Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, ha 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha 37 éves férfiként nem akarok 32+ éves gyerekes anyukákkal összejönni, ha 26-32 közötti gyerektelen nő is juthatna nekem? 3 ilyen próbálkozás is volt az éven, és megkaptam a mindenféle szemét jelzőt, hogy én gyerektelen férfiként...

Figyelt kérdés
...miért nem akarok összejönni velük. Tegyük hozzá, hogy nem tartom magamat rosszul, mondjuk az idegen nők megtisztelnek a jó napot kívánokkal, mert erős kisugárzásom van, de a férfiak szinte minden korosztályból mind helloval köszönnek, szóval nem lehetek még idős. Ennyi évesen azért még a hajam 85%-a is megvan (nem őszülök, max elől egy picit mikiegeresedek, de ki az aki nem, vagy nem őszül ilyenkor, az nagyon ritka). Sportos vagyok, heti 2-3 nap intenzív edzés, max 3 kiló felesleg van rajtam, ami ha azt nézzük, hogy ebben a korban 10/7 férfin 8-10+ kiló, akkor szerintem rendben vagyok. Bő átlagosan keresek Nyíregyházán diplomás munkakörben(nettó 244, ami az itteni 180 átlaghoz képest elég jó, persze nem mérnöki bér), autót tudok fenntartani, és a 13 milliós kétszobás lakásomat is tudom 70 ezrével törleszteni a maradék 6.5 milliót(16 lett volna, de ismerősé volt és engedett belőle, mert itt ennyiért normális felújított kisebb lakást lehet venni. 3 havonta 1-1 fiatalabb tinilány is bepróbálkozik nálam, szóval nem lehetek valami ocsmány emberke. Akkor miért baj, ha nem akarok még gyerekes anyukát? Nekem van vagy 80-100 férfi ismerősöm ebben a korosztályban (30-39) és 70%-uknak még nincs gyereke.
2020. szept. 6. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

32 eves gyerektelen no vagyok. A parom 27


Nincs ezzel van, csak sok ilyet ismertem, 20/19 szer szakítás lett a vége. Kívánok neked, hogy ne így legyen.

2020. szept. 6. 12:11
 22/74 anonim ***** válasza:
93%
Nettó 244-el, hitellel a nyakadban a gyermektelenek sem fognak utánad kapkodni, akkor sem ha nem nézel ki rosszul. Értem én, hogy a 180 átlaghoz képest nem rossz, de egy külföldi utazás, vagy akár belföldi wellness ugyanannyiba kerül neked is, mint egy 500 nettós pesti pasinak.
2020. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
99%
Valószínűleg azért írtad ki ezt a kérdést, mert állandóan panaszkodsz a környezetednek, hogy nincs senkid, akivel randizz és azt javasolták, hogy nyiss a gyerekes anyukák felé is (mert hát te korosztályodban a nők többségének már van gyereke) hátha úgy találsz valakit, mert ezek szerint gyerektelen fiatal nő mégsem nagyon akar összejönni neked...max a bepórbálkozó tinicsajok, akik meg ugye csak szórakoznak...
2020. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:
Igen, csak szórakoznak, mert 1-2 menetet akarnak a tapasztalt majdnem apjuk korabeli férfitól. De én meg próbálkozni nem szoktam, mert alapjáratban szingli típusú vagyok, és látom a sok 40-es kollégát, sokkal boldogabbak, mint a családos férfiak, akik lepukkant ruhákban járnak és alig esznek, mert a két gyerek elvisz mindent, amit megkeresnek.
2020. szept. 6. 12:28
 25/74 A kérdező kommentje:
És az is biztos, hogy egy 32-40 közötti gyerektelen csinos, vagy átlagosan kinéző nőt nem vetnék meg. Tapasztalataim szerint a 40 hez közeli gyerektelen nők átlagosan jobban tartják magukat, mint azok a nők, akik 1 vagy 2 gyerekkel bírnak 35 felett. Az megint más kérdés, hogy egy 35 feletti nő, akinek nincs gyereke, az nagy valószínűséggel nem is akar.
2020. szept. 6. 12:30
 26/74 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy te tévedsz. Sokan azért keresnek párt olyan kétségbeesetten mert kifutnak az időből. De te amilyen önző dögnek tűnsz, nem vagy egy jó parti normális nőnek. De azért kitartást neked. Én kívánom hogy találj hozzád illő párt.
2020. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
Időből kifutni? Max annak lehet, aki gyereket akar.
2020. szept. 6. 12:34
 28/74 anonim ***** válasza:
94%
Az lehet a baj, hogy neked szerinted ez jár, csak nem jut. A lőtéri kutyát nem érdekli, hogy milyen szempontjaid vannak a párkeresésben, bár #24-es válaszod alapján "szingli típusként" közelről nőt nem láttál, nemhogy válogass.
2020. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
volt eddig 4 barátnőm. 3 éve az utolsó.
2020. szept. 6. 12:37
 30/74 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartok attol, hogy szakitas lesz a vege. Evek ota egyutt vagyunk, ugyanaz az eletcelunk, ugyanazokat a dolgokat kedveljuk- szinte minden teren. Jol tudunk kommunikalni egymassal, mindent megbeszelunk. Ha felszinesek lennenk, akkor ma mar valoszinuleg nem lennenk egyutt.
2020. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!