Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként nincs extrém jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nincs extrém jó kinézetem és személyiségem és nem vagyok hajlandó nyomulni a férfiakra, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Nem extrém jó kinézet = ápolt, igényes vagyok, de nem esik ki a szeme a férfiaknak, ha meglátnak. Nem öltözködöm kihívóan, szuper nőiesen (hétköznapokra a farmer+póló kombót kedvelem), nincs nagy mellem, feltűnően szép fenekem, babaarcom, nem sminkelek, természetes színű a hajam.

Nem extrém jó személyiség = csendes, visszahúzódó, távolságtartó vagyok. Nem vagyok hajlandó beszállni a pletykálásba, sz#rkeverésbe, mások kibeszélésébe, emiatt általában nagyképűnek szoktak tartani. Ha mások kezdeményeznek, akkor szívesen beszélgetek velük és így általában jófejnek szoktak tartani, de magamtól nem nyomulok senkire, inkább a háttérben maradok.

Nem nyomulok férfiakra = aki tetszik, azzal is ugyanúgy beszélek és viselkedek, mint mindenki mással, nem "kelletem magam", nem erőltetem a témát, ha semmi jelét nem adja, hogy tetszenék neki. Nem szemezek idegenekkel a buszon, nem állok szóba random nekem tetsző férfiakkal az utcán.


2020. júl. 15. 16:40
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
"Herceg fehér lovon" szindróma. A hozzád hasonló lányok azok, akik semmit nem tesznek bele az ismerkedésbe, még akkor sem, amikor a férfi már kezdeményezett, ugyanakkor elvárják, hogy gondolatolvasó legyen a másik.
2020. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!