Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális pasit találni?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 éve nem volt barátom mert mindegyik pasi csak azt akarja.Akik jól néznek ki azok tudják, hogy minden lányt megkaphatnak így nem akarnak kapcsolatot.A csúnyábbak pedig mind kapcsolatra vágynak..Tudom nem a külső számít de nekem nincs kedvem lefeküdni egy olyan sráccal aki nem is tetszik nekem.

19L



2020. nov. 25. 12:25
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
47%

31 igen


Sok (nem szexi) pasi sem koti le magat es a legtobb jokepu pasi meg ki is hasznalja, hogy doglenek utana a csajok.


Szoval vagy kicsit felnossz es elfogadod, hogy nem tud neked megfelelni 100% ig a masik, de normalis kapcsolatod lesz, vagy sirsz a jopasik utan, akiknel max egy strigula leszel.

2020. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes, én találtam számomra teljesen jó, vonzó pasit komoly kapcsolatra. Valamint sok más hasonlót ismerek is.


Nemcsak a kigyúrt, aftershave reklámba illő, szobor szerű modell pacák számít jó pasinak, talán ez lehet a titok, vagy a félreértés tárgya.

Annál a szintnél viszont a büdös életben nem adnám alább, amit én jó pasinak tartok.


Akik nyomják a hisztit, azok ti vagytok, nem tudtok azzal mit kezdeni, hogy nem feltétlenül hordoztok bármiféle előnyt, ami miatt megérné fizikai vonzalomtól mentes kapcsolatban lenni.

2020. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%
Ő..ok. és?
2020. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
84%
Az "és", hogy nem kell lemondani arról, hogy (számára) jó pasi legyen az ember lányának a párja (már ha ő maga is jó nő), hanem meg kell tanulni szelektálni (pl. nem nagyon szociális, "menő" emberrel összejönni, akinek minden az ölébe hullott egész életében), emberismeretet kell tanulni + kiérdemelni egy ilyet férfit.
2020. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, őszinte leszek ne magyarok között keresgélj!

Ha magyar pasit akarsz aki jól néz ki nem akar kapcsolatot, aki csúnya az akar (amúgy is a magyar férfiak nagy része csúnyácskább összehasonlítva a külföldi pasikkal). Külföldi pasik között lehet találni normálisat aki helyes is. Sajnos a felhozatal itthon nem jó, éltem külföldön hát hogy is mondjam, nem véletlen, hogy sok magyar nő párja külföldi.

2020. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
20%

#35: Havi félmilliós fizetésből mi is rohadt jól tudnánk kinézni. Főleg, ha hol Amszterdamba füveznénk a haverokkal, hol Kelet-Európában dugnánk a sok kis olcsó lányt. És senki meg nem tudná, ami a pasis tivornyázáson történt az ott is marad. ;)


Amúgy az ilyen nők legyenek is külföldiekkel. Mi is keresünk majd egy aranyos ázsiai lányt, aki mindent megtesz nekünk szexuálisan és nem emancipálódott. ;D

2020. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
72%
Külföldön alapból normálisabbak az emberek, nem csak a férfiak. Ritkább ez a primitív stílus, ami itthon sajnos még népszerű. A magyar férfiak is sokszor azért olyanok, amilyenek, mert ezt várják tőlük. Asszony verve jó, attol vagy férfi, hogy sört iszol, zabálsz és focimeccset nézel, aki a külsejével foglalkozik, az b*zi és ez a sok marhaság.
2020. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%

"Mi is keresünk majd egy aranyos ázsiai lányt, aki mindent megtesz nekünk szexuálisan és nem emancipálódott. ;D"


Ja, hogy tudd: Ázsiai lánynak nem az a kérdés, hogy van-e lakásod (mert az alap, hogy van, SAJÁT lakásod). Neki az a kérdés, hogy melyik részén a nagyvárosnak. Mindent te fizetsz, ez is alap.

2020. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, még előtted az élet.
2020. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a párom jól néz ki, és a legrendesebb srác, akit valaha ismertem. :))

De azért az is tény, hogy ő már a 8. próbálkozás, volt már pár csalódásom, de ez most tényleg komoly kapcsolat.

Szóval ne add fel! :)


24N

2020. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!