Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg nő belsőleg elférfiasodott az elmúlt évtizedekben?

Figyelt kérdés
Társkeresés során sok olyan nővel hozott össze az élet, akikből teljesen kiveszett a nőiesség, a lágyság és a báj, amibe egy férfi bele tudna szeretni. Az ilyeneket azonnal el is küldtem. Miért görcsöl rá rengeteg nő arra, hogy ő igenis egyenrangú akar lenni a férfival ahelyett, hogy elfogadná, hogy bizonyos területen a férfi erősebb, bizonyos szempontból pedig a nő.

2020. aug. 26. 12:55
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem mi a baj ezzel. Nálunk is én tartom el a barátomat, én vagyok vezetői pozícióban, én irányítok, stb. Szerintem inkább el kellene már hagyni az ilyen sztereotípiákat hogy a férfiaknak ilyennek kell lenni, a nőknek meg olyannak.
2020. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
80%
Mitől férfias neked egy nő? Attól, hogy vannak céljai, határozott, kiáll magáért, egyedül is képes egzisztenciát teremteni? Nem szorul pátyolgatásra, segítségre? Mert akkor én szeretnék ennyire “férfias” lenni :D. Én nőként felnézek az ilyen nőkre. Ez az általánosítás nekem amúgy fura kicsit, pont annyira, mikor a nők azzal jönnek, hogy “legyen férfi!” Majd kiderül, hogy ez mindenkinek mást jelent. Ez valójában annak a kivetülése, hogy te magad mit vársz el egy párkapcsolatban. Neked akkor talán a visszahúzódóbb, félénkebb nők tetszenek. Nincs ezzel gond, de attól még a többiek sem férfiasak :D.
2020. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
53%

Egyre több a maszkulin nő, a mai világ és elvárásai ezt hozzák magukkal. És hiába írjátok, hogy a munkahelyen lehet ilyen, de a magánéletben ne legyen. Ezt nem igazán lehet külön választani, mert ilyen a személyisége, szerepet játszani meg nem lehet egy életen át.

Sok nő egyedül marad a gyerekkel, szinte a teljes felelősség az övé, nem lehet mimóza, ha fenn akar maradni a felszínen. És még számtalan oka lehet.

Viszont én azt is látom, ahogy keményednek a nők, úgy válnak egyre nőiesebbé a férfiak, mintha félnének a határozott, kemény, bevállalós nőktől.

2020. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
94%

"Én a keménység helyett inkább a befeszülés szót használnám. Tele vannak görcsökkel és frusztrációkkal. Ilyen emberrel nem lehet boldog párkapcsolatban élni."


Emberrel, jól írod. Görcsös, befeszült férfival sem jó az élet.


Ott a probléma, hogy nemekhez tulajdonságokat társítasz, pedig az emberekhez kéne. Nekem is vannak jó és rossz tulajdonságaim, gyengeségeim és erősségeim, és a puncimhoz egyiknek sincs köze.

2020. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos a világ olyan, hogy az ilyen szuperalázatos nők megszívják. Ott csalják őket, ahol érik, a munkaerőpiacon lehetnek csicskák, ha nem szednek magukra férfiasságot... ha nem akarják kifacsart citromként élni az életüket, akkor nem lesznek kis cukimuki nebáncsvirágok. Van, aki emellett tud bájos, kecses, nőies lenni, de az ritka. És az sem jelenti azt, hogy azt hiszi, a férfiak jobbak nála ilyen-olyan dolgokban.
2020. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
52%

Egy újabb kérdés, ahol a férfiak szapulása és a nők áldozatként beállítása felpontozást kap, de a reális válaszok, amikben le van írva, hogy mindenki felelős magáért, lepontozást.

Well done, a szokásos napi szint.

2020. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
58%

Mert mondjuk egyenranguak vagyunk?


Szepen korulirtad, hogy amugy himsoviniszta vagy.

2020. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
66%
#8: Sokan épp erre a függőségre görcsölnek rá. Van különbség a függőség és a bizalom között. Sok nőből ez utóbbi hiányzik és nem csak a férfiakkal, hanem a többi emberrel szemben is. Nem bízik a kolléganőkben, nem bízik a pasikban, nem bízik a szomszédban, senkiben. És ezt az egészet becsomagolja a "hány nőt hagyott ott a gonosz pasija a gyerekkel" dumába.
2020. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
75%
Az egyenrangúság nem jelenti azt, hogy egyformának is kell lennünk. Soha nem jelentette és soha nem is fogja.
2020. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
69%
Belőlem nem veszett ki a nőiesség, lágyság és a báj, hanem alapból soha nem is volt meg bennem egyik sem, ennek ellenére nem egy férfi belém szeretett életem során, az egyikük pedig ma a férjem. Görcsös vagy feszült mondjuk nem vagyok, nem voltam és nem is leszek, nálam kevés lazább embert ismerek, nem tudom hogyan jön a görcsösség az önazonossághoz. Még jó, hogy nem mindenki keresi ugyanazt :)
2020. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!