Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is intő jel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is intő jel, ha egy férfi úgy fogalmaz, hogy szívesen "besegít" a házimunkában?

Figyelt kérdés
Jó szándékú megjegyzés akar lenni, de a házimunka közös felelősség, ne csak "besegítsen", mintha alapból az én dolgom lenne, de ő annyira jó fej, hogy segít.

2020. nov. 5. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
21%
Kint is segit neki a nő a kertben? Mert ha nem akkor mikyen alapon varja el h felezzek a benti munkat?
2020. nov. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
16%
A femináciknak csak az a jó, ha minden házimunkát a férfi végez.
2020. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
42%
A férfiak mindent meg akarnak úszni. Bulizna, csajozna a haverokkal, amíg te dolgozol a munkahelyen és otthon is.
2020. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
27%

Atyaég.. Ja intő jel.. Baszarok rajtatok..

Legközelebb ha azt mondja szívesen elvinne vacsorázni az is intő jel lesz mert ne szívesen tegye hanem ez magától értetődő legyen..


Ha nincs gond majd kreálunk valamit..

Szerintem is hagyd el.. Jobb lesz neki úgy.

2020. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
16%
Előítéletek és "azt gondoltam, hogy, de nem beszélem meg vele" típusú gondolatok kicsapódása az egész kérdés meg a válaszok nagy része is.
2020. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
25%
Nem, nem intő jel. Miért kell direkt félreérteni? Meg rosszat látni bele? Szerintem ez inkább pozitív jel, mert ebből egyértelmű, hogy nem fog rád hagyni mindent. De neked nem kell a jó, szóval a 14essel tudok egyetérteni, hagyd békén, majd talál egy normális nőt, aki értékeli.
2020. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
73%
Ez azt jelenti, tiéd a házimunka. Ő meg ha akar, kicsit segít. Ha egyenlő kapcsolatot akarsz, akkor nem csak intő jel, hanem egyértelmű kijelentés.
2020. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom, ezek a férfi kommentek... Megijedtek, hogy megingott a kényelmes pozíciójuk, és nekik is házimunkát kell végezni. Megy a nők iránti gyűlölködés, ha valaki elvárja a közös házimunkavégzést (a "besegít" nem ezt jelelti, de azért ennyire illene érteni a saját nyelvünket).

(Kedvencem a kertre való hivatkozás, mintha mindenkinek lenne kertje, meg mintha mindenki nagy tanyán élne. A nők is meg szokták csinálni a kerti munkákat. Egy átlag kertben egy fűnyírást, levélösszeszedést, gyomlálást, ültetést, locsolást még egy gyerek is simán megcsinál. Már kicsi koromban be voltunk erre fogva. Meg aztán jóval kevesebb munka van kint, mint bent -- kivéve, ha tanyáról van szó).

2020. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
19%
mondjuk ha én kint fát vágok, kapálok, meg füvet nyírok férfiként, akkor nem biztos hogy lesz kedvem már mosogatni, meg takarítani bent. Szóval ha nem a nő csinálja a bentit, és vár a pasira, plusz a kintiben sem segít, akkor egy igazi aranyásóról van szó. De lusta az tuti
2020. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
63%

Ja, mert nálunk nőknél már pozitívnak kellene lennie, ha segítenek és "nem hagynak ránk mindent" a nagy kakit!


Mi az, hogy nem beszélték meg? A pasi mondta, hogy BESEGÍT! Megmondta, mit gondol, azt, hogy segít a nőnek. Aki házimunkát végez, az nem a másiknak segít, hanem maga után takarít, oakol.


Igazából meg is érdemli hogy besegítős pasit kapjon az, akinek erre van igénye..


A szívesen elviszlek vacsorázni nekem megfelelne, mert azt jelenti, hogy szívesen tesz valamit, amit ki kell emelni, mert nem szokványos, megszokott dolog. Nem is kell annak lennie, nem kell hetente engem vacsorázni vinni, ez egy nem megszokott dolog, mint a házimunka, hanem különleges szívből jövő kedvesség, nagylelkűség felém, elég, ha ritkán van, nem kell megszokottnak lennie.


Attól, hogy a házimunka fele magátólértetődően a másik ember dolga(ember, nem férfi, mert ha két nő lakik együtt, akkor is megoszlik!), még nem várunk sokat, nincsenek nagy elvárásaink, pl havi egy kedveskedős különleges vacsi pont megfelel, amennyiben valóban az én, illetve kettőnk kedvéért van, mert ha elvisz a kedvenc steakházába, én meg hányok a félig nyers hústól is, akkor az nagyon nem az én kedvemért van!

2020. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!