Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg nő belsőleg elférfiasodott az elmúlt évtizedekben?

Figyelt kérdés
Társkeresés során sok olyan nővel hozott össze az élet, akikből teljesen kiveszett a nőiesség, a lágyság és a báj, amibe egy férfi bele tudna szeretni. Az ilyeneket azonnal el is küldtem. Miért görcsöl rá rengeteg nő arra, hogy ő igenis egyenrangú akar lenni a férfival ahelyett, hogy elfogadná, hogy bizonyos területen a férfi erősebb, bizonyos szempontból pedig a nő.

2020. aug. 26. 12:55
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
58%
És azokról a férfiakról mit gondolsz, kérdező, akiknek pont az ilyen "tököt növesztett" nők tetszenek, akiknek ez imponál, akik ilyen társat keresnek maguk mellé, nem pedig egy cuki, babusgatnivaló kis szobanövényt? Ők mind látens melegek ugye? Hiszen mindenki úgy gondolkodik, mint te, nincs más helyes világnézet a bolygón :D
2020. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Igen, kíváncsi voltam masok véleményére. Én leírtam a sajátomat, és mit kaptam? Sértett nők tömkelege áramlott ide hogy felakasszon a véleményemmel együtt... Tudjátok, az ellenerveket meg lehet fogalmazni kulturált módon is. Gratulálok :) Fröcsögjetek akkor tovább, byebye :)
2020. aug. 27. 12:28
 43/45 anonim ***** válasza:
82%
Majd kerunk szepen kutatast arrol a 99℅rol te frusztrált szerencsétlen.
2020. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy senki nem fröcsögött, tök értelmes válaszokat kaptál, kifejtve, részletezve. Mivel érveket nem tudsz felhozni, ezért rásütöd a bélyeget a válaszolókra, hogy "fröcsögők". Az igazság azonban az, hogy pont te fröcsögsz.
2020. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Senki nem fröcsögött? Akkor a 44es válaszoló (csak hogy egy példát említsek a sok közül) mit csinált? Hmm? 🙂
2020. aug. 27. 13:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!