Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is intő jel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is intő jel, ha egy férfi úgy fogalmaz, hogy szívesen "besegít" a házimunkában?

Figyelt kérdés
Jó szándékú megjegyzés akar lenni, de a házimunka közös felelősség, ne csak "besegítsen", mintha alapból az én dolgom lenne, de ő annyira jó fej, hogy segít.

2020. nov. 5. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
79%
Apám is ilyen segítőkész férfi volt. Félévente egyszer elmosott egy tányért, aztán olyan büszke volt magára, mintha aranyat nyert volna az olimpián. :D
2020. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
74%

"Igen, van, akinél ez csak segítség lesz és van, aki egyáltalán nem fog segíteni a házimunkában" - azt kihagytad, hogy valakik meg megcsinálják közösen, úgy, hogy senki nem segítségként tekint arra, ami valójában nem az. Nálunk így működik minden második héten, közte meg jön a takarító.

Ha valaki szeret csicska lenni, lelke rajta, én aztán nem robbanok fel más ostobasága miatt.

2020. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
29%

"Ha valaki szeret csicska lenni, lelke rajta, én aztán nem robbanok fel más ostobasága miatt."


Nem, nem lesz ettől senki csicska. És de, láthatóan páran valamiért úgy érzitek, hogy jogotok van másokat lenézni és megalázni, mert mást mernek csinálni, mint ti és itt pörögtök, hogy miezmá'.

2020. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
77%

#33

Miért ne lenne csicska valaki, ha ugyanannyi meló mellett még pluszba kizárólag rá van sózva a közös otthon terhe is, miközben a másik vígan vakarózik a fotelben? :D

Az ilyen akkor korrekt, mint már említettem, ha én meg csak besegítek az anyagiakban. Úgy őszintén gondolom hogy működik és egy elfogadható megoldás lehet. :)

2020. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
77%
De igen, csicska lesz. Lehet, hogy valaki szeret csicska lenni, én tudok ilyenről, sőt, olyanról is, aki egyenesen büszke rá, mert szerinte ez a nő, meg az édesanyák dolga. Attól még, hogy romantizálod az igazságtalanságot, még csicska maradsz, max könnyebb elviselni.
2020. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
22%

#34: "Miért ne lenne csicska valaki, ha ugyanannyi meló mellett még pluszba kizárólag rá van sózva a közös otthon terhe is, miközben a másik vígan vakarózik a fotelben? :D"

Továbbra sem megy a mondatok értelmezése. Leírtam már. Hányszor írjam le ugyanazt? Mielőtt felrobbansz, olvasd már vissza, hogy erre a kérdésedre írtak többen is, többféle választ.


Nem. Senki sem lesz csicska attól, hogy valamit máshogy mer csinálni, mint ahogy a te egoizmusod diktálja. Az, hogy másokat csicskázol, igazából téged minősít csak.

Romantizálás meg sehol sem történt. Ti tényleg ennyire nem veszitek észre, hogy gyakorlatilag minidiktátort próbáltok játszani? Felnőtt emberekről beszélünk, akik önállóan döntenek és úgy döntenek, ahogy nekik jó. Ti meg jöttök, hogy HÁMIEZMÁ. Nem érzitek ezt egy kicsit betegnek?

2020. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
65%

#36

Szerinted aki önállóan dönt úgy, hogy aláveti magát másnak és a lelkét is kigürizi és szolgaként él, az tényleg teljes mértékben ép pszichésen? Általában ezek a nők vagy így lettek nevelve (veréssel) vagy pedig valami gyerekkori trauma miatt ilyenek. Ne normalizáljuk már....

2020. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
24%

#37: Öhm... Sehol sem volt arról szó, amit írtál. Tényleg olvassátok már vissza. Van értelme egyáltalán bármit írni, ha a vitára sem vagytok hajlandóak, csak dogmatikusan mantrázzátok a mániátok?

Le lett írva: Van, akinek ez jó érzés. Van, aki szeret adni és cserébe neki is adnak. Ismerek olyan csajt, aki egyszerűen imád főzni, sütni. Meg olyat is, akit kikapcsol a takarítás. Nem, nem betegek pszichésen és nem is verték őket. Szimplán csak: NEM MINDENKI OLYAN, MINT TE. Ettől még ők is emberek ám és normálisak. Tényleg ennyire nehéz ezt felfogni?


Mit normalizáljunk akkor? Hogy csicskáztok? Hogy másokat lenéztek és leszóltok? Hogy képtelenek vagytok mások életét elfogadni? Az normális, hogy mindenki olyan legyen, mint mondjuk te? Ezt normalizáljuk?

Tényleg érdemes lenne felkeresned egy pszichológust. Már, ha hajlandó valaki elvállalni.

2020. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
90%

#38

De mi meg pont ezt magyarázzuk, hogy igen mindenki tisztában van vele, hogy vannak akik mosolyogva cselédkednek, de ettől még mindig nem egészséges.

Olvastam egy nőről aki krétát meg kavicsokat evett és ő ezt örömmel tette, ettől még nem lesz se normális, se egészséges dolog.

2020. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
90%

#38

Vagy pl. ott van Észak-Korea. Az emberek magukból kifordulva zokogtak, mikor az előző diktátor meghalt, és mosolyogva éljeneznek minden eseményen amin Kim megjelenik. Virágot szórnak, énekelnek. Nekik ez jó érzés. :)))))

Biztos őszinte és egészséges boldogság árad bennük, ugye? ♥ :)

2020. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!