Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, ha 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha 37 éves férfiként nem akarok 32+ éves gyerekes anyukákkal összejönni, ha 26-32 közötti gyerektelen nő is juthatna nekem? 3 ilyen próbálkozás is volt az éven, és megkaptam a mindenféle szemét jelzőt, hogy én gyerektelen férfiként...

Figyelt kérdés
...miért nem akarok összejönni velük. Tegyük hozzá, hogy nem tartom magamat rosszul, mondjuk az idegen nők megtisztelnek a jó napot kívánokkal, mert erős kisugárzásom van, de a férfiak szinte minden korosztályból mind helloval köszönnek, szóval nem lehetek még idős. Ennyi évesen azért még a hajam 85%-a is megvan (nem őszülök, max elől egy picit mikiegeresedek, de ki az aki nem, vagy nem őszül ilyenkor, az nagyon ritka). Sportos vagyok, heti 2-3 nap intenzív edzés, max 3 kiló felesleg van rajtam, ami ha azt nézzük, hogy ebben a korban 10/7 férfin 8-10+ kiló, akkor szerintem rendben vagyok. Bő átlagosan keresek Nyíregyházán diplomás munkakörben(nettó 244, ami az itteni 180 átlaghoz képest elég jó, persze nem mérnöki bér), autót tudok fenntartani, és a 13 milliós kétszobás lakásomat is tudom 70 ezrével törleszteni a maradék 6.5 milliót(16 lett volna, de ismerősé volt és engedett belőle, mert itt ennyiért normális felújított kisebb lakást lehet venni. 3 havonta 1-1 fiatalabb tinilány is bepróbálkozik nálam, szóval nem lehetek valami ocsmány emberke. Akkor miért baj, ha nem akarok még gyerekes anyukát? Nekem van vagy 80-100 férfi ismerősöm ebben a korosztályban (30-39) és 70%-uknak még nincs gyereke.
2020. szept. 6. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
93%
Hogy megmutassa a gyerekes nőknek, ők selejtek.
2020. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
73%

#11


Nem vagyok selejt azért, mert van gyerekem. A kérdezőhöz hasonló lenéző egybites f.szok véleménye meg hidegen hagy.

2020. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%

Kiktől kapod meg a szemét jelzőt? Nem értem. A magánéleted ne teregesd ki másoknak és akkor nincs aki véleményt mondjon rólad.


Ha pedig ismerkedsz, akkor ne mondd el ilyen durván egy 32+ -os gyerekes anyukának, hogy ezért nem akarsz velük összejönni, mert "26-32 közötti gyerektelen nő is juthatna neked". Senki nem beszél így a való életben. Ezért is kicsit kamu gyanús a kérdésed, de próbáltam normálisan válaszolni.

2020. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
93%

43 éves elvált anyukaként én megértelek. Ezért is nem próbálkozom senkinél, hagyom hogy próbálkozzon nálam, akinek ez oké.

De azért azt halkan megjegyezném, hogy én huszon évesen is belső értékek alapján választottam és most is az érdekel, hogy személyiségben, habitusban hozzám illő párt találjak. A kérdésed gyakorlatilag értelmetlen, mert ha akad fiatal nő aki veled alapítana családot, akkor nincs baj. De ha nem akad ilyen....akkor azért én a helyedben elgondolkodnék. Nem kell a rizsa, hogy te milyennek látod magad kívülről, akik próbálkoznak nálad vagy akiknek te bejössz, azok közül tudsz választani. Én pl harminc alatt biztosan nem választottam volna 37 éves párt és sokan vannak így. Persze normális nőt nem csak a külső érdekli és hiába kened ezt rá a nőkre, mert gondolom téged is nagyobb részt a külsőségek érdekelnek. Ez nehezítheti a dolgodat. De azt javaslom, hogy ne háborogj itt azért mert egy-két korban hozzád illő gyerekes anyuka bepróbálkozott nálad. Mindig szidjátok a nőket hogy nem kezdeményeznek, inkább értékeld az effortot , utasítsd el kedvesen és válogass a fiatalabbak közül akiket szerinted lazán megkaphatsz.

