Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, ha 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha 37 éves férfiként nem akarok 32+ éves gyerekes anyukákkal összejönni, ha 26-32 közötti gyerektelen nő is juthatna nekem? 3 ilyen próbálkozás is volt az éven, és megkaptam a mindenféle szemét jelzőt, hogy én gyerektelen férfiként...

Figyelt kérdés
...miért nem akarok összejönni velük. Tegyük hozzá, hogy nem tartom magamat rosszul, mondjuk az idegen nők megtisztelnek a jó napot kívánokkal, mert erős kisugárzásom van, de a férfiak szinte minden korosztályból mind helloval köszönnek, szóval nem lehetek még idős. Ennyi évesen azért még a hajam 85%-a is megvan (nem őszülök, max elől egy picit mikiegeresedek, de ki az aki nem, vagy nem őszül ilyenkor, az nagyon ritka). Sportos vagyok, heti 2-3 nap intenzív edzés, max 3 kiló felesleg van rajtam, ami ha azt nézzük, hogy ebben a korban 10/7 férfin 8-10+ kiló, akkor szerintem rendben vagyok. Bő átlagosan keresek Nyíregyházán diplomás munkakörben(nettó 244, ami az itteni 180 átlaghoz képest elég jó, persze nem mérnöki bér), autót tudok fenntartani, és a 13 milliós kétszobás lakásomat is tudom 70 ezrével törleszteni a maradék 6.5 milliót(16 lett volna, de ismerősé volt és engedett belőle, mert itt ennyiért normális felújított kisebb lakást lehet venni. 3 havonta 1-1 fiatalabb tinilány is bepróbálkozik nálam, szóval nem lehetek valami ocsmány emberke. Akkor miért baj, ha nem akarok még gyerekes anyukát? Nekem van vagy 80-100 férfi ismerősöm ebben a korosztályban (30-39) és 70%-uknak még nincs gyereke.
2020. szept. 6. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
40%
Őszintén megmondom neked, hogy én eddig kétféle 32-40 közötti gyerektelen nővel találkoztam eddigi életemben. Gazdag, karrierista típussal, pl. ügyvédnő volt vagy hasonló és az ilyenek igényei az egekben, a második típus, kolléganőm is ilyen volt, anyjával élő önállótlan és nagyon csóró, nem partiképes, elvont világban élő nő volt. Azért neki is akadtak kalandjai, de egy pasi se vállalta volna fel. Egy nő életútja az, hogy 25-30 éves kora körül megházasodik és nyilván azért veszik el őket, mert őket tartják normálisnak és partiképesnek a férfiak. Nagyon ritán ki lehet fogni oylan nőt, aki 30 éves kora után azért szingli, mert mondjuk a vőlegénye megcsalta és emiatt maradt pártában, így kellett neki 1-2 év, míg rendbehozza a lelkivilágát és nyisson egy újra.
2020. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
88%
27 éves gyerektelen, szingli nő vagyok, nekem nem kellenél ennyi információ alapján 5 okból sem. Egyrészt, mert idős vagy hozzám, maximum 3-4 év korkülönbséget tudok tolerálni. Másrészt, mert nagyon alacsony a fizetésed és hiteled is van. Én nőként 2-szer ennyit keresek és ez sem kiugróan sok, átlagosnak mondható. Harmadrészt, Budapesten élek, senki kedvéért nem költöznék vidékre, maximum az agglomerációba. Negyedrészt a kopaszodás visszataszító, van rá megoldás (lásd: hajbeültetés). Ötödrészt, ne nevettesd már ki magad, tudod mikor magáznék le egy 37 éves pasit.
2020. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:
Utolso. Okè. Szerintem troll vagy, de nem èrdekel. Ha nem, akkor majd 10 èv múlva mikor megereszkednek a melleid, akkor majd neked ia fogják osztani az èszt a 20-on èves fèrfiak, h van ra megoldas. Mellimplantátum, 750 ezer dbja munkadíjjal....
2020. szept. 6. 14:27
 34/74 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok troll, de egyszerűbb a homokba dugni a fejed változtatás helyett. Ha megereszkednek a melleim, akkor meg fogom őket csináltatni, kizárólag magam miatt. Az ár, amit írtál nagyon nem stimmel egyébként (baratnőmnek fél éve volt mellnagyobbítása, így képben vagyok).
2020. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
Az ár stimmel, most neztem meg. Az meg kulon durva, ha te ilyen felfujt libakkal vagy korulveve.
2020. szept. 6. 14:42
 36/74 anonim ***** válasza:
98%
Jól olvasom, sorban allnak nalad a tini csajok egy ket menetert mert olyan tapasztalt vagy, megszakadok!
2020. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
82%
Linkeld be az oldalt, kívancsi vagyok rá. Fogalmad sincs, hogy milyen okból került sor nála műtétre, látatlanban és tények ismerete nélkül ne ítélkezz. Egy ember jellemét nem az határozza meg, hogy volt-e plasztikai beavatkozása. Akkor kiegészíteném a 6. okkal a listám: emiatt sem kellenél.
2020. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
100%
Ja te vagy az a lokott venlegeny, aki hetente fikazza a harmincas noket. Mar vettel lakast is, elkoltoztel anyucitol? Vagy o vette neked?
2020. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
95%
Biztos vagyok benne, hogy lenne a környezetedben gyerektelen 30-35 éves nő, a kérdés az, hogy miért nem jöttél még össze velük? Vagy mert azok közül is válogatsz, egyik túl csóró, másikon van egy kis felesleg, egyik túl alacsony, másik túl magas, vagy nem öltözködik elég csinosan stb. Talán kicsit sem vesztegeted az idődet arra hogy megismerd őket közelebbről vagy legalább esélyt adj nekik. A másik, ha pl. te nem vagy partiképes a számára, mert jobb nő hozzád. Mindeképpen le kéne adnod az igényeidből. Az én férjemnek is van lakása, nincs hitele rá és félmilliót keres itt Pesten, simán, közszférában, ehhez képest a te kondícióid nem biztos hogy olyan nagyon jók ahhoz a nőhöz, akit elképzelsz magadnak. Nézz szembe a tényekkel...
2020. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
89%
És még azt hozzátenném, én is nyíregykörnyékéről származom. Tudhatnád, hogy mi szabolcsi nők nem vagyunk olyanok, mint a pestiek, hanem hamarabb férjhez megyünk, családot alapítunk átlagban. Szóval nem csoda hogy nyíregy környékén már szinte csak elvált nőkkel találkozhatsz akiknek van gyerekük.
2020. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!