Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként nincs extrém jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nincs extrém jó kinézetem és személyiségem és nem vagyok hajlandó nyomulni a férfiakra, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Nem extrém jó kinézet = ápolt, igényes vagyok, de nem esik ki a szeme a férfiaknak, ha meglátnak. Nem öltözködöm kihívóan, szuper nőiesen (hétköznapokra a farmer+póló kombót kedvelem), nincs nagy mellem, feltűnően szép fenekem, babaarcom, nem sminkelek, természetes színű a hajam.

Nem extrém jó személyiség = csendes, visszahúzódó, távolságtartó vagyok. Nem vagyok hajlandó beszállni a pletykálásba, sz#rkeverésbe, mások kibeszélésébe, emiatt általában nagyképűnek szoktak tartani. Ha mások kezdeményeznek, akkor szívesen beszélgetek velük és így általában jófejnek szoktak tartani, de magamtól nem nyomulok senkire, inkább a háttérben maradok.

Nem nyomulok férfiakra = aki tetszik, azzal is ugyanúgy beszélek és viselkedek, mint mindenki mással, nem "kelletem magam", nem erőltetem a témát, ha semmi jelét nem adja, hogy tetszenék neki. Nem szemezek idegenekkel a buszon, nem állok szóba random nekem tetsző férfiakkal az utcán.


2020. júl. 15. 16:40
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képtelen változni, csak nem akarok. Attól senkinek nem lesz kevesebb az élete, hogy én egyedül maradok.
2020. júl. 15. 18:48
 22/41 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá cicák!
2020. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
36%

"Nem vagyok képtelen változni, csak nem akarok." Nem tudsz, és ehhez fabrikálsz mindenféle falmelléki, átlátszó okot.


"Attól senkinek nem lesz kevesebb az élete, hogy én egyedül maradok." De. Neked.


A te helyedben önbizalomtréninggel és asszertív kommunikációs tanfolyammal kezdeném a szoc. fóbiám leküzdését, az intimitástól való félelmem megszüntetését, és a nyitást az esetleges boldogabb jövőm felé.


Jó munkát, Savanyka!

2020. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Semeddig nem tartana vigyorogni férfiakra a buszon, egyszerűen csak erre nem vagyok hajlandó. Eddig sem azért nem tettem, mert ne mertem volna, hanem a már fent említett okok miatt.
2020. júl. 15. 19:00
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Látom, te direkt nem akarod érteni a lényeget. Senki sem mondta, hogy vigyorogj idegen férfiakra a buszon. Legyél egy pöppet kedves a neked tetsző férfiakhoz és láss csodát!
2020. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Nincsenek az ismerősi körömben (szóval olyan emberek között, akikkel minimum köszönő viszonyban vagyok) olyan férfiak, akik tetszenek (többnyire barátnők barátai a férfi ismerőseim). Idegeneknek pedig nem tudok mivel kedveskedni, ha még csak köszönő viszonyban sem vagyunk. Ők nem fognak kezdeményezni nálam az alapján, amit írtál, én pedig nem fogok mosolyogni rájuk.
2020. júl. 15. 19:42
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta gyagyás vagy, de én azért szeretlek.
2020. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Ki vele, ugye te csak priviket gyűjteni vagy itt, kérdező?
2020. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Asszem megvan az ok miért nem kezdeményeznek, ez az emberkerülő, görcsös, mufurc, "r..hadjonmegmindenki csakazértsemosolygok" hozzáállás meglátszik a kisugarzasodon.
2020. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
2 privit kaptam összesen. Nem ismerkedni vagyok itt, arra vannak külön platformok.
2020. júl. 15. 20:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!