2020. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
92%
Tizenkettő, persze, hogy nem selejt valaki, ha gyerekes. Bár én se ismerkednék gyereks nővel, mondjuk 23 vagyok, az normális. :D Viszont ha 33 lennék is inkább gyerektelennel, no persze a gyerekes se selejt, csak mástól van neki.
2020. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
92%
32 eves gyerektelen no vagyok. A parom 27, tehat Kerdezo..te hozzam tul oreg vagy.
2020. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
100%
De kinek baj ez, nem értem? A fiatal csajok hajtanak el az anyukákhoz, vagy téged üldöznek a gyerekes nők?
2020. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés lényegében egy társkereső hirdetés. Miszter nyíregyháza feleséget keres, lehetőleg 26-32 közötti gyerek nélküli nőt. :)
2020. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
88%

Az én véleményem az, hogy nyugodtan hajthatnál esetleg a SAJÁT KOROSZTÁLYOD gyerektelen nőire. Tehát a hozzád hasonlóan magukat jól tartó kb. 32 és 40 közötti nőkre. Nem tudom milyen alapon akarsz nálad minimum 5 évvel fiatalabb nőt, mikor az inkább az alsó határ kéne legyen...


Én is pl. 29 vagyok, párom 26, a büdös életben nem ütné ki a nyeregből egy 30-es éveki közepén/végén járó csóka.

2020. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem se foglalkozz másokkal. Én 28 évesen találtam meg a társam, két évvel idősebb a férjem, de előtte sosem filóztam azon, hogy a harmincas pasik tinicsajokra buknának a 30-as nő meg már ráncosodik nekik. Éltem világomat, mert mindig volt udvarlóm, így nem is találkoztam olyannal, akinek nem jöttem volna be, mert az nyilván oda se jött volna hozzám. harminc évesen még tök fiatal csajszinak éreztem magam, csak most mióta olvasom a gyakorikerdesek, tudom, hogy akkor is voltak az én harmincas korosztályomban olyanok, akik már nem kezdtek volna velem. Naívan azt gondoltam, hogy simán kellenék mindenféle pasinak, 18 évessel is randiztam meg 40 évessel is. Pedig úgy tűnik akkor is voltak már oylanok, akiknek öreg lettem volna, csak őket nem vettem észre, mert nem kerestek, így akkora önbizalmam volt, hogy nem is gondoltam volna, hogy van iylen pasi. Most 40 vagyok, két gyerekem van. Ha elválnék se aggódnék. Bár most már tudom, hogy mit gondolnak a férfiak az idősebb gyerekkel rendelkező nőkről, biztosan ugyanezt a stratégiát alkalmaznám. Nem is venném észre őket, azzal lennék, aki kinyilvánítja hogy engem akar és kész. A lényeg, hogy ha neked fiatal csaj kell, akkor kizárólag azokkal foglalkozz, a társkeresőn is adjál meg maximum korhatárt. A nőknek sem érdemes semmiről se hazudniuk, akinek kellesz, úgy kellesz és eleve úgy keres rá hogy x korú gyerekes nő. Amúgy meg szerintem jobb egy gyerekes nő, mert tapasztaltabb. Én például rengeteget tanultam a gyerekvállalásból, nagyon de nagyon máshogy csinálnám most, ha újrakezdeném. Egy csomó balhét, bántást, mélyvölgyet megúsztam volna a férjemmel, ha ezzel a tapasztalattal a birtokomban vágok neki a családalapításnak. Csak a tapasztalataiból tanul az ember, szerintem a második házasságok ezért is sokkal sikeresebbek, ahol mindkét fél elvált és gyereke van és változtattak magukon. Inkább azok a második házasságok fulladnak kudarcba, ahol a férj egy gyerektelen, fiatalabb nővel jön össze, mert az új nő sanszos hogy elköveti ugyanazokat a hibákat, mint az exnej, pl. gyerek elkényeztetése, túlköltekezés, kapcsolatban elengedi magát stb....
2020. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!