Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka a mamahotel-jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka a mamahotel-jelenségnek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb. 20 évben egyre nő az otthon élő felnőttkorúak száma. Én is ezek közé tartozom (30 éves vagyok, mérnöki főiskolai diplomával).


Szerintetek miért nézik le az ilyen életmódot folytató embereket? Mi vezetett idáig?


Szerintem ez teljesen érthető, ha valaki nem akarja hitelekbe verni magát az egyre csak irreálisan növekvő ingatlanárak mellett.



2020. aug. 24. 10:12
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó. Az a helyzet, hogy amikor az ember egy listának fogja fel az életet, amiről ki kell húzni dolgokat (mindet egy meghatározott életkorban), akkor időközben elfelejt élni, és folyamatosan szorong, ha nem úgy és akkor sikerül valami, ahogy eltervezi. Igenis, hogy ha van egy előnye ennek a mostani rendszernek, az az, hogy mindenki előtt ott a lehetőség, hogy akármilyen életkorban képezze magát, új hobbit találjon, költözzön, országot/várost váltson, vagy újratervezze az életét, neadjisten meggazdagodjon 40+ évesen. Ha egy 30 vagy esetleg 40 feletti ember úgy fogná fel az életet, hogy ami eddig nem jön össze, az már nem is fog, sorra ugranának a Dunába.
2020. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként imádom, hogy ha minden jól megy, egy mai modern ember 70-80 évesen még simán él, ehhez képest ennek az életkornak a felénél már temetjük az embereket :,D.
2020. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%
Befejezted?
2020. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Kicsit megnevettetett itt az, aki családdal példálózik 30-as éveire, mikor leírtam, hogy se családot se kapcsolatot nem akarok :D
2020. aug. 24. 16:04
 25/48 anonim ***** válasza:
75%
Az élet rendje hogy a gyerek önállósódik és bármennyire jó otthon ez felülirja.Nyilván nagyon rossz körülményekbe nem kell menni vagy még rosszbabba.de ha picit rosszabb akkor igen is megéri hogy külön legyél.
2020. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Egyetértek 25.
2020. aug. 24. 17:28
 27/48 anonim ***** válasza:
"Erdekes, ha egy no lakik a szuleivel azt nem szoljak meg." én megszóltam pont azért mert szuper pasit akart magának vagy azt hitte hogy annyira válogathat miközben 40 évesen a szüleivel lakott.
2020. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
25 ös válasz a 3 asnak ment.
2020. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Aki szakmunkás annak 22 évesen saját vállalkozás.


Lol 🤣🤣🤣


A 22 eves szakmunkas szerinted honnan vegyen penzt a sajat vallalkozasra?

2020. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem, amikor a nyugdíjas magyaráz, amikor a szociban kaptál lakást ha csöndben maradtál...
2020. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!