Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális pasit találni?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 éve nem volt barátom mert mindegyik pasi csak azt akarja.Akik jól néznek ki azok tudják, hogy minden lányt megkaphatnak így nem akarnak kapcsolatot.A csúnyábbak pedig mind kapcsolatra vágynak..Tudom nem a külső számít de nekem nincs kedvem lefeküdni egy olyan sráccal aki nem is tetszik nekem.

19L



2020. nov. 25. 12:25
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
11 ez azért nem igaz, ugyanolyan általánosítás, mint maga a kérdés.
2020. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
60%

Nem külsőtől függ.

Azoknak a csúnyáknak be ne dőlj csak úgy! Én is befürödtem 1-2 ilyennel, amikor annyi idős voltam, mint te. Azért mondja, hogy komolyat akar, mert olyan nőhiánya van, hogy bármit mond már, ami szerinte az esélyét növeli. Láttam a környezetemben is több ilyet. Pl. egy srác, akinek soha nem volt barátnője, folyamatosan sírt, hogy neki egyetlen lány kéne csak, végre összejött 28 évesen egy egész csinos csajjal, aztán hirtelen kitalálta, hogy neki megjött az önbizalma, és szeretne fullos lányokat halomra d.ugni, de persze szereti a barátnőjét és hozzá menne haza. Nem kellett a barátnőjén kívül senkinek, szóval az egészből az lett, hogy a barátnőjének mesélte el, hogy melyik insta modell kinézetű lány után mennyire epekedik. Még a csaj húgát is meg akarta fektetni, és ezt a barátnőjével sem volt rest közölni.

Nekem is volt pont 19 évesen egy csúnya, de szerelmet, komoly kapcsolatot akaró párom. Pár hónap után jött a szövegelés, hogy az ember nem monogám faj, ecsetelte, hogy a régi reménytelen szerelmei mennyire gyönyörűek, azonnal lányokkal találkozgatott, amint összevesztünk, és puhap.öcsnek nevezte a családcentrikus, szerelmes típusú férfiakat, és győzködött, hogy 3-asban szexeljünk +1 lánnyal. Szerinte amit én vártam egy kapcsolattól, az egy szemét, hazug utópia, amit a média nevelt belém, mindegyik csávó meg fog csalni valójában, csak ő annyira lelkiismeres és érzékeny, hogy őszintén elmondja minden érzését és bőg is a bűntudattól, ezért sokkal jobban járok vele, mint a többivel.

Tudnék még sorolni legalább 5-6 hasonló példát az ismerőseim közül, de akár saját részről is, azok közül, akikkel ismerkedtem.


Nem azt mondom, hogy minden csúnya pasi ilyen, hanem azt, hogy jellemtől függően bármelyik lehet ilyen, csak a csúnya nem biztos, hogy ki tudja élni ezt, hiába vágyik rá, de ugyanakkor fűt-fát ígér már azért, hogy nőhöz jusson végre.

Ugyanakkor a jóképű férfiak között is vannak zárkózottabb, inrovertáltabb, monogámabb típusú emberek, akik megállnak egy nőnél, és egy bombabiztos társra vágynak. Attól függ, milyen személyiségjegyeket örökölt, milyen a vérmérséklete + milyen mintát látott otthon vagy a környezetében, miben szocializálódott. Ezeknek az együttes hatásából lesz valami, a külső csak annyiban befolyásolja, hogy mennyire van lehetősége kiélni a vágyait. De attól, hogy nincs lehetősége sok lányt megfektetni, nem lesz jobb ember.

2020. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

14-es szerintem nagyon igazad van.Régen nekem is volt egy csúnyább barátom és igazából totál nem volt normális és csak egy kis ideig bírta megjátszani magát.

Többieknek meg:igen a kérdésben leírtam a saját véleményem is ha nem baj.:') xd

2020. nov. 25. 13:00
 14/49 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés teljesen reális, de ha egy pasi írná ki, betámadnák és inceleznék röntön, amiért nem akar ronda kövér lányokkal összejönni.
2020. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
14%

Figyelj! Legyen benned tartás! Aki dugni akar az kuka. Aki gyárban dolgozik, az kuka. Aki csóró az kuka. Tartsd magad annyira, hogy olyan pasival állj szóba, aki annyit keres, hogy neked ne kelljen se dolgozni menni, se az háziasszonyt játszani (ne engedd, hogy szakácsnőnek, takarítónőnek, titkárnőnek vagy szajhának használjon!), de meg legyen minden luxi ami kell!

Az irigyek meg bekaphatják!

2020. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
53%

"Aki csóró az kuka"


gratulálok. csüccs, egyes.

2020. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
16 az ingyenélő filozófiát vallja. :D
2020. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
22%
De cserébe csak egy széthasznált puncit ad. :(
2020. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
0%

"Miért nem lehet normális pasit találni?"


A lány:

[link]

2020. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
34%

# 15


Csakhogy itt nem az a probléma, hogy ne vonzódnának hozzá a jóképű pasik, mivel úgy tűnik, szívesen szexelnének vele, hanem az, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot.

Az incelezés akkor megy, amikor egy ronda, magára nem adó pasi hisztizik, hogy nem állnak le vele csak úgy szép nők. Azt teljesen megértem, hogy nem akar ronda, kövér lányokkal összejönni akkor sem, ha ő maga is ronda és/vagy kövér, de akkor tegyen róla, hogy vonzó(bb) legyen csinosabb lányok számára is (értsd: hozza ki magából a maximumot), ha pedig erre nem hajlandó, akkor ne hisztizzen és ne szidalmazza a szép nőket csak azért, mert ugyanolyanok, mint ő maga (vonzó partnert szeretnének).


A fordítottja nem működik, ergo nem minden esetben lenne helyes azt mondani egy nőnek, hogy tegye magát érdemessé arra, hogy komoly kapcsolatot akarjanak tőle. Én pl. nagyon tudok szeretni, hűséges típus vagyok, gondoskodó is tudok lenni, ha nagyon szeretek valakit, értelmes beszélgetőpartnernek szoktak tartani (sok dologról olvasok, tájékozódom), szerintem többek között ezek érdemessé tesznek komoly kapcsolatra, és van is hosszú, komoly kapcsolatom, mégis egy rakás pasinak csak szexre kellettem volna/kellenék most is, ha most keresnék társat. Vannak olyan pasik, akik egyszerűen éppen akkor (vagy soha) nem vevők komolyra, vagy más típusú lánnyal lennének azok.

Szóval nem egészen ugyanaz a téma, nem jó az analógia.

De pontos válaszhoz sokkal több infora lenne szükség a kérdezőről + azokról a pasikról, akik tetszenek/nem tetszenek neki.

2020. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!