Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, ha 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha 37 éves férfiként nem akarok 32+ éves gyerekes anyukákkal összejönni, ha 26-32 közötti gyerektelen nő is juthatna nekem? 3 ilyen próbálkozás is volt az éven, és megkaptam a mindenféle szemét jelzőt, hogy én gyerektelen férfiként...

Figyelt kérdés
...miért nem akarok összejönni velük. Tegyük hozzá, hogy nem tartom magamat rosszul, mondjuk az idegen nők megtisztelnek a jó napot kívánokkal, mert erős kisugárzásom van, de a férfiak szinte minden korosztályból mind helloval köszönnek, szóval nem lehetek még idős. Ennyi évesen azért még a hajam 85%-a is megvan (nem őszülök, max elől egy picit mikiegeresedek, de ki az aki nem, vagy nem őszül ilyenkor, az nagyon ritka). Sportos vagyok, heti 2-3 nap intenzív edzés, max 3 kiló felesleg van rajtam, ami ha azt nézzük, hogy ebben a korban 10/7 férfin 8-10+ kiló, akkor szerintem rendben vagyok. Bő átlagosan keresek Nyíregyházán diplomás munkakörben(nettó 244, ami az itteni 180 átlaghoz képest elég jó, persze nem mérnöki bér), autót tudok fenntartani, és a 13 milliós kétszobás lakásomat is tudom 70 ezrével törleszteni a maradék 6.5 milliót(16 lett volna, de ismerősé volt és engedett belőle, mert itt ennyiért normális felújított kisebb lakást lehet venni. 3 havonta 1-1 fiatalabb tinilány is bepróbálkozik nálam, szóval nem lehetek valami ocsmány emberke. Akkor miért baj, ha nem akarok még gyerekes anyukát? Nekem van vagy 80-100 férfi ismerősöm ebben a korosztályban (30-39) és 70%-uknak még nincs gyereke.
2020. szept. 6. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
88%

Kezdesz kifutni az időből, aztán csak lesel hogy szűkül a választék. 27 éves nőnek öreg vagy, még csak 37 lesz, mire te 47 éves.

Gondolom addig válogattál míg egyedül maradtál, és ez az állapot csak rosszabb lesz.

Vágyakozni lehet, mert a valóság úgyis mást mutat.

Biztos nem vagy egy apa alapanyag, nem kapkodtak érted, aztán megmaradtál magnak. Ez van. Pillanatok és negyven plusszos agglegény leszel.

2020. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:
sOK 40 es ismerős állandóan csajozik és sikerrel. Persze nem 20 on éveseket kergetnek, hanem milfeket (30-45 között)
2020. szept. 20. 19:00
 53/74 anonim ***** válasza:
100%
Oszt ki mondta neked, hogy ez baj? Úgy éled az életed ahogy akarod, azt csinálsz, és dugsz akit akarsz. Mi meg azt gondolunk erről amit mi akarunk. Oszt jó napot. Szóltam. Uff.
2020. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
97%
El foglak keseríteni, de egy 40-esnek a 30-as csaj az nem "milf", hanem fiatal pipi.
2020. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
100%
A milf az innen is, onnan is, pasiban is, nőben is, 40 éves kortól számít annak. Egy 30 as csaj az nem milf.
2020. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:
sajnos az milf, nézzetek utána, mother i will f...anyuka...vagyis akár 30 alatt is lehet. Jókat röhögök itt amúgy a hozzá nem értéseken. 30 felett a legtöbb milf.
2020. szept. 20. 19:48
 57/74 anonim ***** válasza:
89%
MILF az 40 fölötti ÉS van gyereke ÉS fiatalabb nála a pasi.
2020. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
80%

42 éves vagyok és a hajam 100%-a még meg van, szóval ha a külsődet nézzük, nekem nem kellenél se most, se 15 évvel ezelőtt.

Viszont amíg nem volt gyerekem, számomra is elképzelhetetlen volt gyerekessel összejönni.

2020. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kicsi a kukid, ha ennyire feszítesz a kűlsőddel.
2020. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
89%

Oké!Arra még nem jöttem rá,hogy mit akarsz mondani.

Jutnak tinilányok,friss és üde vagy,minden szuper.Hát akkor meg mi a lónak a f..ért panaszkodsz?

Ha nem kell a gyerekes anyuka,akkor keress egy nem gyerekest.

Azért bocsqsd meg a gyerekes anyukáknak,hogy meg mernek esetleg szólítani,vagy közelednének hozzád!!


Komolyan ,vannak arcok itt!Ezért is érdemes benézni.

2020. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!