Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális pasit találni?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 éve nem volt barátom mert mindegyik pasi csak azt akarja.Akik jól néznek ki azok tudják, hogy minden lányt megkaphatnak így nem akarnak kapcsolatot.A csúnyábbak pedig mind kapcsolatra vágynak..Tudom nem a külső számít de nekem nincs kedvem lefeküdni egy olyan sráccal aki nem is tetszik nekem.

19L



2020. nov. 25. 12:25
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
60%
Szokásos szőke herceg blablabla, ha normális lenne akkor meg a fizetése lenne a baj, ha az is jó akkor túl sokat van a barátaival, stb stb.
2020. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
65%

ezt osztom.


Mindig van kifogás, valami nem jó, nem elég....mégis egyedül van és a neten sajnáltatja magát.


Talán ez a femcel?

2020. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
39%

Nos, én egy olyan pasi vagyok, akinek nem kell jól kinézni ahhoz, hogy fel tudjon szedni csajokat.


Pontosan tudom ugyanis, hogy mire vágynak a nők, és meg is tudom nekik adni. Nagyobb önbizalmam van, mint a nőcsábászoknak, intelligensebb vagyok náluk, humorosabb is, a szexuális műveltséget pedig szinte kimaxoltam már. Tekintélyem is van, az emberek hallgatnak rám.


Szóval igazából én soha nem foglalkozom azzal, hogy bejövök-e a csajoknak, csak teszem a dolgom. Szóval el kellene már engedni ezt a külső dolgot, de persze mindenki úgy gondolkodik, ahogyan akar.

2020. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
43%
persze cica, senki sem méltó a csodálatodra, mégis itt egy 19 éves kis p..ának feszítesz XD jó, ülj le egyes.
2020. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
75%

Tudom, hogy a nőalázás sokkal izgalmasabb és kielégítőbb, de szerintetek reális és helyes egy 19 éves lány esetében ezzel jönni? Azért nem olyan gyakori, hogy valaki annyi idősen tudjon helyesen szűrni és megtalálja egyből a párját.

Nekem 19 évesen volt egy 5-6 hónapos kapcsolatom, majd 2 évig nem volt semmi, minden ismerkedésem zátonyra futott, vagy reménytelen volt valamelyik fél részéről. Én is írtam ki kérdéseket, és megkaptam, hogy ilyen-olyan felszínes qrva vagyok, nem vagyok biztos elég jó nő ahhoz, hogy válogassak, adjak esélyt ennek, adjak esélyt annak a sörhasú, hímsoviniszta, 10 évvel idősebb fazonnak, stb.

Aztán 22 évesen mégis lett komoly kapcsolatom kompromisszumok nélkül, ami sok éve tart már. A sok rossz tapasztalat (is) tanított meg normálisan választani. Ez ilyen.

20 év körüli csikó srácokat sem szoktam sértegetni, temetni, ha hasonló kérdéseket írnak ki. Ilyen idősen még érik, tanul az ember, a legtöbben félig-meddig tinik...

2020. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
25%

26 jaaaj szegény, hát nő, ne bántsuk.


És akkor itt a 18-19 éves srácokba meg fair belerúgni és elhordani mindennek? Jaaa persze, mocskos férfi, rúgdossuk csak.


Nálam senki nem mentesül a nemére hivatkozva, ha erkölcsileg romlott, másokat degradál és a magas lóról beszél eredmény nélkül (nő vagyok, az nem eredmény).

2020. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésed szövegében meg is válaszoltad a kérdést.


A 13-as (lepontozott) válaszoló pedig bővebben ki is fejtette.


És sajnos igaza van, incelként is egyet kell értenem vele. A szocializáción, vérmérsékleten múlik, a külső csak annyit határoz meg, hogy van-e lehetősége kiélni a vágyait.


És a média hazugsága ellenére aki kiélős típus, az örökre ilyen marad, hiszen a személyisége része. Maximum lenyugszik, ahogy az ex sittes is lehet, hogy "jó útra tér" mert nem vágyik vissza a kaptárba. De ettől még ugyanaz az ember marad, maximum bölcsebb.


Nagyon sok kapcsolat nem futna feleslegesen zátonyra, ha az emberek magasabb fokú önismerettel rendelkeznének.

2020. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
55%
Valamiért a nők képtelenek megérteni, hogy nem lehet, hogy egyszerre minden nő jó pasit akarjon és tartós kapcsolata legyen. Az egyik ugyanis kizárja a másikat. A férfiak töredékét nem lehet úgy felosztani a nők között, hogy minden nőnek kapcsolatra 1-1 jól kinéző férfi jusson. Ha normális, hosszútávú kapcsolatot akartok, akkor nincs mese, a férfiak azon 90%+ is be kell vállalni, akit visszataszítónak, rondának, selejtnek tartotok. Ha erre nem vagytok hajlandóak, akkor marad, hogy a jópasikon osztozkodtok (értsd: szexkapcsolat).
2020. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
94%
Személy szerint 24 éves vagyok. Mondják rám a jóképűt, sármosat és a többi bókot. Sportos alkattal áldott meg a sors genetikája, de nem erre szeretném tenni most a hangsúlyt. Összesen 7 kapcsolatom volt és még az azok közötti besikerült kalandok. Mondjuk tini kapcsolatnak ezeket is mivel abban a korban vagyunk, ahol mindenki változásban és fejlődési szakaszban van. Az utólsó kapcsolatom volt az, ahol az elején úgy éreztem megtaláltam azokat az értékeket a partneremben, amiket idáig kerestem. Majd körülbelül egy év után nem sokkal, minden megváltozott. Elviselhetetlenné vált kettőnknek a természete. A se veled, se nélküled jelzővel tudnám körül írni. Ezek után elegem lett abból, hogy kapcsolatról kapcsolatra szálok, mert valamiért eddig senkivel sem működött hosszú távon. Nem minden szép srác szeretne meg kapni minden nőt. Teoretikusan nem is lehet. Mindenkinek lehetnek olyan szakaszai az életében, hogy nem akar kapcsolatot mert másdolgokra vágyik és lehet, hogy pont olyanokba botlasz bele. Kapcsolatot kialakítani nem nagy dolog. Nagy dolog megtalálni azt akivel működhet is.
2020. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

De lehet, csak elég kevesen vagyunk. Én is fel teszem magamnak ezt a kérdést, csak pasi helyett nőre gondolok.


20F

2020. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!