Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is intő jel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is intő jel, ha egy férfi úgy fogalmaz, hogy szívesen "besegít" a házimunkában?

Figyelt kérdés
Jó szándékú megjegyzés akar lenni, de a házimunka közös felelősség, ne csak "besegítsen", mintha alapból az én dolgom lenne, de ő annyira jó fej, hogy segít.

2020. nov. 5. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
82%

46-os, "NEM kényszerből csinálja ezt mindenki" - én ezt értem. Sőt, írtam is, ha valaki szeret csicska lenni, legyen az. De amikor valaki csicskázik ÉS panaszkodik, akkor ne háborogjon, ha megmondják neki a tényeket.

Az Asszoysutyorgóban is letámadtak, hogy miket beszélek, hiszen ők nem is csicskák, ők ezt szeretik csinálni és kikérik maguknak! Sőt, én voltam a sátán, mert én nem mosom a partnerem szaros gatyáit, mert ő képes kimosni magának, meg mert hozzánk takarító jön és ez rám nézve a szégyen és ne csodálkozzak, ha elhagy egy házias 'igazi' nőért. Ismerem ezt a retorikát, mind azt mondja, amikor fáj az igazság, hogy ők ezt önként és szeretetből csinálják, meg a családjuk az első blabla. Csak azt nem értem, hogy akkor miért születik az a sok panaszkodó, "másoknál is így van?" poszt.

Én elégedett vagyok a körülményeimmel és nem is írok ki semmilyen csoportba posztot, hogy vigaszt vagy önigazolást találjak.

2020. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
0%
36 vagyok, nem szeretek fozni. Az a no dolga.
2020. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
87%
52, én sem szeretek főzni és nő vagyok. Na, ilyenkor mi van?
2020. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
12%

Ti amúgy képesek vagytok gondolkodni? Komolyan érdekel.

Le lett írva, hogy nem mindenki egyforma. Le lett írva, hogy van, aki magától csinálja és nem kényszerből. Ettől függetlenül újra és újra idevágjátok, hogy AKKOR IS KÉNYSZERBŐL CSINÁLJA, meg KUSSOLJON és amúgy is CSICSKA.

Ez pont olyan, mint amikor a homofóbok nyilatkoznak.

2020. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
78%

#54

Szerintem egészséges ember NEM akar önmagától önként szívesen hobbiból megszakadni.

2020. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
15%

#55: Öhm, most amúgy miről beszélünk? Kapálásról? Versenyszerű sportról? Vagy miről? Mert személy szerint sajnálom azt, akinek egy háztartás vezetése egyenlő a megszakadással. Tényleg. Az a helyzet, hogy én már csináltam és egyáltalán nem szakadtam meg.


"Szerintem egészséges ember NEM akar önmagától önként szívesen hobbiból megszakadni."

Igazából a kettőnek semmi köze egymáshoz. Hányszor kell még leírni, hogy NEM mindenki olyan, mint te. NEM az az egészséges, ami olyan, mint te.


Amúgy a mondatod tényleg olyan, mint a homofóboké.

"Szerintem egészséges ember NEM akar önmagától önként szívesen hobbiból megszakadni."

"Szerintem egészséges ember NEM meleg."

2020. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
78%

#56

Szerinted akkor tényleg normális dolog, hogy többen élünk egy háztartásban, mindenki dolgozik 8-12 órákat és utána egyetlen egy emberre van rápakolva az összes házimunka, gyereknevelés, állattartás, kiskert, fene tudja még mi? Már miért lenne ez normális? A többiek mi a szrt csinálnak akkor? :D

A melegség hogy a túróba jön ide? A házimunka elvégzése is valami genetikai állapot amivel az ember születik és egyértelműen el van döntve? Csak mert én úgy tudtam, a házimunka elvégzése egy cselekvés...

2020. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
14%

A háztartások elég nagy részében nincs gyerek és állat. Továbbra sem rápakolva van, hanem elvállalva. Engem komolyan érdekel, hogyha ennyire nem megy egyszerű mondatok értelmezése, akkor hogy jutottál túl az általános iskolán? Mert újra és újra teljesen mást próbálsz beleírni abba, amit én. Gyakorlatilag minden 2. válaszotok ebből áll.


A melegség meg úgy jön ide, hogy a homofóbok "érvelési" szintje is pont ez: Ami nekik nem tetszik, az beteges, az nem normális. Lényegtelen, hogy az illető hogy áll a dologhoz, nekik nem tetszik és kész, ezért beteges. Ugyanezt csináljátok. Pont ugyanúgy nem vagytok képesek elfogadni, hogy esetleg léteznek tőletek eltérő emberek.

2020. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
75%

#58

Jó, én befejeztem, gondolom te tényleg elhiszed hogy Észak-Koreában is őszinte szívből áradó örömükből, "elvállalva" mosolyognak Kimnek a nők. Kiváló lehet ilyen álomvilágban élni, sajnos nekem nem megy ilyen jól a valóság ignorálása. :)

2020. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
17%

Koreának továbbra sincs köze a témához. További jó egoizmust és lenézést! Bizonyára te pszichésen rendben vagy.

A valóságot meg jelenleg te ignorálod, mivel én nem tagadtam azt, amit É-Koreáról írtál, te viszont tagadod azt a nyilvánvaló tényt, ami neked kényelmetlen.


Elgondolkodtató, hogy ezen az oldalon ezért jár a zöld kész. Gyakorlatilag téveszmék a "hasznos" válaszok.

2020. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!