akkor szívesen beszélgetek velük és így általában jófejnek szoktak tartani, de magamtól nem nyomulok senkire, inkább a háttérben maradok.

Nem nyomulok férfiakra = aki tetszik, azzal is ugyanúgy beszélek és viselkedek, mint mindenki mással, nem "kelletem magam", nem erőltetem a témát, ha semmi jelét nem adja, hogy tetszenék neki. Nem szemezek idegenekkel a buszon, nem állok szóba random nekem tetsző férfiakkal az utcán.


2020. júl. 15. 16:40
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
47%

hatos vagyok


Kedves Tőled a felajánlás, hogy a kedvemért kiiratkozol, de ne tedd! (Megint csak egy rossz következtetést vontál le: a kiiratkozásod az egyetemről nem szüntetnék meg a gondolkodásmódod anomáliáit. Ez eufemizmus volt.) Inkább próbáld meg a valós okait megtalálni a helyzetednek. Mint látod, az értelmesebb válaszadók megpróbáltak rávilágítani arra, hogy a sikertelenséged hátterében nem az általad feltételezett okok állnak. Átment?

2020. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

"nem erőltetem a témát, ha semmi jelét nem adja, hogy tetszenék neki."


Ez oda-vissza is működik. Blindre nem fognak kezdeményezni.

2020. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
#12 de akkor igazából minden esetben nekem kell kezdeményezni, különben esélyem sem lehet. Személy szerint ezt soha nem vállalnám be, mert meghalnék a szégyentől, ha nem tetszenék az illetőnek és kiröhögne, vagy megalázna, vagy sörözés közben a haverjainak mesélné, hogy azt hittem, hogy esélyem lehet nála.
2020. júl. 15. 17:28
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Hat itt annyi privatot kapsz majd hogy visszafogottan is lazan tudsz valogatni koztuk :)

De amugy azt mondanam amit akkor mondanek ha pasi lennel, azzal ha otthon ulsz nem fogsz part talalni, ha semmit nem teszel azert hogy megleld a parod akkor nem fogod meglelni, max radakad valaki de az nem a tokeletes lesz, hanem csak egy felnotas aki jobb hijjan teged valasztott.

2020. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ramosolyogsz, vagy azt mondod jó az inge NEM kezdeményezés csak jelek hogy kezdeményezhet ő.


Egyébként vicces hogy amit te úgy értékelsz hogy meghalnal a szegyentol (ha jel nélkül kezdeményeznel és nem sikerül), azt a férfiakról kőkeményen elvárás

2020. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Tőlem is azt vár el mindenki, amit akar, legfeljebb nem tudom/akarom teljesíteni. Magamról tudom, hogy képes lennék kulturáltan visszautasítani bárkit és úgy általában diszkréten kezelni a dolgot (és ha engem utasítanának vissza ilyen módon, az sem zavarna), de mások reakcióját nem tudhatom előre.
2020. júl. 15. 17:37
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mások se a tieid, ezért nem kezdeményeznek. :)


Mondjuk ezt meg nem akarod elfogadni szóval nem látom a kérdés értelmét

2020. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy minimális kedvességet sem vagy hajlandó arcodra erőltetni, akkor aztán várhatod a csodát. Te sem kezdeményeznél olyan embernél, aki látványosan nem örül a társaságodnak. A férfiak sem robotok, hogy boldog-boldogtalannál próbálkozzanak, hátha alapon.
2020. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom, honnan veszed, hogy "látványosan nem örülök" valaki társaságának. Ha ismerőssel találkozok vagy beszélgetek valakivel, akkor mosolygok, nevetek. Csak idegenekre nem szoktam mosolyogni. Ha tényleg ez a titka, hogy valaha legyen valakim, akkor nem lesz.
2020. júl. 15. 18:30
 20/41 anonim ***** válasza:
84%

"Ha tényleg ez a titka, hogy valaha legyen valakim, akkor nem lesz." Oké, legyen a te hited és döntésed szerint! De aztán ne panaszkodj.


Miért kötelezted el magad, kedves kérdező, a változásra képtelenség és az ostobizmus mellett? Válaszod indokold.

2020. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!